Şimdi Ara

HERKES OKUSUN FPOTUR HAKKINDA!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BU FPOTUR NİCKLİ KİŞİ BENİM TÜM BANKA BİLGİLERİMİ BİLİYORDU
    VE DÜN YANİ CUMA GÜNÜ İSMAİL HAKAN ÖZAKTAŞ ADLI KİŞİYE 45 MİLYON ÇALARAK ONUN HESABINA
    AKTARMIŞ.BU SEREFSİZE DİKKAT EDİN ONUN İÇİN HİÇ KİMSE ARKADAS DEĞİLDİR.SADECE ÇIKAR
    İLİŞKİSİDİR.ÇOĞU KİŞİ ONU İYİ BİRİ OLARAK BİLİR AMA ÇOK İYİ BİR YALAK OLDUĞU İÇİN
    ÖYLE BİLİYORSUNUZ.BU 45 MİLYONU BENDEN ÇALMASININ SEBEBİ İSE BAZI ZAMANLAR BENDEN PARA İSTERDİ
    BENDE VERİRDİM VE HERGÜN İSTEMEDİZDİM PARAYI.BİR ARA ONUN VCD SİNİ ALDIM VE BENDE BOZULDU.
    BOZULDUKTAN SONRA HERGÜN HER SAAT PARA İSTEMEYE VE BAŞKALARINADA BENİM ONA BORCUM OLDUĞUNU SÖYLEMEYE BAŞLADI.BUNUN ÜZERİNE BENİMDE TEPEM ATTI VE PARANI VERMEYECEĞİM DEDİM.
    ODA BENİM BANKAMDAN PARA ÇALDI.EĞER ONU YAKALARSAM ZATEN KOYAMA SOKMAZSAM ADAM DEĞİLİM.SİZEDE BU SEREFSİZ HAKKINDA UYARMAK İSTEDİM.

TÜRKİYE İŞ BANKASI
    Boğaziçi K.V.D.Vergi Kimlik No 481 005 8590 DEKONT

--------------------------------------------------------------------------------
    İsme Para Aktarma İşlemi (176)
    Çağrı Merkezi SAYIN İSMAİL ILGIN
    Şube Kodu: 2216
    KESTEL/BURSA

--------------------------------------------------------------------------------

İşlem Tarihi İşlem Zamanı Sıra No Fiş Sıra No
    22/08/2003 18:15:19 000055 9018 1518

Gönderen Alıcı
    İsim ILGIN İSMAİL İSMAİL HAKAN ÖZAKTAŞ
    Hesap KESTEL/BURSA Şubesi
    Hesap No: 2216 0168465 ŞAŞKINBAKKAL/İSTANBUL ŞUBESI
    *İSME*
    Aktarılan Tutar(TL) Açıklama
    45,000,000 ILGIN İSMAİL İSME HAVALE

Bu dekont üzerindeki bilgilerle Banka kayıtlarının uyuşmaması halinde, Banka kayıtlarının esas alınacağını ve bu belgenin yazılı delil başlangıcı dahi teşkil etmeyeceğini kabul ediyorum.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• iyide arkadaşım buna tamamen çalma denilemez
    2cisi 45ml için bu forumda kimse hırsızlık yapmaz
    3cüsü yinede yaşananlar üzücü
  • +bu arkadaşla forumda baya iş yapanlar var ama bir mukaat yaşanmadı birazdaha sağduyu gerekmezmi sencede
  • 1 milyon yada 100 arasında bir fark yoktur haksız para almak her zaman hırsızlıktır ancak birde karşı taraf yanıt versin benimde başıma ilginç bir olay geldi hemen asalım dememek lazım işin doğrusunu öğrenmeden ancak yaşananlar foruma kadar geldiğine göre üzücü yinede
  • Gerekçesi ne olursa olsun , eğer bankanın yaptığı bir yanlış söz konusu değilse , böyle bir olay asla kabul edilemez !
    [jwdwn]
  • sende vermeseydin banka bilgilerini kardeşim.Şifre değiştirmek çok zor bir olay değildir.Kusura bakma hatanın büyüğü sende.Arkadaşın yaptığı da(eğer yaptıysa) tasvip edilecek bir şey değil.
  • iki hata var bencede senın banka bılgılerın neden onda ikincisi vcd sende bozulduysa sorumluluk sende ne olursa olsun odemen gerekırdı
    ama f potur senın yaptıgınıda yanı
    neyse gecmıs olsun arkadas
  • Banka bilgilerinin bilinip bilinmemesi bi yana, fatih'in böle bişi yapmasının nedeni senin sorumluluğun altındaki bi aletin bozulması ve senin sorumluluğunu yerine getirmemen. Sen bişeyi arkadaşına versen ve onda bozulsa, ne yaparsın? 4,5 gün bişi değilde bekletip sora da vermiyorum demek adamı sinirlendirmiş olsa gerek!... [bore]
  • arkadaslar o ****** devamlı bende para olmadığını bildiği halde para istemesi.ve ben ona verdiğim zaman istemiyorum.ve herkese bu vcd olayını anlatıp beni küçük düşürmesi beni sinirlendirdi.
    ikincisi banka bilgilerimi bilmesi çoğu zaman başkasına havaale yada eft yaparken o yanımda oluyordu.bu fpotur un böyle ******lik yapacağını bilemezdim.ama cezasını ağır ödeyecek.bu düpe düz HIRSIZLIKTIR.başka bir sey değil.herkes bu fpotur a dikkat etsin.3 seneden beri tanırım ******i 1 milyon için babasını bile satar.babası ölsede emekli maasını alsak diye bakan birinden ne beklenir.siz bu ******i netten tanıyorsun ve bana onun nasıl biri olduğunu sakın söylemeyin.çünkü usame bin ladin bile sizi netten normal bir vatandaş olarak yutturabilir.
    NEYSE BEN BU AKŞAM YURTDIŞINA GİDİYORUM.BENİM İKİ ARKADASIM ONU GÜZEL BİR KOMAYA SOKACAK ZATEN BEN GİDENE KADAR BULAMAZSAM TABİİ.

• İSMAİL HAKAN ÖZAKTAŞ EĞER BU FORUMDANSAN 0 535 359 5585 NOLU NUMARAYI ARA.

• merhaba walla öncelikle geçmiş olsun walla en kötü durum her iki tarafında haklı olduğu durumdur fpotur un yaptığı düpedüz hırsıozlık (eğer yaptıysa) seninde vcd nin parasının ödememen büyük bir yanlışlık her neyse adamı komaya soksan yada soktursa ne olacak ki eğer adli tabipten rapor alır ve o rapor 10 günü geçerse sen düşün (bnm başıma geldide) bence salla gitsin bu arada annesinin bir suçu yok laflarına dikkat et
  • siz iyi arkadas degilmiydiniz,ne oldu boyle yahu?
  • biz iyi arkadas değil miyiz?tabi ki değiliz.onun en iyi arkadası paradır.para ver istediğini yapsın.wincih ne annesi sayıklıyorsun ben annesi ile ilgili bir sey söylemedim.o noktalı yerlerde o.ç yazmıyor.s.e.r.e.f.s.i.z yazıyor.o FPOTUR cevabını ben gidince vereceğinden adım gibi eminim.o hergğn mutlaka nete girerdi dün akşamdan beri neden girmiyor ben size söyliyeyim her yerde onu aradığım için ne nette ne evde nede başka yerde bulabildim.arıyorum teli ya açmıyor yada kapatıyor.yani ben gitsem bile burda senin işini menfeat beklemeden görecek insanlar var merak etme.

• bu topik konu dışı ile daha ilgili değilmi.
  • ben noktalı yerleri o tüğr ir küfür sandığım için öle söledim kusura bakma
  • fpotur un yaptığı hırsızlıktan başka bişey deil
    onun bu yaptığı yüzünden herkes şehir dışı alışverişlerden tırsmaya başlıcak şimdi. çık çık çık yakıştıramadım
    ama arkadaşım kusura bakma sende de biraz hata var ama adamın yaptığı ŞEREFSİZLİK............:(((
    zaten fpotur haklı olsaydı en azından bi cvp yazardı topic e
    işte yemiyor ki gelemiyor *****
    neyse arkadaşım sana da geçmiş olsun....
    en kısa zamanda hesabını kapattır bence
  • Bir şifre değişikliğiyle olay biterdi. 5 sn sürer.
  • arkadaslar fatihi buldum ve konuştum ama ben yapmadım diyor.tabiki inanmıyorum.çünkü bankada 166 milyon para vardı.beni tanımayan biri hesabı girtecek ve sadece 45 milyon alacak.çok mantıksız.ve sifremide fatihten başka kimse bilmiyordu.pazartesi günü ismail hakan özaktaş hakkında savcılığa dilekçe gidecek ve o zaman kimin aldığı anlaşılacak.o zaman fatih değilse özür dilemesinide biliriz.

• ne deyeyim bilemiyorum arkadaşlar; içim kan ağlıyor,...
    lutfen birbirimizi aldatmayalim, niçin avrupalilara özeniyoruz? Durust olduklari icin, kaliteli hizmet verdikleri için vs......... icin değil mi?
    Lutfen birbirimize deger verelim,..
    Lutfen kendimizi surekli bilgilendirelim,..
    Lutfen yine eskisi gibi cok yuce millet olalim,olma yarisinda gayret gosterelim,..
    Lutfen,..
    Lutfen,..
  • Beyler olayın içini tam bilmeden fatihi suçlamanız çok yanlış. varmı öyle aslı astarı belli olmadan adama hırsız damgasını vurmak.
    1-Asık_shakespare, aldığın vcd nin parasını aranızdaki samimiyetten dolayı ödemediğini anlıyorum. zorla ödememezlik olamayacağından azda olsa br samimiyet olduğu aşikar.
    2-banka hesap numaranı veriyorsan sonucuna katlacaksın.
    3-sen nasılki parasını vermedim diyorsan , fatihte o samimiyetle hesabını kullanamazmı?.
    4-Şifreni fatihe verdiğini bu forumda yazmışmıydınki , para çekildiğini yazıyorsum.
    5- fatih kötü niyetli ise neden 160 milyonun tümünü çekmemiş.?
    Asik_shakespeare olaya çok üzüldüm inşallah olayın aslı başka çıkarda arkadaşlığınız bozulmaz.

Aranızda yaşanan olaya çok üzüldüm. Ama en kötüsünü bizler yapıyoruz, insanları hemen suçluyoruz.
    geçmiş olsun arkadaşım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.