Şimdi Ara

Her Yerden Mülteci Otobüsleri Kalkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
4.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatan caddesi, zeytinburnu, kağıthane... bu gün bir çok yerde mülteciler toplanmışlar
    peki bu otobüsleri kim tahsis ediyor? din kardeşlerimizi muhacirleri kim gönderiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ornitolog -- 28 Şubat 2020; 20:13:12 >

• Belediyeler ucretsiz ulaşim + botlari verelim en kisa surede 100 binler toplansin durduramaz yunanistan.Ama teşvik ve tüm havuz medyasinda suriyeliler avrupaya geçiş yaptilar minvalinde haber yapmalari lazim hem algi yapip hemde gitmeleri için topluca teşvik yapsan giden 100 binlerce insan olur ama şuan sadece 1. Aşama.
  • Yolları açık olsun..bir daha gelmesinler lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sınıra daha önce türkiyeye giriş yapmış kadar mülteci yığılmalı yoksa birkaç yüzle sittin sene geçemezler ama gece işler değişebilir.
  • Yine birileri krizi fırsata çevirmiş. Bu durumda bile gelir sağlama derdinde olanlar var!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Yine birileri krizi fırsata çevirmiş. Bu durumda bile gelir sağlama derdinde olanlar var!!
    ne geliri? otobüsler istanbul emniyetinin önünden kalkıyor, kağıthanede belediyenin dibinden kalkıyor
    yakın olanlar gidip canlı şahit olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ComradeMRX

Yolları açık olsun..bir daha gelmesinler lütfen
    Kimse almaz bunları . Sıka sıka Türkiye'ye geri dönerler. Lafta hümanist olan Avrupayı , göçmenler sınırlarına dayansın görün siz .

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Kimse almaz bunları . Sıka sıka Türkiye'ye geri dönerler. Lafta hümanist olan Avrupayı , göçmenler sınırlarına dayansın görün siz .

Alıntıları Göster
    Şunu bilen arkadaşlar açıklasın,uluslararası hukuka göre almamak hakkı var mı??

• Şimdi bunu duyan dıger multecılerde yada avrupaya gıtmek ısteyenler turkıye ye doluşacaklar. Zaten avrupa bunları almayacak olan sınır sehırlerıne olacak bence.

Adamlar vergı odemıyor, bedava hastaneye gıdıyorlar, maaş alıyorlar ona ragmen turkıye den kaçmaya calısıyorlar. Ne haldeyız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

ne geliri? otobüsler istanbul emniyetinin önünden kalkıyor, kağıthanede belediyenin dibinden kalkıyor
    yakın olanlar gidip canlı şahit olabilir

Alıntıları Göster
    Otobüsü kim kaldırıyor peki? Bunlar da var.https://twitter.com/dokuz8haber/status/1233392660838264832

• quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Otobüsü kim kaldırıyor peki? Bunlar da var.https://twitter.com/dokuz8haber/status/1233392660838264832

Alıntıları Göster
    ben de onu diyorum, kim kaldırıyor?
    belli ki yetkililerin emriyle yapılıyor
    sen gelir deyince kaçak göçek iş gibi algılanıyor ama değil herkesin gözü önünde yapılıyor

• deniz yolu ile geçmeleri lazım. karadan sıkıntı. artık bot mot ne bulurlarsa. meriç'ten yüzerek karşıya geçen var.
  • DH ölücüleri duymasın beleş yolculuk beleş ab diye aralarına karışırlar...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

ben de onu diyorum, kim kaldırıyor?
    belli ki yetkililerin emriyle yapılıyor
    sen gelir deyince kaçak göçek iş gibi algılanıyor ama değil herkesin gözü önünde yapılıyor

Alıntıları Göster
    Hayır kaçak göçek anlamında demiyorum.
    Ya bildiğimiz adamlar bunların taşımacılığından para kaldıracak işte. Senin benim paramla.
  • Yollunuz açık olsun paşalar. Vergiler sonuna kadar bu uğurda harcansın. Nasılsın

• gerekirse bot da sağlayalım yeterki gitsinler bunun için kampanya bile başlatabilirim mülteciler için bot alıyoruz diye
  • Su dökmeyin arkalarından :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nereye

• Gerekirse mültecilere bot alalım, hızla gitsinler...

• quote:

Orijinalden alıntı: ComradeMRX

Şunu bilen arkadaşlar açıklasın,uluslararası hukuka göre almamak hakkı var mı??

Alıntıları Göster
    Var. Zaten bu yuzden bize anlasma imzalattirdilar. Geri kabul vs vs. Bizde nasil imzaladik hala anlamiyorum. Lakin suan fesih edildi gozukuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala yazık diyen var olm bunlar neyin kafasını yaşıyor lan

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.