Şimdi Ara

Herkes Alırken Sat Herkes Satarken Al (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Levenbreh

Teşekkürler tavsiye için. Coin işlerine yakın zamanda girmeyi düşünmüyorum hisse senedi tatmin ediyor şu anlık. Bol kazançlar
    Teşekkür ederim anlık düşüşlerde shot pozisyonuna geçip ethbear ile 50 dolar kazandım yukarda kaybettim 30 dolar çıktı kardan zarardı şimdi zarar yok.

Şöyle bir şey var borsalar bitcoinin fiyatını tutuyor tether basıyor adamlar istedikleri kadar bellli bir seviyenin altına izin vermiyolar.

geçenki düşüşte 3.800 altına müsade etmediler.Borsalat tutmasa bitcoin 0 lanabilir hatta o gün bitmex borsayı komple kapattı fomo vardı düşüyor diye herkes sattı.

Şuan bu çıkışı bile borsalar sahte tether ile yapıyor olabilir :) herşey düşüyor bitcoin çıkıyor fiyatı cazip tutuyor olabilirler.

Sıradaki destek 6.450 buralardan dönüyor buradan aşağa kırarsa 2.kademem satılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mark Selby -- 20 Mart 2020; 17:1:53 >

• 6500 desteği kırılsada bitmexde 6450 desteği kırılmadı yön yukarı gün içinde 7 k yı test edeceğini düşünüyorum.
  • Malda olanlar full satıp karınızı alıp çıkın şuan.
  • Fiyat baskılanıyor.Ne zaman bu hareketleri görsem çok pis düşmüştür.Ben herşeyden çıktım.Şu saatte almayın sakın...gidişat 6 bin altı.
  • 6300 desteği kırılırsa güzel olacak shot pozisyonu aldım.Düşüşten kazanıyorum.
  • Satmayan varsa satın beylerrrrrrrrrrrrrrrrr
  • Ama ben demiştim.
  • Şuan ne dğşünüyorsunuz neye yatırım yapmalı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar bir şey sormak istiyorum. Bugün 2.075ten atom(cosmos) aldım. 2.090lara geldi hesabımda 20 dolar kadar fazla gösterirken bir anda yüz dolar aşağı düştü. Yüksekse de hesabımda değer azaldı bayağı. Bir anlam veremedim. Bazen olması gereken değere bir anda yükseldi aniden düştü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdengeçti_45

Merhabalar bir şey sormak istiyorum. Bugün 2.075ten atom(cosmos) aldım. 2.090lara geldi hesabımda 20 dolar kadar fazla gösterirken bir anda yüz dolar aşağı düştü. Yüksekse de hesabımda değer azaldı bayağı. Bir anlam veremedim. Bazen olması gereken değere bir anda yükseldi aniden düştü.
    Yüksekten almış olabilirsiniz bazen yanlış gösteriyor cüzdanda bakiyeleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerfaruk_acr1

Şuan ne dğşünüyorsunuz neye yatırım yapmalı ?
    https://forum.donanimhaber.com/tek-bir-coine-tum-yatirimimi-yapmak--142573473

Sadece öneri yatırım tavsiyesi değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mark Selby -- 28 Mart 2020; 0:39:7 >
  • Binancete yatırımı olanlar parayı usdtde mi tutuyorsunuz güvenli liman olarak? Ben de usdtdeyim ama orada durduk yerde azalır mı azalıyor. Çözdüm şimdi benim usdtdeyken düşüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdengeçti_45

Binancete yatırımı olanlar parayı usdtde mi tutuyorsunuz güvenli liman olarak? Ben de usdtdeyim ama orada durduk yerde azalır mı azalıyor. Çözdüm şimdi benim usdtdeyken düşüyor.
    Anlık yükseliş ve düşüşlerde öyle gösteriyor ama bakiyen aynı kalır merak etme
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.