Şimdi Ara

Her Pazartesi #bananevar VODAFONE YANİMDA HEDİYE (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
1
Favori
14.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vodafon yanımda uygulamasında ne kadar kotam kaldı gostermıyor sızlerdede oylemı
  • Vere vere 3 saatlik 250 mb verdi. Aldik kullanamadik, paketimden gidiyordu. basak gecer gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataberkk

Morhipo 300/50 kuponu 10 tlye satilik. Ayrıca isteyenlere ücretsiz olarak Fenerium %10, Boyner ve YKM 50/10, cocek sepeto %15 kodu verebilirim

İsteyen yok mu yav beleş veriyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

Vere vere 3 saatlik 250 mb verdi. Aldik kullanamadik, paketimden gidiyordu. basak gecer gibi.

Aynen öyle, paketten gidiyor.....
    Boşa gitti....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 gün geçerli 1 GB nasıl yapılıyor? Bugün 1 hat geçiş yaptı 3 gün bedava alabilirsem 4.5G için test yapacağım, pakette tanımladım ama 3 ay Vodafone'da idare edeceğimiz için paketten götürsün istemiyorum.
  • comsat C kullanıcısına yanıt
    3 ay kısmında takıldım. Neden 3 ay? Özel bir nedeni mi var?

Bu arada 3 günlük 1 gb kampanyası sona erdi bu pazartesi muhabbetinden sonra.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.R.E.S.

3 ay kısmında takıldım. Neden 3 ay? Özel bir nedeni mi var?

Bu arada 3 günlük 1 gb kampanyası sona erdi bu pazartesi muhabbetinden sonra.

Turkcell ve Türk Telekom'daki hatları her sene kışa doğru Vodafone'a taşırım ve 3 ay Vodafone'da kalıp yeni yıl dönünce yeni müşteri kampanyalarından yararlanabilmek için Türk Telekom ve Turkcell'e geri taşırım. Taşıma yapmayıp Vodafone'da 90 gün bekleme yapmadığınızda mevcut tarifelerinizin fiyatı 2 katına çıkıyor.
  • comsat C kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom 90 gün ama Turkcell'de 30 gün diye biliyorum Yeni müşteri sayılmak icin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.R.E.S.

Türk Telekom 90 gün ama Turkcell'de 30 gün diye biliyorum Yeni müşteri sayılmak icin.

Türk Telekom'da 90 gün Turkcell'de ise seçtiğiniz tarifeye pakete göre değişiyor. 90 günden önce faturalı yıllık abonelik tekliflerinden yararlandırmıyor, platinum paketlerde de indirim yapmıyor. 90 gün kaldığınızda iyi teklif yapıyorlar bu sebeple bu yolu izliyorum. Tek bir hat olsa belki uğraşmazdım ama üzerime 14 hat var ve bu tip dönüşümlerin yıllık getirisi epey fazla oluyor.
  • Hatlar faturasız ocak ayindabyapin telsiz kullanım ucretinden kurtukun. Ben tesadüfen ocak ayında taşıyınca bu sene vergi ödemedim 15 tlye de 2gb lik kojusmali smslj paket aliyirum 😀

• morhipo 175 tl üzerine 30 tl alışveriş çeki ve 24 saat geçerli 500 mb çıktı. interneti kaptım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 Saat geçerli 500MB. Acil durumlar için iyi oldu....

• Turkcell daha iyi veriyor bence biraz düzenlenmeli bir arkadasıma 10000 dk çıktı bana 1 günlük 250 mb ayıp ya

• hediye vermiyor... pazartesi yazıyor genelde bu saatlerfe vermiyordu!....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 19 Haziran 2017; 0:14:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

Duzeltirler

evet düzelmiş 250mb kaptım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

Duzeltirler

evet düzelmiş 250mb kaptım

Banada 4 haftadir 100mb veriyo napim ben interneti :)

herhafta 500mb veriyordu bu hafta 250mb düşürmüş

• ne pis bi operatorsun cimri herifler aylardir dakikadan baska bisey vermiyorlar versene guzel bir internet

• Haftada vodafonlularla 1 günlüğüne 100 dakika veriyor sadece sürekli hiç değişmedi..
  • Crysiz kullanıcısına yanıt
    100mb 100dk

• Her Pazartesi #bananevar VODAFONE YANİMDA HEDİYE Kepazelik

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.