Şimdi Ara

Hercules'te karşıma çıkan ilk scammer :D + Gun Powder

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://img111.imageshack.us/my.php?image=sro2007070302471882jt0.jpg

olaydan 5 dk once adam thieflik yapıodu bende hunterdım lv ı 32+ ve benı rahatlıkla yatrıdı ondan sonra bole basladı olay

not: ingilizcem oldukça kötüdür + yazım hatalrım var onlarla dalga geçmeyin

Edit: gavur oldugunu düşünüyom ama Türk te olabilir.

2.Edit :Yeni konu açmıyım birşey sorucam Gun Powder görevinde bug varya onu nasıl kullanıcaz gorevın bıtmesıne az kaldı bug dan yararlanarak bedava exp kazanmak iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolyabani -- 3 Temmuz 2007; 7:48:12 >

• Türk az biraz inglizcesi iyi ama yineden velete benziyo
    Senin ingde iyi yani güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeterPetrelli

Türk az biraz inglizcesi iyi ama yineden velete benziyo
    Senin ingde iyi yani güzel

İnglizcemi öven ilk kişisin saol
  • Kesin Türk bu arada 1-2 den fazla boşluk bırakıyo ve işte "YOU GİVE ME GOLD AND YOU GİVE ME İD AND PASSWORD"
  • where are u'dan sonra direk kk ya need silk'e geçior yalnız akıllı insan.. :D
  • offfffffffffffff ya bende screenshot yok kanliamicam ama ynede anlatiim;
    inglzcesi baya ii bi scammer amcamız;adı burcas bucas gbi bşi lonzo da olblr(alakasz ama öle gelio hatrlamıorum)
    amcam janganda bağarıyo "selling silk" die, gittim biras noob havası werdim adama, sonra dedimki spearını wer bana ben öyle weriyim sana id pw, garanti olsun dedim sonra beni kandırma
    spear lvl 16 +3 ama olsun olay o değil
    tam trade attm approve ettiricem, dedimki id eastsouth(tamamen sallama) pw yi aldıktan sonra wericem..
    adam gaza geldi approve etti
    aldım spearı döndüm gittinm
    ondan sonra game settings den whisper ı offladım yarım saat,
    scammer ben oldum

• Şimdi lv 26+3 phy (+48) crit 5 (+25) glavie çıktı kac lira eder yeni serverda ?
  • GUN POWER BUG GÖREVİ BAK BÖLE YAPILIO

200 tane gun power görevini yap
    199 tanesini bankaya koy
    1 tanesini görevciye ver
    sonra yeniden görevi al sonra
    bankadanda 199 taneyi al git gun power görevini için 1 tane görev topla ve gene 200 olucak sonra
    199 gene bankaya koy 1 tanesini git görevciye ver
    sonra 199 birisine sat
  • quote:

Orjinalden alıntı: Devilish_AngeL

Şimdi lv 26+3 phy (+48) crit 5 (+25) glavie çıktı kac lira eder yeni serverda ?

devilish bnde herculeste oynuorm eğer lvl 29+2 veya +3 bow bulursan bna pm at. olmazsa sni guilde falan alalım. bu forumda bn ve bogualp gazi guild kurduk. oyun açılsın bn sna pm atarım bölelikle nickimi örenirsin

not:o 26+3 glavie yi anca 150k dan satabilirsin. bn 24+3 bowu 130k ya aldım. biraz beklet o glavieyi sonra 200-250 ye satarsın

hatta biraz daha beklersen(1ay) 250-350 ye satarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hermés -- 3 Temmuz 2007; 9:26:44 >

• pardon ama scammer ne demek
  • quote:

Orjinalden alıntı: se[R]pentine

quote:

devilish bnde herculeste oynuorm eğer lvl 29+2 veya +3 bow bulursan bna pm at. olmazsa sni guilde falan alalım. bu forumda bn ve bogualp gazi guild kurduk. oyun açılsın bn sna pm atarım bölelikle nickimi örenirsin

not:o 26+3 glavie yi anca 150k dan satabilirsin. bn 24+3 bowu 130k ya aldım. biraz beklet o glavieyi sonra 200-250 ye satarsın

sen çok şanslısın şu an elimde 29+2 bow var update bitsin oyuna girelim vereyim para istemem. (ciddiyim) server yenı zaten kimsede dogru duzgun para yok bari birbirimizi destekliyelim

• quote:

quote:

quote:

sen çok şanslısın şu an elimde 29+2 bow var update bitsin oyuna girelim vereyim para istemem. (ciddiyim) server yenı zaten kimsede dogru duzgun para yok bari birbirimizi destekliyelim

yaw sn kullan. işin bitince verirsin 29+2 yi daha acelesi yok merak etme oyun açılsın pm atrım sna

• quote:

quote:

quote:

quote:

yaw sn kullan. işin bitince verirsin 29+2 yi daha acelesi yok merak etme oyun açılsın pm atrım sna

yok yaw şu an o lagzım değil eart taoist ten crit 10 bow dropladım bide anti devil skilleri olunca ard arda crit indiriyom +2 den daha iyi damage veriyo bide +2 nin crit 5 ti galiba.

Not : bir an once al onu benden stall acmayı pek sevmedıgım ıcın dw de 3-4 kez Wts yazarım isteyen cıkmazsa npc

bu arada isteyen varsa lv 26 br 16 %60 shield da var

• quote:

Orjinalden alıntı: sro_mnykk

pardon ama scammer ne demek

Estağfurullah, hiç değilse konu açmadın "Scammer nedir" diye değil mi?

Bence ya Mısırlı ya Türk en baştaki eleman
  • @Devilish

yaw bn bgn oyun açılır açılmaz giremem arkadaşlarımla buluşcam. ama akşam bn sna pm atarım
  • Scammer = Dolandırıcı

Ama bişi farkettim geçen boş cd almak için cafeye gitmiştim bizim veletler scammer ı ingilizce ana avrat basıyo sanıyolar

orjinal olay :

(yanyana oturan iki veletten biri diğerine)

-LAN.!!!! sa.ak görmüyonmu adam sana sakamer yazmış.

-ne demek o ?

-Lan ne sa.ak sın ana avrat giriyo adam sana.(burda koptum bıde o anı yasamak gerek cocugun nasıl heyecanlı konustugunu gorsenız)

-...çocuuuuuuu. ( der ve klavyeye yuklenır tekerlemelerle karısık cocukca kufurler yazar )

• Hocam süperdi bu ya...

*Bu arada oyunun artık cafelerde ne hâl aldığını görebiliyoruz...
  • Artık canım sıkıldığında cafeye gıdıcem iyi malzeme(yaw bu arada Malzeve mı Malzeme mı ?) cıkıyo .

• saol un beyler
  • malzeme

Dvlet Malzeme Ofisi <-------for egzempıl
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.