Şimdi Ara

Hergün 1 Film Önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Aldığım karar ile hem ingilizcemi geliştirip hemde eğlenmek için her gün 1 film izleyeceğim.

Konu farketmez ama cinsel içerikli olmassa sevinirim. Boş beleş konular olmasın filmin konusu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• dizi izliyor musun ? daha iyi olur ingilizce için

mesela lost ve the walking dead dizileri diğerlerine göre daha rahat anlaşılır bir dili var.

bir de youtube'da dil öğrenimi için yapılmış bir dizi var adı extra. yazınca çıkar. ben altyazısız halini izliyorum baya faydasını gördüm.
  • yabancı dizi izliyorum 5 yıldır , ingilizcem fena değil , tabi ayrıca kendimde bir şeyler ekledim
  • terminal looper due date

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • terminal looper due date

• ingilizceni geliştirmen için dizilerden başlamanı tavsiye ederim özellikle How I Met Your Mother iyi bir başlangıç olacaktır.

Hergün 1 Film Önerisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

dizi izliyor musun ? daha iyi olur ingilizce için

mesela lost ve the walking dead dizileri diğerlerine göre daha rahat anlaşılır bir dili var.

bir de youtube'da dil öğrenimi için yapılmış bir dizi var adı extra. yazınca çıkar. ben altyazısız halini izliyorum baya faydasını gördüm.

Twd yi bitirdim breaking bad 2. Sezon 7. Bölümdeyim. Breaking bade biraz ara verip film ve kitaba sarmak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekvator_44

ingilizceni geliştirmen için dizilerden başlamanı tavsiye ederim özellikle How I Met Your Mother iyi bir başlangıç olacaktır.

Hergün 1 Film Önerisi

Konusu ney hocam

• Hocam dizi izlemek isterseniz Friends'i öneririm. 6 kişilik bir arkadaş grubunun 10 yıl boyunca hikayesini anlatıyor. Hayatımda izlediğim en samimi, en komik ve yerine göre de en dramatik dizidir benim için. Kesinlikle tavsiye ederim..

• türü : komedi, romantik

konusu: Dizi, 2030 yılında, Ted Mosby'nin çocuklarına anneleri (kendi eşi) ile nasıl tanıştığını anlatmasıyla başlar. Ted "Size annenizle nasıl tanıştığımı anlatacağım." der ve dizi 2005 yılına döner.

komedi ağırlıklı sıkılmayacağın dünya genelinde popüler bir dizi
  • Ekvator_44 kullanıcısına yanıt
    Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. Breaking badden sonra bunu izlerim o zaman

• rica ederim hocam ingilizcene faydası olur inş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.