Şimdi Ara

Her Yöne 1000 DK + Her Yöne 5000 SMS + 2 GB cepten internet Woopslulara özel ayda sadece 25 TL! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
2
Favori
4.133
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: andromeda09

Laf ebeliği yapma manisada full çekiyor yazan sensin turkcell gayet güzel çekiyor vodafone dan bana ne avea izmir bostanlı merkezde bile çekmiyor sizlere primmi veriyor avea reklamlarını yapın diye yok vermiyorsa bedava insanları kandırmayın para alıp kandırın bari

Madem en iyi türkcell ne diye çok kullanıyormuşcasına gelip gereksiz konuşuyorsun. Git yediğin kazığı başka yerde savun. Avea çekmiyormuşda falan da filan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

yahu ben ne zaman baksam bu tarifelerin ( 1000 dk + aaaa sms + 2 gb ) fiyatı zaten hep 23-25 arası. yani nasıl sıcak fırsat olabilir ki bu? ben mi bir şeyi kaçırıyorum?

Kardeşim 500 dakika değil 1000 dakika. Sallamasyon yapmayın şurada

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncmanx

quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

yahu ben ne zaman baksam bu tarifelerin ( 1000 dk + aaaa sms + 2 gb ) fiyatı zaten hep 23-25 arası. yani nasıl sıcak fırsat olabilir ki bu? ben mi bir şeyi kaçırıyorum?

Kardeşim 500 dakika değil 1000 dakika. Sallamasyon yapmayın şurada

birader işim gücüm yok senin konuna sallamasyon yazı mı yazacam?
  • Hiç olmayan şeyi var gibi göstermek nedir peki muhterem

• Woops sitede fiyat 35 gorunuyor. Kampanya detaylari nerde acaba ?

• tuncmanx T kullanıcısına yanıt
    Adam hakli 1000 dk avealilarla sinirsiz 24.5 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: battal852

Woops sitede fiyat 35 gorunuyor. Kampanya detaylari nerde acaba ?

http://www.woops.com.tr/faturasiz-woops/paketler/supersonikkampanyasi-aveali-olmak-istiyorum
    burdan bakabilirsin hocam
  • 3 gb li cok net faturasız paketi 29 lira.Gecis tamamlansın bu paketi alacağım 1 gb icin 4 lira verilebilir.Benim Yaşadığım yerde fena degil daha önce kullanmıştım avea.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2gb dan sonra internet sınırsız mı acaba??

• quote:

Orijinalden alıntı: OHOHO

3 gb li cok net faturasız paketi 29 lira.Gecis tamamlansın bu paketi alacağım 1 gb icin 4 lira verilebilir.Benim Yaşadığım yerde fena degil daha önce kullanmıştım avea.

Çekim sorunu yaşamıyorsak neden Olmasın. Mutlaka her operatörün bir sorunu var. Ama asıl sorun kompleksli insanların olması. Sorun yaşamıyorsanız neden fazladan ödeyesiniz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: bebeto10

2gb dan sonra internet sınırsız mı acaba??

Sınırsız olacağı konusunda herhangi bir açıklama yok hocam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: menelan

quote:

Avea eylül ayının kampanyasını yaptı. Gayet güzel bence

Bu telsiz ücretini de ek olarak mı kesiyorlar acaba hocam bu tarifede

Numara taşındığında 1 yıl telsiz ücreti alınmıyor diye biliyorum

Sorun şu ki ben zaten avealıyım hocam Woops tarifesindeyim şuan, 500 dk her yone 5000 sms 2gb internet faturasız 23 TL. Dakikayı 1000 yapıp faturalıya geçmek istiyorum ama bu tarife bana göre değil

• surekli olduğum konumda iş ve ev avea iyi cekiyor ama evde aksam 18.ile 24 arasi 1mbit i görmüyor ama gece 1 den sonra 20mbit i nadir de olsa görüyor iş yerimde şaşirtici bir şekilde turkcell ve vodafone cekmiyor avea cekiyor kisaca en cok kullandiğiniz yer hangisi cekiyorsa şebekelerden onun eko paketlerini bulup kullanmak en doğrusu ben ayrica 2 ci bir hat turkcell olarak elimde tutyorum avea cekmediği yerde kullanirim diye ama 3 senedir 1 kere bile kullanmadim o hatti gerek kalmadi vel hasil avea simdilik benim işime yariyor 500dk 1000 sms 4 gb net 22tl

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

Yahu hizmeti alamadıktan sonra kampanya yapsan ne olacak

yaşadığın bölgeyi bilemem haklısındır, ama manisa nın her bölgesinde full hizmet. Zaten araştırılınca manisa ili ve genelinde en çok avea abonesi mevcuttur. Yani böyle yerlerde yaşayanlar faydalansın diye paylaştım

Manisa'da avea rezil. Laleli'de oturuyorum. Evinizin üzerinde baz istasyonu varsa tabii ki avea iyi dersiniz. Turkcell'de ise şehrin neresine gidersem sorun yaşamıyorum. İnsanlar bir dolu para verip akıllı telefon alıyor ama onu hakkıyla kullanabilmek için ayda 10-20 lirayı esirgeyip çile çekiyorlar. Memnunsanız ne güzel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar, illa şu ya da bu değil. Imkanlar doğrultusunda hangisi uygunsa onu tercih edersiniz. Çekmiyorsa tabıkı Şartları zorlamanın bir mantığı yok. Bulunmuş olduğunuz mevki Altyapısı kaldırıyorsa dikkate alırsınız. Yoksa okuyup geçin. Burası bilgi Paylaşım yeri. Sizde diyin ki bu operatörde bu var, bunu kullanıyorum tavsiye ederim filan diye. Bizlerde paylaşılan bilgilere göre tercihimiz olur. Sonuçta mal onların para da sizin paranız.

• Buradan biri dese ki ücretini ben ödeyeceğim aveaya geç, yinede geçmem... o kadar facia avea... kullanamadıktan sonra 10 tl olsa ne olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacar08

Buradan biri dese ki ücretini ben ödeyeceğim aveaya geç, yinede geçmem... o kadar facia avea... kullanamadıktan sonra 10 tl olsa ne olur...

Yaniiii
    Bunun içinde kimse Üzülmez

• quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Kardeşim ayda 1-2 kez 10 saat tren yolculuğu yapıyorum çok rahat 8 saatinde çekmiyor. Deli gibi şebeke harcadığından şarjı tüketiyor.

Ben 1000 dk 5000 sms 4 gb internete 25 lira veriyorum. F/p olarak tamam ama çekmiyor be, interneti çokta yavaş.

Hangi tarife hocam o ?

• Kraldan çok kralcı olanlara saygısız seviyesiz insanlara laf anlatmak zor ucuz insan ucuzu sever !!!!!
  • Dyshi4 kullanıcısına yanıt
    Emniyet hocam iki kere taahüt verdim 29+ vergi iken toplam 25 geliyor. 1000 sms olacak sorry

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.