Şimdi Ara

Her Şey Güzel Olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugünkü galibiyetle birlikte birşeylerin yolunda gittiği belli oldu.Oyunumuzda büyük gelişme var.Oyuncularımız yatmıyor artık.Selçuk,Semih gibi formu düşük oyuncularımız kendini toparlamaya başladı.Mancini farkını belli ediyor.

Takım CL'de devam ediyor.Ziraat pek önemli değil ama o da var tabii.2.liiği garanti görüyorum bu saatten sonra Kasımpaşa veya Beşiktaş bizi geçemez.

İkinci yarı fikstürümüz gerçekten çok iyi.Fenerbahçe,Beşiktaş,Bursa,Eskişehir,Kasımpaşa,Aksihar gibi dişli rakiplerle hep içeride oynayacağız.Buna karşın Fenerbahçe tüm derbilerini ve hemen hemen tüm zorlu maçlarını dışarıda oynayacak.Fark 8( belkide daha az yarın bir sürpriz olabilir.)

Devre arası takıma çok iyi yarayacak.İyi transferler bekliyorum yönetimden.Umarım bu transferler arasında Hakan , Ömer gibi yerli oyuncular olur.

Bu takım şu an ligin en kaliteli ve iyi takımı sadece biraz motivasyona ihtiyacı var ve bu motivasyon sağlanmış gibi gözüküyor.Benim inancım tam.

• Geçen haftadaki iyi oyunun da etkisiyle olumlu görüşlerine katılıyorum ancak rakibimizin de K.Erciyes olduğunu hatırlatayım.

Zorlanmadan aldığımız galibiyet normal karşılanmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelmessos

Geçen haftadaki iyi oyunun da etkisiyle olumlu görüşlerine katılıyorum ancak rakibimizin de K.Erciyes olduğunu hatırlatayım.

Hocam rakip Erciyes olsa bile oyunumuz da cidden gelişme olduğu açık.Sürekli dikine oynamak , verkaça girmek bu alışkanlıkları kazanmaya başladı takım.Hakan Balta bile 2 kere ver kaça girip pozisyona girdi.Bunları zayıf rakipler karşısında bile yapamıyorduk bu sene.Trabzon maçı da farklı bitecekken 2 1 bitti zaten.Ben umutluyum baya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelmessos

Geçen haftadaki iyi oyunun da etkisiyle olumlu görüşlerine katılıyorum ancak rakibimizin de K.Erciyes olduğunu hatırlatayım.

Aynı Kayseri Erciyes'e karşı Fenerbahçe son dakikada galibiyeti aldı. Bu tarz rakipler tehlikelidir hep.
  • İki haftadır rakip kaleciler efsane oynadı. Yoksa daha farklı sonuçlar görürdük
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD11

İki haftadır rakip kaleciler efsane oynadı. Yoksa daha farklı sonuçlar görürdük

Aynen, yoksa şimdiye iyi averaj kasmıştık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD11

İki haftadır rakip kaleciler efsane oynadı. Yoksa daha farklı sonuçlar görürdük

katılıyorum. adamların değeri arttı resmen. izlerken çıldırıyor insan. onlar gol olsaydı tarihi farklar olurdu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.