Şimdi Ara

Her Renk, Her Araç İçin Rötuş Boyası (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
758
Cevap
58
Favori
123.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehrali68

#snan1910 konu güncel mi Sinan bey?

Merhabalar

Tabi, konu sürekli günceldir.
  • bende toyota corolla aracım var. 2004 model. size göndereceğim resimde aracımın renk numarası var mı. birde varsa bu renk hangi renk. eğer renk numarası varsa bir şişe boya siparişi vereceğim. birde fiyatı ne kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: demirhan34

bende toyota corolla aracım var. 2004 model. size göndereceğim resimde aracımın renk numarası var mı. birde varsa bu renk hangi renk. eğer renk numarası varsa bir şişe boya siparişi vereceğim. birde fiyatı ne kadar.

Merhabalar

renk kodu etikette mevcut
    isim soyisim adres ve telefon bilgilerinizi özel mesaj atabilirseniz cuma günü adresinize gönderim yapabilirim

tek şişe 15TL dir

Teşekkürler
  • snan1910 S kullanıcısına yanıt
    Aracım Yeni Megan Sedan 2016 Renk "Titanyum Gri" olarak geçiyor.
    EFT Ödeme ve Kargo için bilgi rica ediyorum.
  • yrc33 Y kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

kargo için, bulunduğunuz yerde sürat kargo şubesi varsa adresınıze alıcı ödemeli olarak 7,85TL ye gönderim yapabiliyorum
    Ödeme için Ziraat bankası veya Enpara üzerinden eft havale yapabilirsiniz

İsim soyisim adres ve telefon bilgilerinizi PM atabilirseniz yarın gönderim yapabilirim.

Teşekkürler
  • Mesajım şurada durakoysun. Akşam bi inceleyeyim ve sorularımla duruma göre siparişimi veririm.
  • Toyota auris avangart bronz 4V8 rötuş boyası mevcutmudur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogz45

Toyota auris avangart bronz 4V8 rötuş boyası mevcutmudur.

Merhabalar,

Tabi ki , PM atıyorum
  • merhaba citroen c elysee 1.6 hdi 2013 beyaz. Kod bilgisinde daha önce bir arkadaşın attığı resimdeki gibi EWPA yazıyor.

aracın ön tamponunda 2,3 mm lik nokta halinde boya atmaları ve kapı içlerine doğru birkaç tane de 3 cm lik soyulmalar var.

-alacağım bir kutu kaç ml olarak gelecek ve bu boyayla ne kadarlık kısmı rütul yapabilirim.

-bahsettiğim derin kısımları kapatırken extradan başka ürün kullanmama gerek varmı

-göndereceğiniz boya ne kadar sürede kurur

-fazla boyayı alırken nasıl bir zımpara kullanmalıyım. araç için özel zımpara varmı

-boya atması olmayıp sürtmeden kaynaklanan kılcallanmalar için nasıl bir çözüm önerirsiniz.

bilgilendirirseniz memnun olurum.

ayrıca hesabınızı pm atın birkaç gün içerisinde almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savas_145 -- 23 Mart 2017; 9:27:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: savas_145

merhaba citroen c elysee 1.6 hdi 2013 beyaz. Kod bilgisinde daha önce bir arkadaşın attığı resimdeki gibi EWPA yazıyor.

aracın ön tamponunda 2,3 mm lik nokta halinde boya atmaları ve kapı içlerine doğru birkaç tane de 3 cm lik soyulmalar var.

-alacağım bir kutu kaç ml olarak gelecek ve bu boyayla ne kadarlık kısmı rütul yapabilirim.

-bahsettiğim derin kısımları kapatırken extradan başka ürün kullanmama gerek varmı

-göndereceğiniz boya ne kadar sürede kurur

-fazla boyayı alırken nasıl bir zımpara kullanmalıyım. araç için özel zımpara varmı

-boya atması olmayıp sürtmeden kaynaklanan kılcallanmalar için nasıl bir çözüm önerirsiniz.

bilgilendirirseniz memnun olurum.

ayrıca hesabınızı pm atın birkaç gün içerisinde almayı düşünüyorum.

Merhabalar

1 şişe rötuş boyası ortalama 20gr boya almaktadır. Ve bir araç için fazlasıyla yeterli olacaktır. Kalan kısmını daha sonra kullanmak üzere saklayabilirsiniz.
    Boyalar kullanıma hazırdır direkt uygulama yapabilirsiniz.
    Kuru havada ortalama 3-4 saatte tam kuruma gerçekleşecektir. Bu süre renge göre değişkenlik gösterebilir.
    2000 lik su zımparası ile işlem yapabilirsiniz.
    Sürtünmeden kaynaklı çizikler için önce pasta ile temizlenmesini sonra kalan çiziklere gerekiyorsa rötuş yapılmasını öneririm.

Teşekkürler
  • Teşekkürler peki kullandıktan sonra kalan boya ne kadar süreyle saklanabilir. Kuruma bozUlma kumlanma falan yaparım uzun vadede

• quote:

Orijinalden alıntı: savas_145

Teşekkürler peki kullandıktan sonra kalan boya ne kadar süreyle saklanabilir. Kuruma bozUlma kumlanma falan yaparım uzun vadede

Kullandıktan sonra ağzı kapalı bir şekilde aşırı sıcak veya aşırı soğuk ortamda kalmadan saklamanız yeterli. uzun süre bozulmayacaktır.kullanmadan önce çalkalamanız yeterli olacaktır.
  • Hocam benim aracım citroen xsara. Çizikler yüzünden komple boyaya verecektim lakin bu işlemi görünce vazgeçtim. Aracımın boyası için mix boya dediler. Güneş ışığında mora veya mavi gri arasına dönüyor rengi. Ön kapıda etiket var etiketin ve çiziklerin resmini çekip göndersem yardımcı olurmusunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: maverick8141

Hocam benim aracım citroen xsara. Çizikler yüzünden komple boyaya verecektim lakin bu işlemi görünce vazgeçtim. Aracımın boyası için mix boya dediler. Güneş ışığında mora veya mavi gri arasına dönüyor rengi. Ön kapıda etiket var etiketin ve çiziklerin resmini çekip göndersem yardımcı olurmusunuz?

Merhabalar,

Renk kodu ile yardımcı olabilirim tabi

• Merhabalar

Aracim 2013 model hyundai i30 boya kodu ZAR yanlis degilsem rengin adi celik gri.

3 farkli yerden 3 sefer boya yaptirdim.hepsinde ton farki oldu.hepsinde boya ilk surdugumde renk farki gormedim fakat kurudugunda biri yesilimsi biri tonu daha acik bir gri digerinde ise daha koyu bir griye donustu.Konunuzu inceledim ve son olarak sizden alip sansimi denemeyi dusunuyorum. Acaba sizin boyalarinizda bu sekilde ton farkiyla ilgili bir sorun yasarmiyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: ersin1574

Merhabalar

Aracim 2013 model hyundai i30 boya kodu ZAR yanlis degilsem rengin adi celik gri.

3 farkli yerden 3 sefer boya yaptirdim.hepsinde ton farki oldu.hepsinde boya ilk surdugumde renk farki gormedim fakat kurudugunda biri yesilimsi biri tonu daha acik bir gri digerinde ise daha koyu bir griye donustu.Konunuzu inceledim ve son olarak sizden alip sansimi denemeyi dusunuyorum. Acaba sizin boyalarinizda bu sekilde ton farkiyla ilgili bir sorun yasarmiyim?

Merhabalar

fırça ile uygulama yapıyorsanız, fırça izi bıraktığınız için farklı ton olması muhtemel.
    bence metal bir cisim üzerinde tek kat tek kat fırça izi bırakmadan elinizdeki boyaları deneyin. Yine renk farkı varsa ona göre hareket edelim.

Teşekkürler
  • Oncelikle cegavabiniz icin tesekkur ederim :)

Dediginizi denemistim uc boya arasinda renk farki cidden bariz bicimde vardi.

Ayrica en yakin ornegim olarak dun aksamuzeri aracimdaki derin bir cizige fircanin ucuyla ince bir calisma ile saga sola fazla tasirmadan rotus yaparak cizigi doldurdum yaklasik yarim saat sonra isik altinda baktigimda cizigin icini gumus gri boya ile doldurmusum gibi gorunuyordu :(

• quote:

Orijinalden alıntı: ersin1574

Oncelikle cegavabiniz icin tesekkur ederim :)

Dediginizi denemistim uc boya arasinda renk farki cidden bariz bicimde vardi.

Ayrica en yakin ornegim olarak dun aksamuzeri aracimdaki derin bir cizige fircanin ucuyla ince bir calisma ile saga sola fazla tasirmadan rotus yaparak cizigi doldurdum yaklasik yarim saat sonra isik altinda baktigimda cizigin icini gumus gri boya ile doldurmusum gibi gorunuyordu :(

Merhabalar,

Normal şartlarda böyle bir durum olmaması gerekiyor. Renk koduna aracınızdan bakıyorsunuz değil mi?
  • 3 boya alisimdada aracimla gittim.Boya koduna kendileri baktilar.Lakin şöyle bir durum var makinede degilde programdan kodu bulup hassas tarti ile gram gram boya ekleyerek rotus boyasini olusturdular rengin tutmamasi bununla ilgili olabilirmi?

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.