Şimdi Ara

Hergün güncelleme gelen XBOX one?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya arkadaşlar şu temmuz ayında 2 3 günde bir güncelleme geldi xbox one a,bugün yine açtım 565 mb güncelleme.sürekli bu boyut civarlarında güncelleniyor
    bilgisi olan varmı??? beni bezdirdi çünkü (şu cortana dan dolayı gibi geliyor bana)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Preview da misiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BREATH kullanıcısına yanıt
    Xbox Live Preview üyesi olunca beta updateleri alıyorsun. Bu updatelerin boyutlarıda ufak bir yenilik olsa bile büyük oluyor. Preview üyesi olmayanlara update 2 ağustosta gelicek yanlış hatırlamıyorsam. Ben en son 2 mayısta güncellemişim konsolu.
  • Ya preview üyesi olduğumu hiç hatırlamıyorum.peki bu preview iptal edemiyormuyum?
    Şu e3leri izlemek için xlei diye bi uygulama indirmiştim o mun yapıyor acaba

Iptal edilebilir.Programı marketten indirin iptal etme seçeneği var.Belki hesap falan almışsanız üyelik oradan gelmiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sierra 117 -- 15 Temmuz 2016; 14:47:56 >
  • Ya arkadaşlar çıldıracağım artık her gün güncelleme geliyor Mükemmel bir oyunun tam ortasında Çat diye güncelleme çıkıyor. sinirim çok bozuldu bundan nasıl kurtulabilirim supporta da soruyorum çözdük dediler İngilizce, hala çözülen bir şey yok.

Program Marketten indir demişsin preview diye bir program yok markette

Yardım edin! !!!

Hocam araştırdım ben de Preview uygulaması mesaj olarak geliyor oradan indiriyormuşsunuz.Programı indirmeden üye olamıyormuşsunuz.Farklı bir şey olabilir eğer hiç uygulama indirmediyseniz.

http://support.xbox.com/tr-TR/xbox-one/console/xbox-update-preview-faq#5e1df44f47694e09a14b4de9ab9f8f3a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sierra 117 -- 19 Temmuz 2016; 9:57:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellemeleri gece hallettir

• Yine ve yeniden 3.9GB'lık update...

Ya sabır...
  • 470MB
  • Sierra 117 kullanıcısına yanıt
    Dostum özellikle Microsoft destek ile konuştum birkaç kere en sonunda bana makineyi resetleme mi söylediler Yani fabrika ayarlarına geri döndüm. buna rağmen hala her gün takribi 460 megabyte güncelleme gelip duruyor.

aşırı şekilde midem bulandı yemin ediyorum Xbox satıp pc almayı düşünüyorum bu yüzden

şu Allah'ın belası preview programını da nasıl aldığım hakkında alıp almadığım hakkında hiçbir fikrim yok, Teknolojiden çok iyi anlarım ama preview diye bir program hiçbir şekilde Xboxa indirmedim

KURTULAMADIM BELADAN!yarın microsoft türkiye yi arıycam :(

• Dostum bu durumu iyi bilirim 2mbit downloadım vardı lanet ttnet yüzünden ve hergün update yapıyordu lanet olası konsol bana da betaya katılmışsın dediler sildim sorun hep devam etti, arka planda da inmiyor işten eve geliyordum konsolu açıyorum hadii update yine, şimdi 50mbit fibere geçtim fakat konsolu da çoktan sattım kurtuldum, Ps4'te her güncelleme arka planda iner oyununu oynamaya devam edersin, bu lanet konsolda böyle değil sözde yazılım devi microsoft...

• Beyler bozuk konsol kullanıyorsunuz Microsoft'a çamur atıyorsunuz şu hatayı TR de yaşan kişi sayısı beşi geçmez herhalde konsolunuzu değiştirin.

• Dostum yine geldimi update çünkü o 467 mblık update hergün geliyor, merak ettim sende de böyle oldumu?

• quote:

Orijinalden alıntı: BREATH

Dostum yine geldimi update çünkü o 467 mblık update hergün geliyor, merak ettim sende de böyle oldumu?

Şimdi açtım ve 458MB update. Şaka gibi.
  • Xbox preview dashboard uygulamasından iptal edince preview üyeliği hemen iptal olmuyor,bir sonraki xbox update i tüm xbox sahiplerine sunulduğu zaman iptal oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oxygen1777 -- 26 Temmuz 2016; 21:39:45 >
  • Dün gece yine update...
  • Bendede hergün update oluyor. Geçen oyundan çıktım direk.update geldi anlamadım daha önce hiç bukadar update görmemiştim.

• 300.000 serverın getirisi bu oluyor. O kadar server boşa açılmadı. Bu kadar zeki bir konsol hergün update ile daha iyi hale geliyor. Teşekkür edeceğiniz yerde isyan ediyorsunuz. Bu adamlar sizi daha Nasıl Mutlu etsin bre haydutlar ?

• Size bu kadar uptade geliyor, genel sunulan uptade en fazla 500 mb sizinkiler ömürlük herhalde senelik yapıyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.