Şimdi Ara

!!! araçlar boş gitmesin diye ; araç sayısını azaltmak çok iyi bir fikir !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
2.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • !!! araçlar boş gitmesin diye ; araç sayısını azaltmak çok iyi bir fikir !!!
    https://www.sabah.com.tr/yasam/2020/03/29/bakanlik-yolcu-azalt-dedi-ibb-30-iett-hattini-iptal-etti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 11 Nisan 2020; 19:24:58 >

• Pik saatlerde araç sayısı azaltılmadı. Vagon sayıları aynı.

Tüm otobüsleri ekstra çalıştırsan bile bir şey değişmez ayrıca. Sorun işe gidenlerin sayısı.

5 kişiye 1 otobüs veremezsin. Bir zahmet işe göndermeyeceksin.

37500 tane otobüs gerekli 20'şerli taşıma için. Yok öyle bir sayı.
    Haklısın eğer gerçekten kar amacı güdülerek seferler düşürüldüyse büyük dangalaklık. Ben yanlışa yanlış derim kim olursa olsun farketmez.

Ama CHP'li olmamama rağmen bana şunları savunduruyorsunuz ya! şimdi sen gidipte

-SURİYELİLER İÇİN BİR 40.000.000.000$ DAHA HARCARIZ DİYİP BU RAKAMIN 300 DE 1i BİR MİLYAR ***TL*** İÇİN KOCA DEVLETİN YARDIM KAMPANYASI AÇIKLAMASINA KONU AÇTIN MI?
    -HALK AÇLIKTAN KIRILIRKEN EN DANDİK ÇEMİŞGEZEK BELEDİYE BAŞKANININ DAHİ 2 MİLYON TLLİK ARAÇLARA BİNERKEN BUNLARA KONU AÇTIN MI?
    -MİLLET AUDİYE BİNSİNDE BEN PASSATLAMI GEZEYİM DİYEN BELEDİYE BAŞKANI İÇİN KONU AÇTIN MI?
    -ANTALYANIN HERYERİNİ PEŞKEŞ ÇEKEN BAŞKANINIZ İÇİN SEÇİMDE GÖRÜŞÜRÜZ DEDİNİZ Mİ?
    -ANKARAYI PARSEL PARSEL SATIP 1 TLLİK MALI 1000 TL YE ALANLAR İÇİN KONU AÇTINIZ MI?
    Hepsinin bana linkini at geçmiş tarihlerde açtığına dair konularını senden özür dileyeyim burda ama sanmam çünki öyle bir BİAT kültürünüz olmuşki adam gelip ciğerini sökse ki SÖKTÜ. hüloğğ diyip alkışlayacaksın.

YETERİİİN ARTIK YETERRİİN BAK SİZİN İYİLİĞİNİZ SÖYLÜYORUM. ARTIK İYİCE KABAK TADINIDA GEÇTİ YAPTIĞINIZ TROLLÜKLER TERS ETKİ YAPIYOR. BİRGÜN ÇOK ÇOK FENA PATLAYACAK SÖYLEYEYİM. UTANMADAN ARLANMADAN SAĞA SOLA SALLAYACAĞINIZA OTURUNDA KENDİNİZE BAKIN!
  • yandaşlar batmasın diye, sokağa çıkma yasağı getirmemek de çok iyi bir fikir.
  • Salgın sebebiyle zarara uğrayanları düşünerek benzindeki, mazottaki vergileri düşürmemek daha iyi bir fikir.

Şu salgın zamanında halka yaptıklarınız sayesinde seçimlerde tarih olacaksınız. Bi 5 sene de Cumhurbaşkanı Ekrem İmamoğlu'nu karalamak için maaş alırsınız artık.
  • Pik saatlerde araç sayısı azaltılmadı. Vagon sayıları aynı.

Tüm otobüsleri ekstra çalıştırsan bile bir şey değişmez ayrıca. Sorun işe gidenlerin sayısı.

5 kişiye 1 otobüs veremezsin. Bir zahmet işe göndermeyeceksin.

37500 tane otobüs gerekli 20'şerli taşıma için. Yok öyle bir sayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 5 Nisan 2020; 18:43:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2020'nin ilk atamaları yapılmış. Tüm sosyal medya saldırı altında. Seçim zamanı bu kadar aktif oluyordu bunlar yakında seçim var galiba.
  • Doğalgaz, elektrik faturalarını okumadan ortalama alarak faturalandırmakta çok güzel,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirkanim -- 5 Nisan 2020; 15:7:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arap kardeşlerine gelince bi 46 daha ateşlerim deyip ekonomik nedenlerle ohal ilan edemeyenede bişeyler karalasalar keşke

• parti gözetmeksizin keşke herkes tüm şehir içi toplu taşımaları durdurabilse

keşke yandaş, muhalif, ve sağlık, gıda dışında tüm ölçekli şirketler 15 günlüğüne faaliyet durdursa

bu iş yerinde çalışanlar, öğrenciler, emekliler, gençler keşke 15 gün bir tarafını sıkıp eve kapansa

keşke devletimiz, - hükumet, kabine, bakanlık, parti & myk demiyorum bak DEVLETİMİZ bu hastalığın yayılmasını kırmak için evde olmak şart, biz bize yeteriz, siz eve kapanın gerisini bize bırakın dese, bunun için eylem planı yapsa, devlet & toplum el ele şu işi bir an önce çözsek

ama bunu konuşmak yerine algı yaratmak daha kolay.
  • Durdurmasalar evde durmuyorsunuz arkadaş adam ne yapsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Durdurmasalar evde durmuyorsunuz arkadaş adam ne yapsın.
    3 kişiye bir otobüs istiyor demekki millet.

devletin belediyelerin kaynakları sınırsız zannediyoruz .

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 21 Nisan 2020; 0:3:23 >
  • İmamoğlu nun bu kararı yüzünden hastalık birse on oldu. İnsanlar balık istifi gibi otobüste giderse ne olacaktı? Hastalık tabi ki yayılır. Bir sonraki seçimde yüzde 20 alamaz.

• Yanlış yapıyor imamoğlu, virüs bulaşmasın diye her adama bir otobüs, metrobüs tahsis etmesi lazım!!
  • Aynen araç sayısını azalttı diye tarih olacak.
  • Haklısın eğer gerçekten kar amacı güdülerek seferler düşürüldüyse büyük dangalaklık. Ben yanlışa yanlış derim kim olursa olsun farketmez.

-SURİYELİLER İÇİN BİR 40.000.000.000$ DAHA HARCARIZ DİYİP BU RAKAMIN 300 DE 1i BİR MİLYAR ***TL*** İÇİN KOCA DEVLETİN YARDIM KAMPANYASI AÇIKLAMASINA KONU AÇTIN MI?
    -HALK AÇLIKTAN KIRILIRKEN EN DANDİK ÇEMİŞGEZEK BELEDİYE BAŞKANININ DAHİ 2 MİLYON TLLİK ARAÇLARA BİNERKEN BUNLARA KONU AÇTIN MI?
    -MİLLET AUDİYE BİNSİNDE BEN PASSATLAMI GEZEYİM DİYEN BELEDİYE BAŞKANI İÇİN KONU AÇTIN MI?
    -ANTALYANIN HERYERİNİ PEŞKEŞ ÇEKEN BAŞKANINIZ İÇİN SEÇİMDE GÖRÜŞÜRÜZ DEDİNİZ Mİ?
    -ANKARAYI PARSEL PARSEL SATIP 1 TLLİK MALI 1000 TL YE ALANLAR İÇİN KONU AÇTINIZ MI?
    Hepsinin bana linkini at geçmiş tarihlerde açtığına dair konularını senden özür dileyeyim burda ama sanmam çünki öyle bir BİAT kültürünüz olmuşki adam gelip ciğerini sökse ki SÖKTÜ. hüloğğ diyip alkışlayacaksın.

YETERİİİN ARTIK YETERRİİN BAK SİZİN İYİLİĞİNİZ SÖYLÜYORUM. ARTIK İYİCE KABAK TADINIDA GEÇTİ YAPTIĞINIZ TROLLÜKLER TERS ETKİ YAPIYOR. BİRGÜN ÇOK ÇOK FENA PATLAYACAK SÖYLEYEYİM. UTANMADAN ARLANMADAN SAĞA SOLA SALLAYACAĞINIZA OTURUNDA KENDİNİZE BAKIN!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrehan09 -- 5 Nisan 2020; 19:13:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: marjinalxx

İmamoğlu nun bu kararı yüzünden hastalık birse on oldu. İnsanlar balık istifi gibi otobüste giderse ne olacaktı? Hastalık tabi ki yayılır. Bir sonraki seçimde yüzde 20 alamaz.
    Vay be. Salgını da İmamoğlu na bağladiniz. Hükümetine söyle sokağa çıkma yasağı ilan etsin.

• Tabiiki salgın imamoglunun suçu. Nasıl ki hayatta ki her olumsuzluk Erdoğanın suçu olduğu gibi. Herkez suçlu. Suçsuz kimse yok. Bu ülkede herkes herşeyden nemalanır. Kaderimiz bu. Halk olarak kurtulamadık. CHP AKP MHP den. Dolayısıyla olay olan bu. Sorun bakalım o sevdiğiniz siyasetçilere CHP si AKP si MHP si ne siyasete girmeden neleri vardı. Girdikten sonra neleri oldu. Kendilerininde yoksa bile yandaşlarında. Hayal edemezsiniz. Sistem bozuk. O yüzden koltuğuna oturan kalkmaz bu ülkede. Demokratik liderler demokratik ülkede. Sonra siz degerli takipcilerde o onu yaptı bu bunu yaptı dersiniz. O cahil ben bilgiliyim dersiniz.

• Taşıt sayısını azaltarak riski azaltmak ters orantı olsa gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrehan09

Haklısın eğer gerçekten kar amacı güdülerek seferler düşürüldüyse büyük dangalaklık. Ben yanlışa yanlış derim kim olursa olsun farketmez.

Hocam pik saatlerde sefer sayısı aynı.

Gün içinde 750.000 kişi işe gidiyor. Bunları en fazla 20 kişi taşıman lazım kalabalık olmasın istiyorsan.

37500 tane otobüs çıkarman lazım. Akıl var mantık var ya. Yok öyle bir sayı olamazda. İnsanlar işe gittiği sürece bu durum devam edecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 5 Nisan 2020; 18:42:18 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.