Şimdi Ara

Her yöne 250 Dakika, 5000 SMS ve 500 MB İnternet 19 TL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
510
Cevap
8
Favori
40.546
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vodafone / Avea sandım
  • Şöyle 250MB İnternet+Her Yöne 100SMS+Her Yöne 50DK gibi bir paket/tarife yapsalar benim için 10 numara olacak.
  • bimcell gerek ücretlendirme gerek paketiyle uygun. daha 15 gün önce aveaya geçtim. her yöne 200dk her yöne 5bnin sms 19 lira veriyorum. 500 mb net olsa fena olmaz. aveada dakikaların ücretlendirme periyodu 1 dk böyle olunca ayda zaten 20 dakikası kullanmadan yanıyor.

15 gün sonra geçmeyi düşünüyorum ama yüklemenin online işlemler dışında sadece bimden yapılması düşündürüyor beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

bimcell gerek ücretlendirme gerek paketiyle uygun. daha 15 gün önce aveaya geçtim. her yöne 200dk her yöne 5bnin sms 19 lira veriyorum. 500 mb net olsa fena olmaz. aveada dakikaların ücretlendirme periyodu 1 dk böyle olunca ayda zaten 20 dakikası kullanmadan yanıyor.

15 gün sonra geçmeyi düşünüyorum ama yüklemenin online işlemler dışında sadece bimden yapılması düşündürüyor beni.

Sorun olmaması lazım aslında, her mahalle köşesinde BİM var.
  • Yarın sabah 6:00 itibariyle Bimcell'liyim. Hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoldaTr

Şöyle 250MB İnternet+Her Yöne 100SMS+Her Yöne 50DK gibi bir paket/tarife yapsalar benim için 10 numara olacak.

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/Bal100Paketi

belki bu isinize yarar faturasiz ayda 9 tl. 100 dakika, her yöne 100 SMS, 100 MB internet
  • Bende bimcele basvurdum en buyuk avantaji, atiyorum dakiksatiniz bitti ekstradan 250 dakika alabiliyrsunuz.
    Yada paketi erken bitirirseniz tekrar satin alabiliyorsunuz
  • quote:

belki bu isinize yarar faturasiz ayda 9 tl. 100 dakika, her yöne 100 SMS, 100 MB internet

Haftalık bu dediğiniz. Başta bende aylık sanıp sevinmiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gardiyan

quote:

Haftalık bu dediğiniz. Başta bende aylık sanıp sevinmiştim

hakliisniz pardon yanlis anlamisim. aylik olsaymis pek iyiymis.
  • GSM sirketleri soyuyor milleti ya. Sen uc ay once 19 tlye sattigin tarifenin daha dandigini simdi 45 tlye sat

Eskiden konusma vardi sonra sma cikti sonra da internet cikti simdi internet+sms paketi olmayan yok. Hic konusmuyor diye tabir ettigimiz adam paket alsa da almasa da 20 tlden asagi faturayi cikaramiyor. Halbuki SMS ve interneti adamlara birim maliyeti 0'a yakin, hakli akla hizmet 20 lira 30 lira aliyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aileia

quote:

Orijinalden alıntı: catalyst

quote:

Orijinalden alıntı: aileia

quote:

Orijinalden alıntı: Juansen

Arkadaşlar ona geçeceğinize AVea'nın taraftar paketine geçseniz ya.

200 dakika her yöne 2000 dakika tarife içi 5000 sms her yöne 1 gb internet 19 tl kontörlü yni kaçırılmazzzzz

bunun bi de arti 1000 dakika avea konusmasi var onun unutmussunuz:)

HANGI TARIFE?

hattımı taraftar hattına taşıdım. her ay 20 tl yüklemeye 200 dakika her yöne verecek şifre kartını aldım.

ayrıca her ay 20 tl yüklemeye 2000 dakika taraftar hatlarıyla konuşma da hediye.

19 tllik yıkılan paket almayı düşünüyorum 1000 avea dakika konuşma 1000 her yöne sms 1 gb internet bu paketin içeriği de.

beni 1.3 tl lik telsiz ücreti düşündürüyor. çünkü toplam 20 tl yi 30 kuruş aşacak. Ama yanlış hatırlamıyosam hat taşımalarda bir sene telsiz ücreti almıyodu operatörler.

yani aylık 20 tl yüklemeye 200 her yöne+1000 avealilarla+2000 taraftar hatlariyla konusma+1000 sms+1 gb internet aliyorum.

herhangi bir hata var midir.

Hocam bahsettiğin paket bana da çok mantıklı geldi. Yanlız " her ay 20 tl yüklemeye 200 dakika her yöne verecek şifre kartını aldım." kısmını anlayamadım. Bu şifre katı nasıl alınıyor ve her ay geçerli olack mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: rain_man

Hocam bahsettiğin paket bana da çok mantıklı geldi. Yanlız " her ay 20 tl yüklemeye 200 dakika her yöne verecek şifre kartını aldım." kısmını anlayamadım. Bu şifre katı nasıl alınıyor ve her ay geçerli olack mı?

kampanya internette yok. bayiiye gittiginizde onde kampanya kagitlari oluyor. orda sampiyon tarifeye 2400 dakika hediy e baslikli olana bakin. bayiiye gosterip. hattimi buraya tasirsam sifre karti veriyo musunuz diye sorun.

her bayii de sifre karti olmuyo. merkezi bayiilerde var. Ben ankarada ankamaldaki elektroworlddeki avea standinda tasidim. kiz cok yardimci oldu. en sorunsuz tasimalarimi orda yapiyorum zaten.

orda oldukca cok kart vardi. hatta bayiiden ekstra isteyin cunku kartlar bazen calismiyormus.

bir sene boyunca her ay 20 tl yuklemeye 200 dakika hediye ediyo. kampanya dahilinde en cok kazanilabilecek dakika sayisi 2400.

• quote:

Orijinalden alıntı: az sonra

bu tarifede 500 mb internet kotası dolunca hız düşerek devam ediyormu ? eğer öyleyse hemen geçerim.

hayır 500mb bitince internet kotası doluyor hala internete girmek istiyorsan ya mb başına 50kuruş ödeyeceksin yada internet paketi alacaksın
  • Şöyle bol dakikalı ve mb lı az smsli bir tarife çıkarsalar bir dk durmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: use2000

Arkadaşlar,

Aylık 19 TL’ye yurt içi her yöne 250 Dakika, 5000 SMS ve cepten 500 MB internet süper bir tarifeymiş bence. Bimcell'e güven olur mu bilmiyorum, kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

http://www.bimcell.com.tr/uclu-paket.html

tarife sitesi bile açılmıyor ben güvenipte geçmezdim

• quote:

Orijinalden alıntı: isok

quote:

Orijinalden alıntı: use2000

Arkadaşlar,

Aylık 19 TL’ye yurt içi her yöne 250 Dakika, 5000 SMS ve cepten 500 MB internet süper bir tarifeymiş bence. Bimcell'e güven olur mu bilmiyorum, kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

http://www.bimcell.com.tr/uclu-paket.html

tarife sitesi bile açılmıyor ben güvenipte geçmezdim

Bimcell'in sitesi yenilendiği için tarife bilgilerinin bulunduğu link'te yenilenmiş;

http://www.bimcell.com.tr/bimcell/Categories/228/uclu_paket.aspx

Kimseyi zorla gecirmiyorlar.

• ben geçtim çok memnunum. interneti bayağı hızlı
  • bir sure kullanipta ben memnunum diyen var mi?

• avea zam yapti 19'luga buna mi gecsem diye dusunmuyor degilim.

• geçiş düşünülebilir kampanya güzel
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.