Şimdi Ara

hergün arayıp cinsel güçlendirici ürün satmak istiyen herife ağzının payını verdim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaklaşık 1 haftadır hergün olup olmadık yerde arıyo ilk aradığında ilgilenmiyorum kardeşim fln dedim oda kapadı sonra gene arıyolar beyfendi bedava dağıtıyoruz fln sadece kargo parasını verceksiniz dedi bende dedimki kargo nekdar oda 20 tl dedi bende dedimki okdr para veremem gelip elden almak istiyorum fln dedim (aslında alcağım yokta dalga geçiyorum ) oda sadece kargoyla gönderildiğini söledi bende dedim ki kardeşim zaten para almıyosun sana giren çıkan bişey yok ben gelip elden alcan (uzattımda uzattım ) baktım hala devam ediyo bende elden satıyosanız alıyorum yoksa iyi günler dedim oda kapattı telefonu bugün gene aradılar artık kafama dank etti ve dedim ki
    - beyfendi ben bu ürünü alırım ama bi şartım var dedim
    - buyrun nedir ?
    -bilirsiniz bi insan aldığı bi malı bilmeli
    -tabi efendim doğru sölüyosunuz ....
    -bende madem bu ürüne bu kdar çok güveniyosunuz önce bana bir partner arkadaş bulun mümkünse kadın olsun önce onla bir test yapayım ondan sonra bide sizin ürününüzü kullanıp aradaki farkı ölçtükten sonra ben size paranızı öderim dedim
    -karşıdakide (çirkefleşerek) beyfendi böle konuşamazsınız size savcıllağa şikayet edicez dedi
    -bende isterseniz edebilirsiniz bende beni 1 haftadır telefonda taciz ettiğiniz için veririm ödeşirz dedim
    -(10-15 sn sessizlik)......
    -ardında başka birine bağladılar ve yetkili birisi açtı telefonu ve beyfendi elemanımızla sorununuz nedir ?
    -beyfendi bakın beni yaklaşık 1-1,5 hadtadır arıyosunuz ciddi ciddi sinirlerimi bozmaya başladınız bide elemanınız üstüne üstlük beni tehtid ediyo dedim
    -oda peki beyfendi bidaha aranmayacağımı eğer aranırsam direk bana bağlamalarıını ve arayan kişinin adını sölemeniz yeterlidir dedi

ama cidden sinirlerimi bozmaya başladılar yahu annem -babamın yanında arıyolar sonra sen hangi sitelere giriyonda seni böle arıyolar fln yani yok form doldurmaymış yok anketten para kazanmalarmış sizden bilgilerinizi aldıktan sonra size 1 tl veriyo sonra böle merkezlere 1.5 tlden satıyo numaranızı bilip bilmedik yerlere numara vermeyin benden sölemesi

aynısı bikere başıma daha geldi onuda anlatıyınm

-iyi günler beyfendi fenerbahçelimisiniz dedi
    -bende hayır ölümüne manchester united taraftarıyım ve fenerbahçeden nefret ederim dedim
    -oda niye fener bahçe derneğine üye oluyon ozmn kardeşim dedi
    -sanane birader diyip kapattım

• Direk sovup kaptsaydin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Üsküdarı Geçen Atlı

Direk sovup kaptsaydin.

onların seviyesine düşmedim ama şimdi dikkat ettimde
    nick-konu uyumu
  • fenerbahçe olayı komikmiş
  • aynen fenerbahce olayina bende baya guldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.