Şimdi Ara

Her şey pahalı . Yeter artık .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
3
Favori
3.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yav arkadaşlar bu ülkede her şey pahalı . Her şey vergi . Artık burama kadar geldi .

Bugün dgs sınavı için kılavuza bakayım dedim . Tek sınav için 90 tl para istiyorlar .

SINAV ÜCRETİ : 90,00 TL

BAŞVURU HİZMETİ ÜCRETİ : 5,00 TL

GEÇ BAŞVURU SINAV ÜCRETİ : 135,00 TL .

Biraz önce bilgisayar 'a bakayım belki ucuzlamıştır diye yav arada dağlar kadar fark .

Evet buradasınız demi ? Bunlardan batının oyunları demi . Batı bizi kıskanıyor demi Gelin açıklayın bakalım bana .

Yemin ediyorum bu ülke gençliğine yazık . Hayal kuramıyoruz . Bir şey yapamıyoruz. Çünkü umutlu bir gün gelecek kuramıyoruz. Daraldım şunları yazarken bile .

• Ya başımızda harbiden bilgin, modern, çağdaş, başarılı yöneticiler olsa bir kere çağın şu yenilikleri ve imkanları yasaklanır mı bu ülkede:

Paypal - internetin bankası, ticaretin en önemli araçlarından biri, başka ülkede banka hesabın olmadığı sürece çalışamazsın artık burdan.

Wikipedia - internetin ansiklopedisi, bilgi deposu

İmgur - yabancı forumlarda gördüğüm en çok resim yüklenen site, o resimleri bile görmek için IP değiştirmem gerekiyor

Hükümetin zaten twittera, sosyal medyaya bakış açısını gayet iyi biliyoruz.

Github gibi üreten yazılımcılar için gayet önemli olan bir siteyi bile yasakladılar bir ara.

Bir de bu sitelere giremeyelim diye vpnleri de teker teker engelliyorlardı.

Üçüncü Dünya ülkesinden beter bir hale geliyoruz. Utanmasalar daha doğrusu güçleri yetse interneti de kökten yasaklarlar.

Dünyada o kadar ülke varken doğa doğa buraya mı doğmuşuz arkadaş, bir savaş ülkesine doğmak en kötüsüyse onun bir tık iyisi Türkiye'ye doğmak resmen.

Ülkede herşey berbat durumda. Bu ülke daha bu kafayla al gelişir, bu ülkeden adam olmaz.
  • 90 TL nedir yahu? Eskiden savunurdum sınav ücretlerini de bir öğrencinin sınav maliyeti öğretmenleri, gözetmenleri, ösym'de çalışanları falan toplasan 10 tl etmez. Hadi açsın 50 lira al 90 nedir?
  • Bence 900 lira olmali. Herkes okuyacak diye birsey yok. Ulkeye amele de lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ay da makarna patates yesen ne olur yani? böylece sınav parasını çıkarmış olursun.o para hökümete lazım.
  • Ya başımızda harbiden bilgin, modern, çağdaş, başarılı yöneticiler olsa bir kere çağın şu yenilikleri ve imkanları yasaklanır mı bu ülkede:

Paypal - internetin bankası, ticaretin en önemli araçlarından biri, başka ülkede banka hesabın olmadığı sürece çalışamazsın artık burdan.

Wikipedia - internetin ansiklopedisi, bilgi deposu

İmgur - yabancı forumlarda gördüğüm en çok resim yüklenen site, o resimleri bile görmek için IP değiştirmem gerekiyor

Hükümetin zaten twittera, sosyal medyaya bakış açısını gayet iyi biliyoruz.

Github gibi üreten yazılımcılar için gayet önemli olan bir siteyi bile yasakladılar bir ara.

Bir de bu sitelere giremeyelim diye vpnleri de teker teker engelliyorlardı.

Üçüncü Dünya ülkesinden beter bir hale geliyoruz. Utanmasalar daha doğrusu güçleri yetse interneti de kökten yasaklarlar.

Dünyada o kadar ülke varken doğa doğa buraya mı doğmuşuz arkadaş, bir savaş ülkesine doğmak en kötüsüyse onun bir tık iyisi Türkiye'ye doğmak resmen.

Ülkede herşey berbat durumda. Bu ülke daha bu kafayla al gelişir, bu ülkeden adam olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicideRelated -- 24 Mayıs 2017; 21:56:6 >

• Ben hep 50 liralık makarna alıyorum hülllooooğ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Bence 900 lira olmali. Herkes okuyacak diye birsey yok. Ulkeye amele de lazim.

• Ama yol yaptı (!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 24 Mayıs 2017; 22:31:15 >
  • Bastagilerin ne sucu var. Allah ediyii

• %50 çok memnun nede olsa. Boşuna çabalıyoruz bunlara oy verenler anlamaz nede olsa peygamberleri. Hz tayyip é tapıyorlar.

• Hükümet in dini imani para olunca böyle oluyor malesef

• Şimdi bakkaldan geldim. 2 çikolata bir gibi 5₺ ödedim.

• vay arkadaş verginin vergisini verir olduk yetmedi vergiyle sunulabilecek hizmetlerin de ücretini öder olduk bu nedir.
  • torpilin yoksa sinava para verme halk bankasi genel mudur yardimcisi halkbankasina yeni girenlere hepiniz torpillisiniz dedi canli canli duydum oradaydim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yollar paralı, köprüler paralı, sınavlar paralı, elektrik su internet vs. paralı, yemek paralı, giysi paralı, sağlık paralı,
    alınan bunca vergi ve verginin vergisi ne diye alınıyor neye harcanıyor o halde!
  • Bugün dgs ye başvurdum. Fotoğrafım eskiydi yenilenmesi için başvuru merkezinden işlem yapmak durumunda kaldım 5 tl ödedim.
    Eve geldim geçtim bilgisayar başına. Girdim "odeme.osym.gov.tr" adresine sınav ücretini de kredi kartımdan ödedim 90 tl de ona gitti.

Etti mi 95 Tl.

Neyse onu bunu geçelim dgs sınavı 23 temmuz 2017 tarihinde, sonuçları ise 29 Ağustos 2017 tarihinde açıklayacaklar.
    Arada 1 aydan uzun süre var. Kardeşim bu kadar sürede neyi kontrol ediyorsunuz ? Milyonlarca ygs öğrencisinin sınavı 2 hafta gibi bir sürede açıklandı. Giren sayısı olarak ygs nin yarısı etmeyen sınavı 1 ayda ne yapacaksın ?

Kardeşim ne soracaksınız da 1 aydan fazla zaman gerekiyor ?
  • GEÇ BAŞVURU SINAV ÜCRETİ

• Olsun ben hep 50 liralık sınava giriyorum.

• İki yıllığı dört yıllığa tamamlamanı sağlayacak bir sınav 500 lira falan olmadığına dua et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞokBıçaklıZed -- 25 Mayıs 2017; 0:12:58 >
  • Chp iktidari olsa ucuz olurdu, kader iste.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.