Şimdi Ara

Her şeye sana ne demek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hiç fark ettiniz mi bi son zamanlarda insanlar her şeye bir ergen gibi sana ne diyip duruyor. "İsteyen istediğini yapar sana ne" "şu şunu yapar sana ne" "adamın ne yaptığı seni ne ilgilendirir" ya kardeşim biz de adamların yaptığına kızmıyoruzki sadece ne olmuş ne bitmiş hakkında konuşuyoruz. Hiçbir şeyi umursamayarak elit mi olduğunuzu zannediyorsunuz. İşte örnek veriyorum gündemden, cem karacanın oğlu sansüre karşı olduğunu dile getirmiş biri diyo "şarap demesini istemiyorum sana ne" biri diyo "sansür istemiyorum sana ne" lan sana ne bize ne ona ne tamam da sansürün doğru bişey mi yanlış bişey mi olduğunu niye tartışamıyoruz bi türlü? Olay sadece şarap mı?
    Örneği sadece gündem olduğu için verdim ama sorun genel olarak bu.
    Artık çok saçma bi hal aldı bu olaylar.

Evet bana ne. bu sorunu dile getirmek benim ne haddime haklısınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• sana ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MağaraAdam

sana ne ?
    Aman Allahım ne kadar komik gül gül öldüm bu nasıl bir espridir ömrümdr böyle birşey görmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bosver daha da artar umarim

Türkiyede insanlar cok hadsiz herkes herkesin isine karışıyor

Sana ne dendikce karsi taraf hakkaten bana ne der haddini hududunu bilir avrupalilar gibi kendi özgürlük alaninin dışina çıkmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her şeye sana ne demek
  • Kadını mı izledin hocam dün? Ordaki repliklerde vardı sürekli sanane kelimesi

• MağaraAdam kullanıcısına yanıt
    Bu yorumu bekliyordum bende. Hoş geldiniz.

• Moving On kullanıcısına yanıt
    Durumun özeti olmuş hocam.

• iamburak kullanıcısına yanıt
    Lütfen, övmenize gerek yok, basit bir espriydi.

• BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Yok hocam forumda öyle paylaşılan haberlere yapılan yorumları okurken canımı sıktılar kimse hiçbir şeyi tartışmıyor herkes birbirine sana ne deyip duruyor yorumlarda. ben de can sıkıntımı paylaşayım dedim gece gece belki rahatlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-717A2C70C -- 6 Şubat 2019; 11:42:8 >
  • Baskasina zarari olmayan, insanlarin kisisel ozelliklerini kisitlamaya yonelik tum laflar sananeyi hak eder bence.

Burada dogrudan sana soylemiyorum tabi bunu, goruslerini bilmiyorum, sadece fikir belirtmek ile baskalarinin hayatina burnunu sokmak farkli seyler diyorum.

Mesela bir dizi/film guzel mi, maaslar yeterli mi, bu kiyafet alinmali mi tarzi yorumlar yaparsan bu guzel bir tartismaya yol acar. Bu kadin neden bu sogukta bunu giymis dersen, kendinle hic alakasi yokken insanlarin yasam stillerine laf atarsan, insanlarin kullandigi telefona, bilgisayara sanki kendi parandan gidiyormus gibi laf atarsan vs. sanane lafi cuk diye oturur.

Sanane demek umursamazlik degildir ergenler tarafindan soylenmiyorsa, baskasinin isine burnunu sokma terbiyesiz insan demektir. Adam geliyor baskasinin cinsel hayatini sorgulamakla kalmiyor, yargiliyor, ustune hakaret ediyor, buna sanane denmez de ne denir? Kisisel karar ve haklara maydanoz olmayi asiri seviyor halk, herkes birer dedikoducu teyze.

• Sana ne..

Dh konu dışı trolllüğü bunu gerektirir. Ayrıca :

Konu çöp üye ban.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yirikalische kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam derdimi iyi anlatamadığımın farkındayım. Ama bu durum belirli sınırlar içine alınmış şeyler gibime gelmiyor artık. Sanki böyle birbirlerine sana ne deyince kendilerini özgürlüğü savunuyor gibi göstererek elit zannediyorlarmış ve egolarını tatmin etmek için bunu söylüyolarmış gibi bi durum var bence.

• Senin gibi düşünenleri kudurtmak için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.