Şimdi Ara

Her şeye rağmen ödev vermeye devam eden öğretmen terörü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kimi ödevler var ki tamamen angarya, kimileri de gerçekten öğretici. Geçen seneki bir dersimde ödevi yaparken dersi öğreniyordun. Bu sene daha başlayan bir şey yok.

• Kardeş ben sana itaatkar köle diyor muyum?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Emre Tuna Mirliva kullanıcısına yanıt
    Hocaya söylenmiyorum ama sıkıldım yani bu durumdan. Genel olarak maalesef okul okumanın cok gereksiz oldugunun farkındayım.

• marslan1999 kullanıcısına yanıt
    Yani hocam benim için ödev boş iş ben vizeye 1 hafta kala oturup çalışıp gayet geçiyorum dersleri zaten her gün ders çalışan salaktır bu kadar net. Her gün ders çalışıcağıma birçok iş yapıp hem birikim yapıyorum hem kendimi geliştiriyorum

• Bogazicili_zekiye kullanıcısına yanıt
    Diyemezsin zaten ben sen gibi ödev diye ağlamadım

• Bahaneye bak. Evinde oturuyorsun ve yapman gereken tek şey derslerine girip ödevlerini yapmak. Gören de enkaz altında ders çalışıp geceleri çatışmaya katılıyorsun sanacak.

Öğretmenin ne demesini bekliyorsun, gençler terör aktiviteleri var, o yüzden size ödev vermeyeceğim mi? Mantıklı geliyor mu bu sana gerçekten?

• Bogazicili_zekiye kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen kimse üniversiteyi okuman için kafana silah dayamıyor. Bırak okulu kendin öğren her şeyi.

• Siz ne tartışıyorsunuz yav sayfalardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1F943E7C5 -- 12 Kasım 2020; 12:59:0 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.