Şimdi Ara

Her sene yarı finaldeki 4'lünün 3'ü Bayern Barcelona Real

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam bunların hepsi diğerlerine göre üstün takımlar ama kollandıkları da bariz ortada.Zaten güçlü takımlara bir de hakem desteği eklenince diğerlerinin hiçbir şansı kalmıyor.Biri bu rezilliğe dur desin artık. UEFA'da FIFA'da dönen şikeler zaten ayyuka çıktı da bu kadarı da fazla artık.Yeter yav her sene yarı finalde 4 takımın 3'ü %99 bunlar oluyor zaten arada Juve sürpriz yapıyor.Atletico çıkıp oyunu bozuyor.Sırf şu yüzden Atletico desteklenir.

Bu takımların dışındakiler protesto edip ayrı bir lig kurmalı bu rezilliğe karşı.zamanında basketboldaki euroleague,suproleague gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bayern real hakkıyla kazanıyor hakemle değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Draco0

bayern real hakkıyla kazanıyor hakemle değil.

Real ve hakkiyla mac kazanmak ? Hmmm Villareal

• Ben Real-Barça finalı istiyorum ya final da görelim bir şunları hep çeyrek final yarı final falan iyi olmuyor o final da izlicez inşallah o sene bu sene
  • Zaten yıllardır onun için yırtınıyorlar da olmuyor. Kura, fikstür, düzen hepsi El Classico finali olacak şekilde ayarlanıyor ama her seferinde ilahi adalet mi desem bir şey oluyor ve kirli oyun bozuluyor.2014 ve 2016 da Atletico, 2015 de Juve oyunu bozmuştu.2013 de en güzeliydi Bayern ve Dortmund çıkıp hezimete uğratıp ayarın kralını vermişti.

• Aa aa çok ilginç dünyanın en zengin 4 kulübü arasında da ne tesadüf ki bu 3 kulüp var.
  • Eski Açık Sarı Desene kullanıcısına yanıt
    4. kim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

4. kim?

Manchester United.

1. ManU 2. Real 3. Barça 4.Bayern

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eski Açık Sarı Desene -- 9 Mart 2017; 2:26:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

4. kim?

Manchester United.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senertheking

Zaten yıllardır onun için yırtınıyorlar da olmuyor. Kura, fikstür, düzen hepsi El Classico finali olacak şekilde ayarlanıyor ama her seferinde ilahi adalet mi desem bir şey oluyor ve kirli oyun bozuluyor.2014 ve 2016 da Atletico, 2015 de Juve oyunu bozmuştu.2013 de en güzeliydi Bayern ve Dortmund çıkıp hezimete uğratıp ayarın kralını vermişti.

Heynckes reyiz

• Bunlardan daha iyi bir 4. Takım olmadığı için olabilir mi?

Cl maçlarını izlemem bende aynı şekilde sıcak top veya kura şikesi olduğuna inanıyorum ama şu yukarıdaki 3 takımdan daha iyi bir takım yok.

Leverkusen city benfica dortmund böyle bi yarı finali kim izler allah aşkına?

• Yalnız hakkını verelim bu 3 takım başka bir seviyede. Hatta Barcelonanın son 2 senedir olan düşüşüne bakıldığında dün yaptığı "iş hayırdır lan size" dermiş gibi bir hareketti. Final Real Madrid - Bayern Munih istiyorum 2 side birbirinin aynısı neredeyse. Barcelona'dan genel anlamda hoşnut değilim. Tam bir Real Madridliyim diyebilirim.
  • Yalnız son 3 yılds barça bir kez yarı final gördü

• Uzun süredir avrupa futbolunun zirve noktası bu üç takımın bulunduğu nokta olduğu için olabilir mi?

Juventus ve Atlético dışında bu seviyeye yakın başka bir takım da yok. Nitekim bu iki takım son yıllarda final oynadılar ve önceki turlarda bu üç takımı elemeyi başardılar.

• Rakipleri mi var ki ? Bi atletico rakip bunlara başkası değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asıl bunların olmaması tuhaf olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şansı kalmıyor ne ya?

ne bekliyorsun senin güçsüz takımın gelip sansla mi kupa kazansın bu mu tatmin edecek seni.gücü olan eliyor işte.

5 sene önce ingilizler son 4 e 4 takımla kalırken de mi uefa istiyordu bunu.gücü olan yükseliyor olmayan eleniyor.

sacma sapan komplo teorisi uydurup durmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Todo al Blanco

şansı kalmıyor ne ya?

ne bekliyorsun senin güçsüz takımın gelip sansla mi kupa kazansın bu mu tatmin edecek seni.gücü olan eliyor işte.

5 sene önce ingilizler son 4 e 4 takımla kalırken de mi uefa istiyordu bunu.gücü olan yükseliyor olmayan eleniyor.

sacma sapan komplo teorisi uydurup durmayın

He ya eskiden de güzeldi. Milan ve 3 İngiliz takım kalırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Bunlardan daha iyi bir 4. Takım olmadığı için olabilir mi?

Cl maçlarını izlemem bende aynı şekilde sıcak top veya kura şikesi olduğuna inanıyorum ama şu yukarıdaki 3 takımdan daha iyi bir takım yok.

Leverkusen city benfica dortmund böyle bi yarı finali kim izler allah aşkına?

ben
  • Yav ben zaten bunların en güçlü takımlar olduğunu belirttim. Herkes gelip aynı yorumu yazmış daha güçlü takım mı var? E kardeşim yok da hakemler de paso bunları kolluyor daha geçen PSG doğrandı yarın başkasını doğrarlar.Takımlar zaten güçlü bi de hakemi arkasına alınca durdurulamaz bir hal alıyor.Bu zihniyet hüküm sürdüğü sürece daha güçlü bir takım çıkması beklenemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senertheking -- 12 Mart 2017; 0:39:48 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.