Şimdi Ara

Her mesaja cevap vermek zorundamıyız?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Soruyorum size sosyal medya whatsapp vb tarafımıza gelen her mesaja cevap vermek zorundamıyız ? Ben vermeyince kendimi kötü hissediyorum. Misal kuzenim bana :hep gül güzel kardeşim yazmış fotoğrafıma.cevap vermeme hakkım varmı ?cevap vermezsek ayıp olur mu ?

• sen birine soru sordugunda biri sana cevap vermezse karsındakini ukala bencil o*********** olarak bilmez misin bu da aynen öyle algılanıyor insanlar tarafından

• Güzel mesaj yazmış ona cevap ver

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben vermiyorum bazen, vermek zorunda olduğumu kim söylüyor? Sorgulamada mıyım istersem hiç yazmam. Eğer karşımdaki insan niye hiç yazmıyorsun kafasına girerse de o insanın zeka seviyesini daha iyi anlamış olurum ne güzel işte.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Beğenip geçebilirsin ya da emoji atabilirsin. Bazılarına arada torpil geçip cevap yazabilirsin duruma göre.

• niye zorunda hissediceksin ki yazma yani

• Hayır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben değer verdiğim insanları cevapsız bırakmıyorum.

• Her mesaja cevap vermek zorunda değilsin, ayrıca her mesaja da cevap verilmiyor çoğu zaman. Mesela karşı taraf öyle bir şey yazıyor ki emoji atsan alakasız oluyor, bir şey yazsan tam olmuyor. Muhabbet samimiyetini kaybetmeye başlıyor. Bazen ne yazacağımı bilemediğimden, bazen yazmak istemediğimden cevap vermiyorum ben.

• Teşekkürler arkadaşlar . Sanırım artık her mesaja cevap vermeyeceğim.Arkadaşın dediği gibi sohbette samimiyet kayboluyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.