Şimdi Ara

Her şeye rağmen ödev vermeye devam eden öğretmen terörü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cemsinan

O röportajı skype vs üzerinden yapmana engel var mı Hamza? Kabul mü etmiyor?

Moruq kimseyi tanimiyorum ki

Misal bana infaz memuru gorevi verse

Adami nasil bulacam da skypea oturtacam

VAllaha bu sene isim zor abicim bana dua edin 12 dersim var yas 23 oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı şekilde yaş ilerleyince senede 16 ders vermiştim. Mühendislik.

Canını sıkacak bir durum yok. Hayatının en güçlü, en yaratıcı, en dinamik yaşları yav. Halledilecek bir şey varsa zaten senin gibi gençler halleder, benim gibi moruqlar düşünsün.

Bu arada forumda bile vardı galiba infaz memuru. Bulursun bence soruşturup. Bütün tedbirlerini al, astronot gibi git işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya sorma yaş olmuş 22 uğraştığım angarya işleri görsen.Aptal aptal proje ödevleri.Matris dersleri.Ulan 2.sınıfta diferansiyelde matris görmüşüm geçmişim daha ne diye sayısal yöntemler adı altında matris gösterirsin?Bide aptal aptal araştırma ödevleri.İlkokul bebesi gibi araştırma ödevi yapıyorum.Yoksulluk sınırının 8000tl olduğu ülkede mühendise 4000 5000 TL veren ülkede bu aptal ödevleri bu aptal dersler için niye kıçımı yırtayım ben yoksulluk sınırının altında yaşamak içinmi?Ülke ülke değil ahır resmen.50 yaş üstü,okuma yazma bilenin memur olduğu nesil ülkenin içine sıçtı enkazı bize kaldı.

• Elon Musk'a özenmen seni Elon Musk yapmaz

• Aileden gelen bir mirasın varlığın yoksa ve Evsiz , aç kalmak istemiyorsan o beğenmediğin işleri aldığın 3 kuruşa mecburen seve seve yapacaksın. Daha iyisini yapabiliyorsan buyur yap.

Adam afganistandan okuma yazma bilmeden başla ülkelere yasadışı olarak göçüyor kendine hayat kuruyor bizim gençlere evinde ders çalışmak zor geliyor.

buyur kur redditi kur facebooku hepiniz girişimcisiniz ya hani. oyun crackle bitcoinle sat.

varsa paran borsa oyna, araba, arsa al-sat bizim millet vergisiz (yani haram) kazancı sever.

İş kurmaktan anladığı bizim gençlerin iddiadan para tutturmak. Daha çok tutturursunuz ama iddiayımı başka birşeyimi bilemem. Aileler fazla salıyor bunları ondan öyle oluyorlar. evde yemek bile vermeyeceksin, internet faturalarını ödemeyeceksin, odalarındaki kaloriferi bile açmayacaksın görecekler nasılmış çalışmadan hayat. Gerçi kış uykusuna yatmış ayı gibi yatarlar gene.

• waltran kullanıcısına yanıt

Aile işimiz var Allah’a şükür Rusya’da.Amcam ve kuzenler işin başında şuna.Yazın çağırdılar ama gitmedim.Çünkü aile işine konan velet gibi gözükmem istemem.Kendi işimi kurmak isterim.Baktım iş bulamam/kuramam o zaman Rusya’da işim hazır zaten.Merak etme senHer şeye rağmen ödev vermeye devam eden öğretmen terörü 

• Bogazicili_zekiye kullanıcısına yanıt
    Şu anda kim ne derse desin sana boş gelecek. Benim söylediklerim dahil.
    Eğer ailen zengin değilse ailen senden desteğini çektiğinde buraya gelip tekrar bu konuyu güncelle. Sonra uzun uzun konuşuruz.

• O zaman aile baskısı ödev diye ağlamayacaksın canısı, madem işin hazır erken başla bir kaç yıl fazla para kazanmış olursun okulla vakit kaybetme ;)

• Rahat batıyor bu millete.

• Bogazicili_zekiye kullanıcısına yanıt

Ödev değil de sınavlar diyelim :)

• waltran kullanıcısına yanıt

Canısı yukarıdaki mesajda yazdım niye işe gitmediğimi.Okuduğunu anlamayan biri olduğunu bu kadar kolay belli etmemeliydin;))

İstediğim şeyide yazarım ayrıca.Seni ilgilendirmez.Beğenmiyorsan ikileHer şeye rağmen ödev vermeye devam eden öğretmen terörü 

• ingilizceturkcekelime kullanıcısına yanıt
    Uplayalım. Arkadaş aileden zenginmiş. Ondan bu rahatlık. Asgari ücretle çalışan bir babası olsaydı o kitapları muhtemelen 3. kez okuyor olurdu. Zengin ya okul işe yaramaz. Herkesi kendisi gibi zengin zannediyor zaar.

• 1 ay oldu hocaların çoğu ödev vermedi. Ödev versinler diye bekliyorum.

• strategen kullanıcısına yanıt

insanalr egitim gormek icin okula gidiyor hoca odev verecekse okula gitmesin ogreciler ne geregi var

• Heisenbergin asistanı H kullanıcısına yanıt
    15 yıl boyunca kpss kasan memur olma hayaliyle yanıp tutuşanlara mı özeniyim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her şeye rağmen ödev vermeye devam eden öğretmen terörü
    Alıntıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiglera Beta -- 11 Kasım 2020; 19:59:16 >
  • Dovahkiin kullanıcısına yanıt
    Tam olarak sizin rahatlık ve memur olma sevdanız yüzünden bu ülke bu halde zaten. Ben o rahatlığı istemem kalsın sağolun.

• ingilizceturkcekelime kullanıcısına yanıt
    Ailemi nerden biliyorsun kardeşim? Asıl ailesi fakir olan çocuk okumasın 5 kuruş para için ailesini sömürüyorlar sonra mezun olunca torpil vs yoksa zaten işsizler. TÜRKİYE GERÇEĞİNİ NE ZAMAN İDRAK EDİCEKSİNİZ?

• Mızıkçı ergen

• Bu ülkede onlarca milyon insan eğitimden geçti ve iyi öğretmenlerle de, liyakatsiz pisliklerle de karşılaştı. Ne yazık ki durum hep böyleydi ve böyle olacak. Öğretmenlere verilen haklar nedeniyle hiç göze batmamanı öneririm. Ödevini yap geç. Hiçbir zaman söylenmenin sırası değildir.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.