Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Her sene yarı finaldeki 4'lünün 3'ü Bayern Barcelona Real

25
Cevap
0
Favori
822
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Dünyadan Futbol >> Her sene yarı finaldeki 4'lünün 3'ü Bayern Barcelona Real
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    858 Mesaj

kollama dedgin bir tek barcelonaya uygulanır.eskiden cuneyt cakiri verirlerdi simdi yine turk verdiler alman editions olanini hepsi bu.

biz lyon a elenirken hakemler lyonu mu tuttu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    senertheking kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Todo al Blanco

kollama dedgin bir tek barcelonaya uygulanır.eskiden cuneyt cakiri verirlerdi simdi yine turk verdiler alman editions olanini hepsi bu.

Yarın bir gün Real'e olsun aynısı Real'i de kollarlar dostum sıkıntı yok

|
    |
    |
    |
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Er
    1 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Todo al Blanco

Bu kadar fanatik olmaya gerek yok. Daha gs maclarinda gsnin 3 penaltisinin verilmediğini kimse unutmamaistir. Hemen her mac Ramosun verilmeyen yaptigi 1 penaltı var. Ronaldonun attigi tekmeler, verilmeyen kartlar.

Barca psgyi hakemle ve emeryle elemistir. bu da barca hakem sayesinde 1 mac aliyorsa, 5 mac alan reali masum yapmaz.
    |
    |
    Neden banlandiğimi bilmiyorum.Forum desteğe mesaj attim, cevaplamadilar bile.Beni merak eden arkadaslara tesekkür ederim. Ben her zaman kurallara uyarim.Bir arkadaşin söylediği, birileri bana kafayi takmiş, banlatmiş.Whatsup gruplari falan varmiş.Son zamanlarda bu grupta tek konusulan benmisim.Ben de diyorum Barca konusundaki mesajlarim aninda nasil 13 kişi tarafindan begeniliyor? Neyse, uzatmanin anlami yok. DH, benim ekmeğimi vermiyor.Forum Klopp ve o whatsup grubundakilerin olsun.Hesabimi ve tüm mesajlarimi silerlerse sevinirim. Bu forumda tek bir mesajim dahi olsun istemiyorum.Simdiden tesekkür ederim.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    buraya yaziyorum ceyrek final Kuralar cekildiginde Real Madride her zamanki.gibi.yine en KOLAY rakip.gelecek

|
    |

THE BEST SUPERHERO MOVIE OF ALL TIME
  • Binbaşı
    1544 Mesaj
    O değil ben oralarda ManUtd,Milan,Inter,Liverpool vs görmeyi özledim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

PSN ID : CyberKingX
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.