Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

HERKES HAYALİNDEKİ OYUNU ANLATSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
17
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> HERKES HAYALİNDEKİ OYUNU ANLATSİN
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2095 Mesaj
    son zamanlarda birsuru oyun cikti ama hic birinde aradigimi bulmadim merak ettim sizler nasil oyunlardan hoslaniyosunuz e istiyosunuz memnunmusunuz oynadiginiz oyunlardan yazarsaniz sewinirim

|
    |

TODAY TOMORROW TOYOTA
  • Yarbay
    3151 Mesaj
    Şimdi benim oyunumda. Spiderman gibi binadan binaya atlama. Gta gibi görevli . Lary gibi aganigili , Doom 3 gibi korkunç olmalı
    |
    |
    |
    |
    Knight: Yes. I can kill with a single word. I can hurl a ball of fire into the midst of my enemies. I rule a squadron of skeletal warriors, which can destroy by touch alone. I can raise a wall of ice to protect those i serve. The invisible is discernible to my eyes. Ordinary magic spells crumble in my presence.
    Wizard: ...
    Knight: But i bow in the presence of a master
  • Yarbay
    4633 Mesaj
    MAX PAYNE gibi olsun yeter
    |
    |
    abi hayalinizdekini anlatin dedim ortaya karisik yapitiniz
    |
    |

TODAY TOMORROW TOYOTA
  • Teğmen
    111 Mesaj
    walla benimkide far cry gibi ossun grafiklerdende kurtarırım..
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: umutcan15

+1 gta san andreas olsun fakat grafikleri far cry gibi olsun

gta olayına bide sims+matrix ekliycen ooooooooh tamam
    |
    |
    |
    |

The only escape is death.

Sakarya Üniversitesi
    Internet and Network Technologies

• Yarbay
    3093 Mesaj
    Medieval Total War'ı dünya haritası üzerinde ve daha çok birliklerle oynamak isterdim. Turn'ler ise bir yıl yerine 1 ay olabilir
    |
    |
    diablo gibi bir ton zırh felan olsun baldurs gate gibi saglam bir konusu olsun. level atlamak morrowind taki gibi olsun yani özellik kullanıldıkça gelişsin gothic 2 gibi yaratıklardan deri vb toplayabileyim tropy olsun bir de oyunun grafikleri farcry gbi kaliteli olsun. evil island gibi kendim topladıklarımla bir materyal yapabileyim. Yine alchemy morrowind gibi olsun. Harita da en az onun ladar büyük olsun. E daha ne olsun.
    |
    |
    he aklıma gelmişken yapay zeka da manyak yüksek olsun. Bütün bunlar olurken makine kastır kastır kastırmasın. evil island gibi bi grafik motoru kullansınlar. elder scroll 3 teki gbi oyunu istediğim gibi değiştireyim. Bir de para falan kazanmak biraz zor olsun .
    E ne zaman cıkar bööle bir oyun
    |
    |
    yani kısaca sen bi mafya için çalışan deli bi adam. kazandığı paralarla araba modifiye edip arasıra yarışlara katılacak. sonra kızlarla falan buluşacak ve sonucunda onları yatağa atacak.
    bence çok iyi bi fikir olur.
    |
    |

Orjinalden alıntı: tkots

diablo gibi bir ton zırh felan olsun baldurs gate gibi saglam bir konusu olsun. level atlamak morrowind taki gibi olsun yani özellik kullanıldıkça gelişsin gothic 2 gibi yaratıklardan deri vb toplayabileyim tropy olsun bir de oyunun grafikleri farcry gbi kaliteli olsun. evil island gibi kendim topladıklarımla bir materyal yapabileyim. Yine alchemy morrowind gibi olsun. Harita da en az onun ladar büyük olsun. E daha ne olsun.

+1 aynen benim istediğim gibi çok gelişmiş bir RPG şart.
    |
    |
    2740 Mesaj
    Her türlü yarış simülasyonunu çattır çattır oynarım abi
    |
    |
  • Yüzbaşı
    350 Mesaj
    VALLA HL1&HL2 BENİM HAYALLERİMİNDE ÖTESİNDEYDİ OYUN BUDUR
    |
    |
    gigabyte ma785gt udh3 ddr3 pciex 2.0 crossfire - amd3 phenom 2 x2 550 @x4BE550 3100 mhz zalman 9500 led cooler - hi-level DDR3 2*2 4gb 1333 mhz dual kit - HİS hd 5750 icooler 1gb 128 bit gddr5 4.6 gbps//mhz - wd 500 gb 32mb cache hd - Feel Mio 935-BB FL650 Piyano Siyah 500w Atx Kasa - A4 X7 mouse kalvye - 5+1 roadstar 200 wat surround - inca 20.1 inc 2ms lcd - win7 ultimate 64 bit işletim sistemi 7.9 üzerinden puanlama: hd 5,9 cpu 6.8 3d 7.1 ram 7,5
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.