Şimdi Ara

Her şeyi paralel evrenle açıklama modası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yakın zamanda paralel evrenler teorisi inanılmaz bir popülerlik kazandı. Bu benim biraz canımı sıkıyor.

Evrendeki ilginç olayları konuşuyorsun, bir anda hoooop!!! biri atlıyor alakasız bir şeyi paralel evrenle açıklıyor.

Dizideki ilginç olayları tartışıyorsun, biri mutlaka İlber Ortaylı edasıyla paralel evren deyip çıkıyor işin içinden.

Sorsan basit bir fiziksel problemi çözemez, kalori'yi joule'ye çeviremez ama maşallah her şeyi paralel evrenle açıklıyor.

Yakın zamanda malum karşıt görüşler arasındaki hararetli bir evrim tartışmasında bile paralel evrenleri olaya monte eden bir eleman gördüm.

Sanırım Hindistan'daki reenkarnasyon takıntısına benzer bir şey de bizde oluştu.

Edit: Mutlaka bir atlayan çıkıyor, ben şimdiden yazayım.

Joule'a yanlış.

Joule'ye doğru.

Edit 2: Arkadaşın yalancısıyım, Vatanım Sensin diye kurtuluş savaşını anlatan bir dizi varmış. Orada bile paralel evreni işin içine sokan varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scene -- 21 Ağustos 2018; 23:30:17 >

• Çöp konu okuma geç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • paralel evren diye bişey yok

edit: bizim düşündüğümüz şekilde yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whatif -- 21 Ağustos 2018; 23:48:9 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.