Şimdi Ara

Her şeyin aşırı pahalı olması (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
354
Cevap
3
Favori
20.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
392 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayatı yalan bunların hocam. Parayı verirseniz sizin için de yalan söylerler.

• İki öğretmen 5300+5400 den 11bin anca gelir var. Ayına göre 2 bin de belki ek gelir. 15bini görmüyor iki öğretmen. 10 yıl krediyle ev 4 yıl krediyle araba anca aldık. Şuan oturduğum evin fiyatı tam 8 katına çıktı. Bedenimi satsam tekrar alamam o evi. Borçlar bitti ama borçlu dönemdeki kadar gıda alamaz oldum eve. Trollüğü karşımda yapmayın vallahi ağzınızı burnunuzu kırarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blad34 kullanıcısına yanıt

İstanbul

• Her gün patates soğan ekmek yiyip kahvaltıda 2 tane ağzına zeytin atıp Bunada Şükür diyenler oldukça. Bu ülkenin burnu b.ktan kurtulmaz.

• Şu sokak röportajlarındaki dayılar gibi “baksana her yer tıklım tıklım, insanlar harıl harıl alışveriş yapıyor, yollar araba dolu” gibi IQ fışkıran söylemleri burada gençler arasında görmemiz durumun vehametini gösteriyor. Sayın zeka fışkıran arkadaşım, ben de sokakta hiç engelli birey görmedim Türkiye’de engelli yok, yolda kanser hastasına rastlamadım kanser yalan, kafalar aynen böyle, pırıl pırıl. Sorun zaten gelir uçurumunun açılmış olması, belli bir kesim daha da zenginleşirken diğer kesim fakirleşiyor. Türkiye gelir veya alım gücü ortalaması AYNI KALSA BİLE, bu aradaki uçurum açıldığı için, tamam mı güzel kardeşim, burada zeka fışkıran zırvalık, pardon tespitler yapmadan önce az o beynini kullan

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Six Feet Under. kullanıcısına yanıt

Sevgili Aktroll bunu sokakta halka karşı söyle de oturtsunlar bir sana, aman diyim!

• ARISLCK kullanıcısına yanıt
    Blokla Geç. Bu hesabı sattı. Yazan başka bir Maaşlı Ak troll. Siz yazdıkca prim alıyorlar.. Çoğu yazılar WhatsApp gruba abileri yazıp bunlar kopyala yapıştır yapıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüik bile 4 kişilik aile için yoksulluk sınırını 9 bin küsur olarak açıkladı. Buna göre kız kardeşin yoksul sayılıyor. Aç değil, açıkta değil ama yoksul. Bundan 5 sene önce iyi paraydı karı-koca 10.000 tl para. Şimdi yüksek kur , yüksek faiz ve yüksek enflasyon nedeniyle 10.000 tl 5.000 tl seviyesine geriledi. Geçen markete uğradık 500 tl ile çıktık.

• * CUMHUR İTTİFAKI ile Gelinen Nokta işte Tam budur..
    Her şeyin aşırı pahalı olması

• Bu Aktrollerin çoğu da eski hesaplar, neden acaba?

• ARISLCK kullanıcısına yanıt
    Yeni Hesaplar da hemen patlıyorlar. Şimdi eski hesaplara yöneldiler.

Sana Yazacaklarım varda yazamıyorum …

• bunların daha çok iyi günler olması Her şeyin aşırı pahalı olması 

• quote:

Orijinalden alıntı: Mekatroniks

Hangi ülkeden bahsediyorsunuz ?

Haha bu çok iyi

• Ülkemiz sene başından bu yana 35.şahlanışını yaşıyor... SS Temmuz'da ABD kıskanacak dedi, elektriğe mi ne zam geldi ahahahahah...

Kodumun trolü de çıkmış diyor ki herkes 15-20 kazanıyor.

Utanmaz sıkılmaz arlanmazlar. Allah sizi ıslah etsin. Ama yakında gemiyi terk edeceksiniz, göreceğiz sizleri de, belli ki partinin içleri karışmaya başladı, itiraflar, hakaretler geliyor ufak ufak. Artık içeride nasıl bir cadı kazanı kaynıyorsa... Bahçeli de sonunda çıkıp erken seçim demezse iyi. Barajı da o geçebilsin diye indirmeye uğraşıyorlar da... Neyse..

Konuya dönersek,

15-20 kaat kazanıyor, krediyle her şey alınıyor diyen trol, belli ki hiç bir şeyden haberin yok;

600 bin TL'lik 10 yıllık konut kredisinin aylık ödemesi 10.000 TL.

15-20 kaat kazanıyor olsan, geriye yine çok fazla bir şey kalmıyor, 3-4 kaat kredi kartına şuna buna versen, diğer masraflar cart curt, bu adam bile 1 ayda kenara 1-2 bin TL zor atıyor.

Neyden bahsediyorsun sen ya, armut?

Ki 600 bin TL'ye Ankara, İstanbul, İzmir gibi yerlerde ev alınmıyor. Ha git bilmemne semtinde al dersen her yerden alınır da, akşam eve giderken tecavüze mi uğrarsın, ayı mı saldırır bilinmez tabi.

Bu düzeyde bir gelirle bile sıfırdan ev alamıyor insanlar.

Diyor ki krediyle her şey alınıyor. He ya, AVM'ler, mağazalar hep dolu. Eskiden fırın yoktu, buzdolabı yoktu.

Allahın cezaları.

• quote:

Orijinalden alıntı: RaptorFX

İki öğretmen 5300+5400 den 11bin anca gelir var. Ayına göre 2 bin de belki ek gelir. 15bini görmüyor iki öğretmen. 10 yıl krediyle ev 4 yıl krediyle araba anca aldık. Şuan oturduğum evin fiyatı tam 8 katına çıktı. Bedenimi satsam tekrar alamam o evi. Borçlar bitti ama borçlu dönemdeki kadar gıda alamaz oldum eve. Trollüğü karşımda yapmayın vallahi ağzınızı burnunuzu kırarım.

Zaten yakında böyle olacak.

Ben şurada küfür etmemek için zor duruyorum, yakında bu tiplere tekme tokat girecekler, az kaldı.

• naklow12 kullanıcısına yanıt

meslektaşız, araba mı? motorsiklet bile hayal

• Boşuna Duyar kasmayın. Millet zengin siz fakirsiniz. Kimi görsem altında 400 binlik araba 600 binlik evler katlar . Boşuna zirvalik yapmayın şuan fiyatlar aynı anda 3 kat artsa kimse bir şey diyemez.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Çevrende 3-5 tane örnek var diye “çoğu insan” demek ne demektir ya. Yürüyün gidin hayal dünyanızda yaşamaya devam edin siz. 15-20 binmiş. Ben 1.5 yıldır düzgün bir iş bulamadım sen neden bahsediyosun.

• CrewShadYS kullanıcısına yanıt

Bu tiplere enerjinizi harcamayın gerçekten. Uğraşmaya değmez. Kitap oku film izle daha iyi.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.