Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

herkes hayatla ilgili sorunlarını yazsın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
52
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> herkes hayatla ilgili sorunlarını yazsın
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    159 Mesaj
    herkes hayatla ilgili sorunlarını yazsın.belki başkaları bize bir cevap bulur.

ilki benden finaller yaklaşıyo ve vizeler çoğu berbattı şimdi bütün derslere(9 ders var) çalışşam konular bitmez ders seçsem oda bi dert hangisini seçiçem şimdi bu problem nasıl çözülür? [wand].
    <font size='3'>okuyup boş gecmeyelim herkesin vardır bir sorunu]</font id='size3'>

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    bir kulunu çok sevdim o beni hiç sevmiyor...
    |
    |
  • Teğmen
    159 Mesaj
    seninki agır sorun [bandt]bak ona bi care bulmak zor
    |
    |
  • Teğmen
    159 Mesaj
    seninki agır sorun [bandt]bak ona bi care bulmak zor
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    bir kulunu daha çok sevdim
    o da beni hiç sevmiyor...
    |
    |
  • Yarbay
    3459 Mesaj
    offf off sorun bitermi
    |
    |
  • Çavuş
    90 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Cozb®</i>
    <br />bir kulunu daha çok sevdim
    o da beni hiç sevmiyor...
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

:))) Bak işte o maymın iştahlılığa girer ona hiç kimse bişi yapamaz:)) Sevilen kullar seni bi sobelerse işte o zaman yandı gülüm keten helva
    |
    |
  • Yüzbaşı
    295 Mesaj
    üniversite sınavları[ban][ban][ban][ban][stmd][stmd][stmd][stmd][wand]
    |
    |
  • Teğmen
    159 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Di@BLO</i>
    <br />üniversite sınavları[ban][ban][ban][ban][stmd][stmd][stmd][stmd][wand]

hacı sen universite sınavından sonra olayın bittiğini zannet me kazıgın uçu zivri girdikçe kalınlaşır[stmd]
    |
    |
  • Teğmen
    159 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Di@BLO</i>
    <br />üniversite sınavları[ban][ban][ban][ban][stmd][stmd][stmd][stmd][wand]

hacı sen universite sınavından sonra olayın bittiğini zannet me kazıgın uçu zivri girdikçe kalınlaşır[stmd]
    |
    |
  • Binbaşı
    1733 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Fashist</i>
    <br />
    quote:

kazıgın uçu zivri girdikçe kalınlaşır
    [saek][saek][saek][saek]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj
    şu askerliğim bitsin artıııııkkkkkkk... [wand][wand][wand][wand][wand][wand][wand][wand][wand][wand][wand][wand][wand][wand][wand][wand][wand][wand][rntg][rntg][rntg]
    |
    |
  • Teğmen
    159 Mesaj
    oda biter bak benim abim cumartesi geliyo askerden.hadi sana hayırlısı sabır vatanı görev sonucta hepimiz yapıcaz.bak biz daha yapmadık,biz yaparkende sen evde olucan dimi bide o tarafından düşün ve bize açı
    |
    |
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Fashist</i>
    <br />oda biter bak benim abim cumartesi geliyo askerden.hadi sana hayırlısı sabır vatanı görev sonucta hepimiz yapıcaz.bak biz daha yapmadık,biz yaparkende sen evde olucan dimi bide o tarafından düşün ve bize açı

doğru diyon iki gözüm, bak şu benim rahtlığım kimsede yoktur. ama inanki iyice sıktı artık yaa bitsede gitsem.. buna biz şafak sıkıştırması diyoruz. sıkışa sıkşa tost gibi olduk walla...[vkng]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    822 Mesaj
    sol ayak parmaklarımın sağdan ikisinin arasında beyle pişikmi desem nasırmı desem acaip bi kızarıklık var. hayatımı rahatsız ediyor.
    |
    |
  • Teğmen
    186 Mesaj
    yaşım...yıllar geriye doğru gitseydi daha sevindirik bi hatun olurdum....olsun ne yapalım [bwlng][bwlng]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    732 Mesaj
    ya elmayra haklı bu yas olayı hakkatten kotu 30'una merdiven dayamıs(surda 3 sene kadı) ve hala askerligini bile yapmamıs biri olarak soyluyorum bunu
    |
    |
  • Teğmen
    186 Mesaj
    sen yine erkeksin ben evde kaldım olmm [bgdnc2]
    |
    |
  • "Normal","hayat ve sorunlarım" ve "sorun etmek" gibi terimleri bir kefeye,kendimizi,algıdaki seçki kriterlerimizi ve dünya görüşümüzü bir kefeye koyduktan sonra(tam bu noktada "elmayla armutu karşılaştırıyorsun,takiyye yapıyorsun diyen forumdaşlarım olacaktır,olabilir kendilerini dehlizlerde çürümeye bırakıyorum,düşünmek gerekir."Kimin normlarından bahsediyorum ben?","Benim sorun saymadığım şeyleri sorun sayanlar var mı?","Bağlamı nerde bunun? Nedir bağlam? Nasıl kopartırım?" gibi soruları kendimize sorup ve tatminkar cevaplar elde ettikten sonra diğer kefe ile ilgilenmeye başlamak gerekir zannımca.Diğer kefede "ulan ben hakikaten acaba algıda seçicilik mi yapıyorum? Orada başka bir şey mi demeye çalışmış?" demeli,bana sataşılan topiclerden feyz almalıyız...

Bu proses,okuduğumuz ve hemen akabinde "la la yine bana laf sokmuş" dediğimiz her topicten sonra tekrarlanırsa hem güzide forumumuzu mutlu yarınlara taşımak için bir adım,hem de kendi ruh sağlığımızı belirli sınırların(3-8 salak konu dışı birim)arasında tutmak için başarılı bir çaba olacaktır.
    |
    |

• Yarbay
    3459 Mesaj
    [dntw]
    |
    |
  • HızlıCevap
    Sayfaya Git:
    Sayfa:
    Reklamlar
    haberler
    üniversite
    SEO
    Masal
    Bu sayfanın
    Mobil sürümü
    Mini Sürümü

BR4
    0,406
    1.2.165

Reklamlar

google reklamları son dakika Masal
    Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu Kurumsal Web Tasarım Şirketi haberler SEO
    üniversite Mobilya Takımları
    Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü

BR4
    0,750
    1.2.165

Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.