Şimdi Ara

herkes az bilinen kaliteli dizi önersin (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
2
Favori
3.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yok hocam, zaten bir sezon olarak planlanan bir diziydi yanlış bilmiyorsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cobra Kai (Karate Kid devami 35 sene sonra once filmleri izleyin)

F is for family.
  • la foret

unbelievable

bron

river

the killing

forbrydelsen

bu tarz seven varsa ben de tavsiye alabilirim.

• 1 haftaya kadar Kore dizisi izlememiştim bi şans vereyim dedim. 2 tane izledim ikiside çok iyiydi. İlk önce My Mister sonra Arthdal Chronicles izledim.

Arthdal Chronicles mükemmel bir fantastik dizi, bütçesi kısıtlı olduğu için figüran eksikliği yer yer belli ediyor ama konusu işlenişi oyunculuklar falan çok iyiydi. Yakın zamanda izlediğim The Witcher, See, Cursed gibi fantastik yapımlardan çok daha iyi mesela şuan Game of Thronesun yeni sezonunu mu istersin Arthdal Chroniclesin mi deseler Arthdal Chronicles derim çok sevdim. Bi kere dizide cinsellik yok o bile tercih sebebim, 18 bölümde bir elin parmaklarını geçmeyen öpüşme sahnesi var o kadar. Bu arada ilk bölümleri beğenmeyebilirsiniz ama sabredip devam edin devamı çok iyi gelişiyor.

My Mister aile, dram, psikoloji dizisi olarak değerlendirebiliriz, her bölümü ayrı bir güzel, karakterlerin olaylara tepkileri falan ayrı bir güzel, dramı da çok iyi bir çok yerde gözümden yaş geldi. Dram seviyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

Bu arada başlamama vesile olan @Park Joo-hyun ve konusundaki arkadaşlara teşekkür ederim

• qazrfv kullanıcısına yanıt

Kore dizilerini geç keşfettim iyi ki kore dizileri var diyorum şuan izlerken cok keyif alıyorum ne yazık ki batı dizilerinden sıkıldım 5 ay oldu sanırım kore dizilerine başlayalı başlıkta izlediklerimi sürekli paylaşıyorum. Beğendiğinize sevindim. Başlık haftada 2 kere güncellemeye çalışıyorum şu aralar çok izliyorum bağımlısı oldum iyiyce. My Mister gerçekten psikolojiyi o aile bağları ve kızın ve adamın inanılmaz oyunculuğu, müzikleri aklıma geldikçe kendimden geciyorum. Arthal da çok iyiydi ne yazık ki final sezon gelmedi henüz haber geldiği zaman başlıkta bilgilendiririm mutlaka takipte kalın.

• quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

la foret

unbelievable

bron

river

the killing

forbrydelsen

bu tarz seven varsa ben de tavsiye alabilirim.

Polisiye-gizem tarzında "The Missing" izlemediyseniz şiddetle tavsiye ederim, çok güzel bir kurgusu vardır.

• Mirtazo01 kullanıcısına yanıt

özellikle bodyguard türünün bence en iyilerindendir. polisiye macera aksiyon tarzında üzerine tanımam her bölüm adrenalin en üst seviyede bu tarz sevenlere şiddetle tavsiye ederim. taboo biraz ağır ama güzel dizi. expanse nin çok methini duydum ama 7-8 bölüm izledim bıraktım belki daha sonra ki bölümlerde güzelleşebilir.

• Banshee

Reaper

The Grimm

The Event (maalesef 1 sezon)

Efsane Cobra Kai

Penny Dreadful

• quote:

Orijinalden alıntı: Pankreasına Talibim

Hocam fleabag benzeri diziler biliyor musunuz?

Alıntıları Göster

after life olabilir dram yaşam tarzında.

• quote:

Orijinalden alıntı: tekin-71

Ozark

bi breaking bad olmasa da aşağı kalır yanı yok bence.

• yeni keşfettiğim güzel dizilerden biri.

polisiye , gizem, gerilim tarzında.

2 sezon 16 bölüm

herkes az bilinen kaliteli dizi önersin

Black Spot aslında 2017 yılında yayınlanmaya başlanan bir suç, drama ve korku dizisi. İlk sezonu sekiz bölüm olan bu yapımın 2. sezonu 2019 yılında çekildi. Black Spot Fransa ve Belçika ortak yapımı bir dizi. İkinci sezon da sekiz bölümden oluşuyor. Bölümlerin ortalama uzunluğu 55 dakika.

Dizinin ilk bölümü Villefranche adlı bir kasabadaki yüksek suç oranını araştırmak üzere kasabaya yeni bir savcı gelmesiyle başlıyor. Savcı içerisinde kilise bile bulunmayan bu kasabada görev yapan polislerle işbirliği yaparak ölümlerin nedenini araştırmaya çalışıyor. Ancak ölümler neredeyse hiç durmuyor. Kasabada sadece ölümlere değil aynı zamanda tecavüz veya kayıp vakalarına da rastlanıyor.

• the midnight gospel yazıldı mı? mutlaka yazılsın gençler. bir bakın.
    bir de nefflişte şantaj diye bir diziye denk geldim. kurgusu güzeldi lakin latin çekimleri beni fazla baydığı için çok dayanamadım. dayanıklı olan varsa bakabilir.

• Kaliteli olup olmamasını geçtim, temasına özel konsept kafe bile açılan diziyi de az bilinen diye önermezsin ya. TWD desen hakkında sadece burada 2k sayfa yazı yazılmış
    Edit: Üstte de Prison Break yazılmış, umarım ironi falandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 18 Ağustos 2021; 11:2:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.