Şimdi Ara

Her Renk, Her Araç İçin Rötuş Boyası (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
758
Cevap
58
Favori
123.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tabi istediğiniz renk koduna göre makinede hazırlandı ürün. Araçta çok renk değişimi yoksa, kullanmadan önce iyice karıştırıp uygularsanız aşırı farklılık olmaması lazım. Ancak aracınızın rengi solmaya elverişli ve farklı bir renk olmasından kaynaklanabilir.

Teşekkürler
  • S.A.

boyadan sipariş vereceğim. rötuş işleminden sonra cila attırırsam boya çıkar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhkm37

S.A.

boyadan sipariş vereceğim. rötuş işleminden sonra cila attırırsam boya çıkar mı?

AS
    Merhabalar,

Aracınızın renk koduna özel olarak üretilen aracınızın birebir orjinal boyasıdır. Pasta cila ile çıkmaz.

Aracınız nedir?Renk kodunu biliyor musunuz?
  • Konu güncel mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir adet tüp bir adet de sprey olarak almak istiyorum.Pm atarsanız ziraat bankasi hesabinizi ödemeyi yaparim.renk kodunu size atıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: llssnn

Bir adet tüp bir adet de sprey olarak almak istiyorum.Pm atarsanız ziraat bankasi hesabinizi ödemeyi yaparim.renk kodunu size atıcam

Merhabalar,
    Konu güncel,
    PM atıyorum

Teşekkürler

• Merhaba kolay gelsin Detaylı pm alabilirmiyim. 2 adet alacağım. Enpara hesap bilgilerinizide gönderirseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: djcetin

Merhaba kolay gelsin Detaylı pm alabilirmiyim. 2 adet alacağım. Enpara hesap bilgilerinizide gönderirseniz sevinirim

Merhabalar

PM gönderildi

Teşekkürler
  • slm corsa d kasa için şu yaygın olan kazablanca beyaz 474 sprey boya lazım en küçük şişede varmı? fiyat yazarsanız sevinirim. istanbuldayım yakınsa elden alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tev2912 -- 9 Aralık 2016; 13:47:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tev2912

slm corsa d kasa için şu yaygın olan kazablanca beyaz 474 sprey boya lazım en küçük şişede varmı? fiyat yazarsanız sevinirim. istanbuldayım yakınsa elden alabilirim

Merhabalar

PM atıyorum
  • mrb.aracım 2015 skoda oktavia elagance beyaz renk.1 adet istiyorum.renk kodu için bakmama gerek varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ss80

mrb.aracım 2015 skoda oktavia elagance beyaz renk.1 adet istiyorum.renk kodu için bakmama gerek varmı?

Merhabalar

Pm gönderildi

Teşekkürler
  • 2009 model siyah Ford Fiesta Titanium (Lansman paketi diye geçiyor) marka aracımın boya kodunu öğrenebilirmiyim? Kapı eşiğinde kodun yazıldığı tam o kısım parçalanmış. Maalesef okunmuyor birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dakdak07

2009 model siyah Ford Fiesta Titanium (Lansman paketi diye geçiyor) marka aracımın boya kodunu öğrenebilirmiyim? Kapı eşiğinde kodun yazıldığı tam o kısım parçalanmış. Maalesef okunmuyor birşey.

Merhabalar,
    ruhsattaki renk ismi nedir?
    panther siyah renk olması gerekiyor aracınızın rengi
  • Tesekkur ederim cvp icin ancak netten yaptigim arastirmada baska isimlerde geçiyor ancak tam cozemedim. Aslinda arabadan cok var piyasada. Olmadi yolda giderken durduruvercem birini :-) kapinin ordan resim cekip yollarim. Renk siyah diye geçiyor ruhsatta. Yeni kasanin ilk çıkanlarından. Anlamadim bu fordda ne kadar zor bu renk kodu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dakdak07 -- 14 Aralık 2016; 19:25:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dakdak07

Tesekkur ederim cvp icin ancak netten yaptigim arastirmada baska isimlerde geçiyor ancak tam cozemedim. Aslinda arabadan cok var piyasada. Olmadi yolda giderken durduruvercem birini :-) kapinin ordan resim cekip yollarim. Renk siyah diye geçiyor ruhsatta. Yeni kasanin ilk çıkanlarından. Anlamadim bu fordda ne kadar zor bu renk kodu.

Ford grubunda renk kodu genellikle yazmıyor, dediğim gibi çok büyük ihtimalle panther siyah renk olarak geçiyor sizin aracınızın rengi.
  • opel astra kozmik bej var mı? Aracın Rengi ortama göre farklılık gösteriyor. (Gölgede,güneşte,gece vs.) Böyle bir durumda sorun yaşar mıyım? Renk farkı ortaya çıkar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcoruzzier

opel astra kozmik bej var mı? Aracın Rengi ortama göre farklılık gösteriyor. (Gölgede,güneşte,gece vs.) Böyle bir durumda sorun yaşar mıyım? Renk farkı ortaya çıkar mı?

Merhabalar,

Aracın kapı içinden tam olarak renk koduna bakabilirseniz, koda göre birebir orijinal boyayı hazırlayabilirim, Renk farkı oluşmaz.

Teşekkürler
  • hocam şırnak a kargo ücreti ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysnsln

hocam şırnak a kargo ücreti ne kadar?

Merhabalar

Bulunduğunuz yerde sürat kargo şubesi varsa adresinize 7,85TL den gönderim yapabiliyorum.

Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.