Şimdi Ara

Her şeyde her alanda en iyiler en başarılı insanlar neden çoğunlukla yengeç burcundan çıkar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • futbolda messi zidane arthur friedenreich ve alfredo di stefano boksta mike tyson yüzmede michael phelps fiziksel güçte zydrunas savickas askeri komutanlıkta büyük iskender ve sezar bilimde nikola tesla üç bant bilardoda raymond ceulemans avukatlıkta clare foltz matematikte terence tao amerikan güreşinde brock lesnar.bu insanların hepsi yaptığı işte en iyilerden olmuş kişiler ve hepside yengeç burcu.sizce dünyadaki çoğu alanda neden en iyi en başarılı kişiler hep yengeç burcundan çıkıyor? yengeç burcu yetenek kabiliyet ve başarı olarak en üstün burç mu? siz ne düşünüyorsunuz?

• up.

• burcun ne

• baltalimanı seks ofisi kullanıcısına yanıt

yengeç.

• agresif şizo gelmiş yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kılıç Ustası kullanıcısına yanıt
    anlasildi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • .Ferrum. kullanıcısına yanıt

şizofreni olsaydım şu an burda olmazdım cahil kafanla hastalığın ne olduğunu bize öğretme 

meyve bıçağıyla seni kılıç dövüşünde yenebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mantığını az birşey kullanıp birkaç google araştırması yaparsan böyle birşeyin olmadığını anlarsın.

misal messinin mars burcu yengeçtir marstaki yengeç burcu erkeği zayıf yapar bu astroloji mantığına göre.

mars yengeçte erkeklik düşüyor çünkü ve hatta dünyanın en büyük penisli adamı meksikalı bir adam ve onun da mars burcu yengeç.

misal mars burcu koç olup açıları çok pozitif olan bir herifin çükü 12 cm olur ve doğru düzgün kalkmaz. ama benim mars burcum yengeçtir açıları da bok gibidir ama gider bir gecede 5 posta atarım 60 kg fazlamla ve günde 3 paket sigara içmeme rağmen. çüküm de bu ağır obezliğe rağmen 15'dir. (yalan söylemiyorum)

senin o astroloji saçmalıktan ibaret o burç hikayeleri. çok örnek sayarım ama boşver. bırak kadınlar uğraşsın böyle saçmalıklarla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadman0000 -- 22 Aralık 2022; 1:55:37 >
  • deadman0000 D kullanıcısına yanıt

burçlar kuranda bile geçiyor.burçlara inanmamak kuranı inkar etmek gibi bir şeydir ve küfre götürür.

• Yusuf Suresi, 4. ayet: Hani Yusuf babasına: "Babacığım, gerçekten ben (rüyamda) on bir yıldız, Güneş'i ve Ay'ı gördüm; bana secde etmektelerken gördüm" demişti.

• Hicr Suresi, 16. ayet: Andolsun, gökte burçlar kıldık ve onu gözleyenler için süsledik.

ben burada yıldız ve burç diye arattım hiçbir yerde burçlara inanın bu böyle şu şöyledir buna tapın bilmemne takımyıldızı falan yazdığını görmedim. astrolojik bir iş yok burada.

müslüman olup olmamak kişisel tercih meselesi ama durum böyle.

istiyorsan kendin de arat. ben yıldızların gezegenlerin falan var olduğuna inanıyorum ancak bunların insanları etkilediğini hiç sanmıyorum.

ben zamanında çok kurcaladım bu işleri hiçbir halta yaramayan ve gram doğruluğu olmayan şeyler bunlar.

astrolojik haritalara açılara vs. göre ben hangi işe el atsam en zirvede en tepede konumlanmam gerekiyor, aşırı çalışkan falan olmam lazım vs. ancak reelde öyle birşey yok.

mars yengeçte erkeklik düşüyormuş misal. yani penisimin kısa olması ve çalışmaması lazım. birisi kendisine dayılandığında pısması falan lazım. zihin kontrolcülerin kullandığı çetelerin itleri sokakta bana sataşıp öjeni vs. dediğinde ben o elemanlara bağırarak youtube kanalıma gir xxx adlı oradan bakıp karına sperm seçersin en azından senin gibi cüce olmaz falan diyom. aşırı tırsağım kanka. kadınlardan da çok çekindiğim için zerre umursamıyorum karıları. emin ol çok çekingen olduğumdan. ben 185 boya 140 kg iken günde 3 paket sigara içip 200-500 arası şekerle gezip üstüne 3 sene önce testise iğne yemişken falan nasıl hayvan gibi sperm üretiyom istediğim zaman 5 posta atabiliyom ? ve penisim 15 cm ve kalınlığı da öyle. millet dediğin normal kilodayken ortalama 13 santimdir ama lafta 17 18'dir. geneli 2 posta attıktan sonra iflahı kesilir. ben yalan falan söylemiyom. bunlar ürolog verileridir. astrolojiye inanmak akıl yoksunluğuyla eşdeğerdir.

not: dh yöneticileri beni bu mesaj için cezalandırmayın. sinir hastası ediyorlar insanı, hor görmeyin.

kuranfihristi.net
    Burç ile ilgili ayetler, Burç ayetleri
    http://kuranfihristi.net/fihrist/bur%C3%A7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadman0000 -- 8 Ocak 2023; 14:57:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kılıç Ustası

burçlar kuranda bile geçiyor.burçlara inanmamak kuranı inkar etmek gibi bir şeydir ve küfre götürür.

Kaynak?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • burçlar saçmalık astrolojinin tamamı apayrı bir saçmalık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.