Şimdi Ara

Her şey bitti artık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • troll değilim ciddiye almayacaklar çıkın gidin konudan
    tipsizim falan yazıyordum son derece ciddiydim
    1 DÖNEM BOYUNCA okula gittim kimsenin umurunda bile olmadım çirkin olduğum için kimse konuşmak istemiyor psikolojim bozuldu
    bitti olm hayatım
    2.dönem o dandi üniye adımımı atmayacağım
    hayatım bitti evde mal gibi yaşacağım pskikiyatriye gidip o boktan ilaçlarla boktan bir hayat süreceğim
    tek istediğim iyi bir tipimin olmasaydı olmadı
    zeka da yok o da yok bu da yok tek istediğim intihar etmekti o da olmadı sap gibi kaldım ortada ne yapacağım lan ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-E-K- -- 5 Şubat 2019; 16:12:34 >

• Her şey bitti dediğinde yeni bir kapı açılacak TEK ama sen o tipinden ve dandik hukuk okuduğundan dolayı kapıdan içeri adımını dahi atamayacaksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • standartlarabidesi S kullanıcısına yanıt
    o kadar çirkinim ki iğreniyorum kendimden burnumu attım gördün boktan beter
    kimse artık trollsün diyemez
    iğrencim lan
  • Yahu tek biliyorum trollsün ama yeter artık. Konuların çok saçma. Ileride ben bunları mı yaptın diyeceksin. Ne malmışım diyeceksin. Yapma. Utanacağın şeyler yapma. Lütfen. Rica ediyorum. Intihar etmen kimsenin umrunda değil. Bak ben csb yazardım çok tepki aldım yazma etme diye. Yapmıyorum daha. Sende yapma lütfen.

• olm trolle mi benziyorum neden pişman olayım boktan hayatım var 2 gün sevgiliniz olmasa açar müslüm gürsesi dinler ağlarsınız
    bir de gelmiş akıl veriyorsun
  • Tek kardeşim trollsün biliyorum da yarın obürgün ergenliğe yeni girmiş bir kardeşimiz senin bu konularını görüp depresyona falan girerse rahat edecek misin acaba?

• T-E-K'in halinden asosyal, sosyal fobisi olmayan hiçkimse an-la-maz. Adam sıkıntısını yazıyor hala troll diyorsunuz. Yakışıklı ve sosyal olup çirkin ve asosyallere "kolunuz bacaginiz olmasaydı daha kotu olurdu, şükredin" demekten başka birşey yapmıyorsunuz. Doğru düzgün gibi öneri verin yada susun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • T-E-K- kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım sevgilim yok. İhtiyacım da yok. Boş iş. Diyelim sevgilin var. Ne oldu ? Hadi evlendin seviştin. Çoluk çocuğun var. Artık çok ağır sorumluluğun var. Kendin dışında karını ve çocuklarını bakıcaksın. Türkiye gibi bi yerde. Karın oturucak sen eşşek gibi çalışacaksın. Düğün masrafı da var. Boş yük. Yalnız isen bi kedi falan al en azından.

Ve diyorsun ki zeka yok malim. Sadece zekiler bişey olmuyor. Ayrıca zeka ne ? Bir sürü zeka var. Ya sen çok iyi ressamsın da bilmiyorsan ? Ya da çok iyi tiyatrocusun. Önce kendini keşfet. Tipin olmasına gerek yok. Hayat sadece lay lay lom seviş sokuş değil. Artık kendine bir bak aynada ben neyim diye. Boş yapacağıma o boşları doldurmaya başlasam de.

• Tek resim nerde merak ettim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: General Tao

Yahu tek biliyorum trollsün ama yeter artık. Konuların çok saçma. Ileride ben bunları mı yaptın diyeceksin. Ne malmışım diyeceksin. Yapma. Utanacağın şeyler yapma. Lütfen. Rica ediyorum. Intihar etmen kimsenin umrunda değil. Bak ben csb yazardım çok tepki aldım yazma etme diye. Yapmıyorum daha. Sende yapma lütfen.
    Hocam yalnız “de” ayrı.

• Gerçekten tipsiz ve yıkık bir insan buraya sürekli konu açmaz
  • faruk321 kullanıcısına yanıt
    ne yapar peki hocam
  • troll değilim
    tipsizsee girsin zaten bok gibi hayat onu bekliyor
  • Hukuk mu okuyodun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barakus -- 5 Şubat 2019; 17:6:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • barakus B kullanıcısına yanıt
    dandik ünidew
  • Her şey bitti artık

• her şey bitmedi. asıl her şey şimdi başlıyor. bugün, hayatının geri kalanının ilk günü.
  • mahmutsuncer49 M kullanıcısına yanıt
    boktan beter geçecek her günüm
  • Reis dişlerini fırçala en azından siyahi beyaz dişlilere dön Her şey bitti artık
  • Seni mutlu edecek birini tanıyorum kendisi plastik cerrah

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.