Şimdi Ara

Her şeye rağmen Fikret Orman, Önder Özen ve Bilic

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
20
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> Her şeye rağmen Fikret Orman, Önder Özen ve Bilic
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    262 Mesaj
    Ben bu ekibin arkasındayım arkadaş. Takım kötü gitse de iyi işler yaptıklarını düşünüyorum. Sonuçta bu adamlar bir enkaz devraldı. Sakatlık sorununu aştıktan sonra çok iyi olacağız inş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

"yurdum insanını kim 'günü yaşar-günlük başarıya secde eder' hale getirdi.kim kör etti de hepi topu 3-4 sene sonrasını göremez hele getirdi?"

• Yarbay
    3973 Mesaj
    İlk geldiklerinde bende öyle düşünüyordum ama olmadı işte Önder Özen ve ekibi devre arası adam gibi transfer yapamazlarsa şu takıma güvenim tamamen bitecek..Bilic'de oyunu hiç okuyamıyor

Ama ne olursa olsun Fikret Orman'ın arkasındayım helal olsun iyi sponsorluk antlaşmalarına imza attı.8 senedir mayısta kazma vuruyoruzculardan sonra stadı yıktı yeni inşaata başladı hakkını yemeyelim adamın.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    * 87 Modifiye Kartal * Alçak Amortisör * 5+1 Subwoofer * İmitasyon Altın Zincir * Düşük Bel Diesel 501 * 162 Adet Turkish Undergraund Rap Mp3 * Freebag * Köpek Öldüren Redboys Parfum * Egos Jöle *
  • Yüzbaşı
    455 Mesaj
    taraftar olarak sadece sonuca odaklanıyoruz. atlattığımız zorluklar, cezalar, haksızlıklar hiç olmamış gibi.
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    2342 Mesaj
    Z.Önder Özen :

"yurdum insanını kim 'günü yaşar-günlük başarıya secde eder' hale getirdi.kim kör etti de hepi topu 3-4 sene sonrasını göremez hele getirdi?"
    |
    |
    Bilic oyunu okuyamıyormuş.. Ulan yedekten giripte tabelayı değiştirecek adam mı var. Muhammed, Mehmet Akgün, Mustafa Pektemek, Escude, Kerim.. Hangi birini alıcan al hadi koy. Sistemi zaten değiştiremeyiz elimizdeki en kaliteli adamlar Atiba hariç belli aynı yerde oynayanlar. Önder Özen konusunu devre arasında göreceğiz. Yorumumu transferler bitince yaparım. Fikret Orman'a ise kulübün ekonomik yönetimi konusunda güvenim tam fakat transfer ve oyuncu disiplini konusunda biraz daha yol alması gerekiyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: [email protected]

Bu kadar mac hakki yenmis 3 mac operasyon yemis bir takim var camia ve bir baskan var karsimizda. Insallah hersey stad ve sponsorlarin destegiyle duzelir.

o başkan çıksa bu işin peşinde olsa arkasında olunulur.

takımın hakkı yeniyor başkan seyrediyor. bursası kasımpaşası "atar,gider" yani türlü terbiyesizlik yapıyor bizimkiler sus pus.
    anca taraftarın gazını alıyorlar.
    gs maçı k.paşa maçı sonrası taraftar gazı alınıyor sonrası aynı...

• Yüzbaşı
    579 Mesaj
    Beşiktaş'ta 3 aylık teknik direktörlük devrinin bittiğini söylemişti başkan. İnşallah sözünde durur uzun vadede devam eder Bilic ile.

Cooler Master MB511 | Msi B450-A Pro | Ryzen 5 3600 w/Cm Ml240l
    16 GB DD4 3000Mhz Cl15 | Asus Rog Strix 5700 XT | Adata Xpg Sg40g 512Gb
    WD Green 2Tb 7200 Rpm | Samsung LC27JG54 1440p 144Hz 4ms
  • Yüzbaşı
    378 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: M1Abrams

Beşiktaş'ta 3 aylık teknik direktörlük devrinin bittiğini söylemişti başkan. İnşallah sözünde durur uzun vadede devam eder Bilic ile.

O Aybaba döneminde söylenilmiş bir sözdür.Aybaba bir sezon takımı yönetti sonra sepetlediler Bilic'e de bunun olup olmayacagını kimse garanti edemez.

Orijinalden alıntı: Mr.Scaletta

quote:

O Aybaba döneminde söylenilmiş bir sözdür.Aybaba bir sezon takımı yönetti sonra sepetlediler Bilic'e de bunun olup olmayacagını kimse garanti edemez.

Vay arkadaş ya. Geçen aylarda söyledi diye hatırladım uyarın için teşekkürler. En azından 2 sene arkasında dursalar Bilic'in.

Cooler Master MB511 | Msi B450-A Pro | Ryzen 5 3600 w/Cm Ml240l
    16 GB DD4 3000Mhz Cl15 | Asus Rog Strix 5700 XT | Adata Xpg Sg40g 512Gb
    WD Green 2Tb 7200 Rpm | Samsung LC27JG54 1440p 144Hz 4ms
  • Binbaşı
    1467 Mesaj
    Bende arkalarındayım.Bu kulüp 8 sene Demiröeren'e sabretti.Fikret Orman daha 1,5 senedir burada ama taraftarda sabırsızlık başladı.

Ben istikrardan yanayım.Önder Özen-Slaven Bilic ikilisi ile 3 sene devam edilmeli bence.Gelirlerinde artmasıyla elbet başarı gelecektir.
    |
    |
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Scaletta

quote:

Vay arkadaş ya. Geçen aylarda söyledi diye hatırladım uyarın için teşekkürler. En azından 2 sene arkasında dursalar Bilic'in.

Ziyanı yok hocam Sameti getirdiklerinde çok muhabbet dönmüştü hatırlarsınız Samet hoca ile devam edicez dediler en son baskılar ve elde ki sonuç yönetimi göndermeye itti.Aynısı bilic içinde söylendigi için yanlışınız yok
    |
    |

• Teğmen
    148 Mesaj
    Bilic'e en az 1 sene daha sabredilmeli.Seneye takımın çok daha iyi olacağını düşünüyorum.Bu kadar sakat oyuncu varken Mourinho bile birşey yapamaz.
    |
    |

Kulübü devraldığında her gün icra memurları geliyormuş kulüp binasına, oradan buralara getirdi takımı, umut aşıladı.

Ben devre arası ihtiyacımız olan transferler yapılırsa en azından sezonu 2. olarak bitirebileceğimizi düşünüyorum. Olmazsa da canları sağolsun, en azından bir şeyler yapmaya çalışıp çabalıyorlar.

Ha bu gitsin vs. gibi sözler takımda 2-3 sene kalmışlardır, başarısızlardır, anlarım. Ama daha kaç ay olmuş ki? Biraz sabır.
    |
    |
    Bilic adamın hammaddesidir adamın elinde ne varki oyun okusun hemen bazı arkadaslar zirvalamaya başlamiş
    |
    |
    Gerçekten korkutuyorsunuz bazen.
    |
    |
    Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
    Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)
  • Yüzbaşı
    832 Mesaj
    Kredileri sonsuz . Bazi skorcu saksakci taraftarlara takilmayin siz . Bu 3 lu guzel seyler basaracaklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerdeki cephenin suskunluğudur.

Katılım zamanı: 3 Aralık 2006
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
haberler
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.