Şimdi Ara

herkes bana bakıyor izliyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yaklaşık 4 5 yıldır bu düşüncelere sahibim

işte dışarı çıkınca herkes bana bakıyor herkes beni izliyor mesela 2 kişi sokakta konuşsun benim hakkımda kötü konuşuyorlar düşüncesi geliyor aklıma tam 5 yıl oldu bu düşünceler halen var bi insana bakınca aklımdan bin tane düşünce geçiyor bu yüzden 5 yıldır hiç arkadaşım olmadı

arkadaşlar hatta o kadar ilerledi ki kendime hayali arkadaşlar oluşturdum

sizce benim düzelmem için ne yapmam lazım ?

• İnsan içine karışman gerek. Asosyallikten kaynaklanıyor bu durum bende de vardı sınava hazırlanıyorum 1 senedir evdeydim. Sanki her insanın tek derdi benmişim gibi düşünürdüm. Kimsenin umrunda değiliz bunu insan içine karışınca anlayacaksın. Herkesin ayrı bir sıkıntısı var inan kimsenin umrunda değilsin bunu farkedersen geçecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyin tomografisi cektir acilen kardeşim.

daha sonra da duruma göre psikologa gidebilirsin.

geçiçi bir durum.

yaş ilerledikçe normale dönersin.
  • Rascolnick R kullanıcısına yanıt
    hiç sanmıyorum çok net hatırlıyorum ben gece 3 2 de bayıldım ertesi sabah uyandıgımda bu düşüncelere sahip oldum o bayılma esnasında bişey oldu işte o şey ne ise beni bu hale getirdi muhtemelen cinler girdi bedene bayılmada ve böyle oldu
  • mustizmir kullanıcısına yanıt
    ben psikayri servisinde de yattım çıktıgımda artık o düşünceler yoktu normale dönmüştüm ama tabi 4 ay sonra yine eski düşünceler gelmeye başladı bunlar benim düşüncelerim değil cinlerin düşünceleri
  • Psikiyatriste görünmelisin psikotik belirtiler bunlar normal veya geçici falan değil 5 senedir geçmemiş merak etme tedavisi var

• Benim gibisin ama ben biraz daha başlardayım
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __caesar -- 30 Nisan 2021; 21:38:28 >
  • Bana da herkes bakıyor tipsizim ama farklı nedenleri olabilir

• Dışarıyla sevişmen gerekiyor.

Bu arada apartmanda oturuyorum bu yazıyı yazarken az önce yan komşumun işeme sesini duydum. Ne kadar berbat bir şey.
  • Namaz kıl imanını artır.Sadece Allahtan korkanlar başka hiçbir şeyden korkmazlar.Bende de sf var.Namaz kılıp, Allahın emirlerini yerine getirince korkularım uçup gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerade -- 4 Haziran 2020; 6:9:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen kimsin olm millet senin için niye kafa yorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jorge Masvidal -- 4 Haziran 2020; 6:28:22 >
  • Sosyal fobi çok kolay atlatabileceğin bişey değil kardeşim doktora görünmen lazım kimsenin 2 lafıyla düzelemezsin burda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aimstein A kullanıcısına yanıt
    hocam ben doktora gittim doktor bile düzelmesi zor dedi benim için
  • ergenlik dönemi belirtileri. genç ergen bu dönemde nasıl göründüğüne çok kafayı takar.İnsanlar sanki sürekli kendisi hakkında konuşuyor, kendisini izliyor hissine kapılır. bu nedenle sosyal ortamda rahat olamayabilir.

Kimlik arayışı dönemi olan bu dönemde genelde üstüne oturan kimliği bulamayan ergen bu ruh hallerine bürünebilir.

Mesela bu dönemden sonra kendine en çok soracağın soru "ne olacak benim halim?" olacak.
    normal yani böyle düşünmen.
  • hastaruhluluciferian kullanıcısına yanıt
    YA ARKADAŞIM bunlar benim düşüncelerim değil aklıma böyle düşünce geliyor bana ait değil ben durup durup düşünüyormuyum bana bakıyorlar dıye ben düşünmüyorsam bu düşünceler nereden geliyor belli ki bir cin var ve bu düşünceleri o getiriyo bu kadar basit
  • Kendini beğenmiyor olabilir misin?
    Eskiden çok zayıf, 55 kilo, tipsiz mi tipsiz gezdiğim zamanlarda ben de böyle düşünüyordum ama büyük ihtimalle gerçekten de öyleydi, herkes bakıyordu. Dikkat çekici derecede bi tipsizlik, anoreksiya derecesinde bi zayıflık varsa bakmaları normaldir. Böyleysen gainer kullanıp, spor yapıp kilo alacaksın özgüvenin gelecek o bakanlar da önüne bakacak.

Ama senin durum farklı dediğine göre, cin min diyorsun. Psikiyatri servisi senin derdine derman olmadıysa cinci hocalara falan gitmeyi dene. Ben cinlere falan hiç inanmam ama ilginç bi şekilde fayda gördüğünü söyleyenler var placebo etkisi olduğunu düşünüyorum ama sonuçta etki ediyorsa bi dene bence.
    Ama dikkat et cinleri kovcaz derken badeci hoca'ya denk gelme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgabbb -- 4 Haziran 2020; 15:11:20 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.