Şimdi Ara

Her saniye oyun oynamak istiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
1.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar 27 yaşındayım evliyim 1 de çocuğum olacak ama ben her saniye her dakika oyun oynamak istiyorum sürekli pc mi upgrade ediyorum oyun satın alıyorum kendime dur diyemiyorum. Ne yapmalıyım

Bu saat oldu uyumucam oyun oynayıp uyumadan ise gidicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barriss -- 20 Nisan 2017; 3:15:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Patlat bir witcher3

• Bağımlı olmuşsunuz geçmiş olsun, azaltarak bırakmanızı öneririm yoksa ciddi sıkıntılara yol açacaktır.

• Patlat bi WoT

• Kendine bir süre kısıtı koy yoksa evliliğin de sağlığın da tehlikeye girer. Ben pc başına sadece gece 11 den sonra oturuyorum, en fazla 1 saat oynuyorum. Başka meşkalelerim de var sırf oyunla meşgul değilim.

• playstationa gec
  • Psikiyatri tedavisi almanız mümkün mü hocam? Elbette ki disarida gecelemekten sabahlamaktan alkol almaktan kumardan yeğdir; ama ailenize ayirmaniz gereken vakti oyuna ayirirsaniz -oyun az oynasaniz bi sorun kalmaz- bu ailevi yönden de probleme neden olur emin olun..

Çocuğunuz olmuş.. Bakın bahar geldi eşinizle kolkola parka gitseniz, yürüseniz biraz nasil olur? Ona vakit ayırın, dizlerine yatın gözlerinin içine bakın saatlerce.. Ellerini tutun, hafifçe ovalayın.. Emin olun oyundan aldığınız alacağınız zevkin milyon kat fazlasi var orada.. Huzur da cabası..

Aile bambaşka bir nimet hocam; hele ki siz anne babanizdan kopup kendi cocugunuza baba olmaya cesaret edebilmişsiniz.. Kendi çocuğunuz var hocam. Sizden bir parça!

Doğduğunda sizi saatlerce bilgisayar başında oyun oynarken görse, ne düşünür sizce? Eğer yeni doğmuş olmasa tabii..

Yahut, siz babanizi saatlerce bilgisayar oynarken görseydiniz kucukken.. Oyun yüzünden size vakit ayıramasa.. Ne dusunur ne hissederdiniz?

Vakit, ömür geçiyor.. Oyun siz hastalandiginizda sizin yaninizda olmayacak. Eşiniz size çorba yapacak yeri gelecek sizin icin sabahlara kadar uykusuz kalacak..

Allah aşkına aile sahip çık lan! Toparla kendini sistemini sat oynama! Oynamayıver gerekirse sistemini satıp psikiyatriste git. Ama kurtul şu illetten!

• Çocuğun var ailen var ve oynamak istiyorum mu diyorsun?
  • trustem.111 kullanıcısına yanıt
    Hocam maddi olarak zorluk yaşamıyorum eşimin her isteğini yapıyorum haftasonu dışarıda kahvaltı olsun sinema gezme tozma bu konuda sıkıntı yaşamıyorum aileme zaman ayırıyorum ama oyun oynamak aklımdan çıkmıyor zaten çok yoğun çalışıyorum günde 10 saat işle geçiyor bazen pazar gecesi bile çalışıyorum şuan mesela boş vakitlerimide hep oyunla geçiyorum ve engel olamıyorum psikolog da engel olamadı sabah olunca eve gidip oyun oynama düşüncesini aklımdan atamıyorum lanet olsun ki muhtemelen gün boyu uyumadan yeni indirdiğim oyunları deneyip oynucam bitirmedigim single oyun kalmadı neredeyse

• quote:

Orijinalden alıntı: barriss

Hocam maddi olarak zorluk yaşamıyorum eşimin her isteğini yapıyorum haftasonu dışarıda kahvaltı olsun sinema gezme tozma bu konuda sıkıntı yaşamıyorum aileme zaman ayırıyorum ama oyun oynamak aklımdan çıkmıyor zaten çok yoğun çalışıyorum günde 10 saat işle geçiyor bazen pazar gecesi bile çalışıyorum şuan mesela boş vakitlerimide hep oyunla geçiyorum ve engel olamıyorum psikolog da engel olamadı sabah olunca eve gidip oyun oynama düşüncesini aklımdan atamıyorum lanet olsun ki muhtemelen gün boyu uyumadan yeni indirdiğim oyunları deneyip oynucam bitirmedigim single oyun kalmadı neredeyse

Eee peki konsol ya da bilg. olmasa elinizin altında?

• Telefondan oyun oynuyorum

• bağımlılık hocam lütfen en kısa sürede kurtulmaya bakın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panter20 -- 25 Nisan 2017; 0:27:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam başka aktiviteler bulun halısaha falan ayarlayın ne bileyim başka şeyler zmanlda azaltın
  • yalana bir bak ya uyumadan işe gidecekmiş. kaç gün uyumadan işe gidiyon
  • evliliğin sorunlu ise beynin bunla savaşmak yerine kaçmak ve rahatlamak için bilgisayarı seçmiş olabilir...
  • Birşeyden kurtulmanın en kolay yolu ona ulaşımınızı kesmektir. Eğer oyunu neyde oynuyorsanız ulaşımınızı keserseniz kurtulursunuz.

• Bence bu yaptığınız iyi değil. Yaşınız da 27 . Çocuk değilsiniz de . Oyun oynamak yerine eşine ve çocuğuna daha fazla vakit ayırman gerekiyor. Dediğiniz şey bağımlılık derecesine giriyor. Üstekik işten de geliyorsun uyumak yerine pc. oynuyorsun. Sağlığa da zararlı , en az 6 saat uyuman lazım. Gene de sen bilirsin. Ama bence azaltmaya çalış.
  • arkadaşım çivi çiviyi söker başka aktiviteler bulamazsan yerine zor. Bende oyun oynayamıyorum agario oynuyorum sürekli pc deki onca oyun öyle duruyor
  • Oyun oynamanın yaşla ne alakası var ya, 60 yaşındaki adam kağıt ve okey oynayınca kahvede oynadığı için bunlar oyun olmuyor mu, adamların zamanında pc yoktu bunları oynuyorlardı , bunları oynayınca adam , pc de oynayınca çocuk mu oluyoruz.
  • sybercomp S kullanıcısına yanıt
    Ya genelde ortaokul - lise dönemindeki çocuklar çok oyun oynuyor. Yetişkinler de oyun oynar ama işleriyle uğraşmaktan oyun oynayacak zamanları kalmıyor. Yetişkinlerin çoğu böyle. Fazla oyun oynamıyorlar , bazı kişiler hariç : Mesela asosyal olanlar,işsiz olanlar vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenmazel -- 25 Mayıs 2017; 19:39:7 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.