Şimdi Ara

Her Turkcell'e geçmek isteyene Lifecell paketleri önerme saçmalığı! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Lifecell 34 liralık paketini kullanıyorum 200 mbps 150 mbps hızı çok gördüm

Turkcell’in ölüsü bile diğer 2 operatörü geçer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @4hill kardeşim belli ki biraz heyecanlısınız..

Genelde lifecell paketlerinin önerilme sebebi fiyatlarının uygun olmasındandır.

Millete akılsız demişsiniz ama bilmiyorum siz akıllılık edip lifecell harici diğer paketleri de incelediniz mi, istisnasız Turkcell'in bütün ama bütün paketlerinde İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps'dir. Lifecell veya Platinium dahi olsa farketmiyor bu durum.

ÖRNEK: Platinium Maksi veya Lifecell olmayan herhangi başka bir paketteki (SIKÇA SORULAN SORULAR KISMINDA Data Paketinin Üst Bağlantı Hızı Nedir kısmını inceleyebilirsiniz.)https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/4-5-g-hizinda/platinum-maksi-paketi

Lakin,
    31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli, 4.5G Hızını Deneme Kampanyası kapsamında Lifecell de dahil olmak üzere tüm tarifelerde ve faturalı-faturasız tüm Turkcellilere 4.5G şebekesinde 600 Mbps üst hız limiti sunulur.https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/4-5g-hizini-deneme-kampanyasi

• Yusuf Saracen kullanıcısına yanıt
    pm yoluyla yardımcı olur musunuz?

• Forumda geçenlerde şöyle bir ekran kaydı almışım
    Her Turkcell'e geçmek isteyene Lifecell paketleri önerme saçmalığı!
    Turkcell pahalı ama verdiği internet ve ses kalitesinin üstüne teknik destekteki hızlı çözümleri verdiğim paraya değiyor dedirtiyor.
    Vodafone şehir merkezinde 5 mbit zor veriyor diyorlar. Müşteri hizmetleri için çok dert yanıyor insanlar.
    Turk Telekom sadece yeni gelenler için avantajlı mevcut müşterisiydim 60 liradan aşağı paket önermiyordu kendileri.

Gnc pakete geçip sabah aksam ayırımı yapmak verine kafam rahat olayım dedim lifecelle geçtim ben. Turk Telekomun sadece acil çağrılar dediği yerde 4.5G ve 40mbit hiz almak oldukça güzel bir his

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InvisibleLord -- 2 Nisan 2019; 22:26:14 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.