Şimdi Ara

HER MARKA MODEL TABLET TAMİRİ YAPILIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70
Cevap
7
Favori
2.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Alınık Tablet Marka #Diğer Markalar Kapasite #16 GB #WIFI+3G
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • her marka tablet tamiri-yazılım-dokunmatik-LCD ekran değişimi vb yapılır.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• Arızalanmış olan ve yazılım problemi olan Asus marka Nexus 7 tabletim için, Asus yetkili servisi: "anakart değişmesi gerekiyor" diyerek benden 750 TL talep etmişlerdi. Arkadaşlar ise sorunu anakartı değiştirmeden hızlı bir şekilde çözmeyi başardılar. Güvenilir ve işinin ehli bir servisdir.

Düzeltme: Firma ismi kaldırılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rhone -- 30 Aralık 2015; 22:32:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhone

Arızalanmış olan ve yazılım problemi olan Asus marka Nexus 7 tabletim için, Asus yetkili servisi: "anakart değişmesi gerekiyor" diyerek benden 750 TL talep etmişlerdi. ART Bilgisayar ise sorunu anakartı değiştirmeden hızlı bir şekilde çözmeyi başardılar. Güvenilir ve işinin ehli bir servisdir.

Yorumunu için çok teşekkür ederim yalniz firma adi belirtmesek iyi olur uyari ve ceza aldim:) firma olarak konu açmak yasak mis o nedenle ilani değişmek zorunda kaldim. Tekrar değerli yorumunu için teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhone

Arızalanmış olan ve yazılım problemi olan Asus marka Nexus 7 tabletim için, Asus yetkili servisi: "anakart değişmesi gerekiyor" diyerek benden 750 TL talep etmişlerdi. ART Bilgisayar ise sorunu anakartı değiştirmeden hızlı bir şekilde çözmeyi başardılar. Güvenilir ve işinin ehli bir servisdir.

Yorumunu için çok teşekkür ederim yalniz firma adi belirtmesek iyi olur uyari ve ceza aldim:) firma olarak konu açmak yasak mis o nedenle ilani değişmek zorunda kaldim. Tekrar değerli yorumunu için teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polypad i8 pro 3g tableti Dun mediamarktan Aldım
    Tablet arama yapma yeri yok ve SMS yeride yok ama sim kartı tablete takıp telefondan tableti aradigimda numara çalıyor ama tablette herhangi bir hareket ses yok normal menü ekranında duruyor
    Bu bir sorun değil bilirsiniz
    Custom romla yada başka şekillerde yapiliyormu bilmiyorum ben nova launc yukledim arama ekranı geldi ama hala arama Yapmıyor yanı ise yaramadı
    Bu işi yapabilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EO2527

Polypad i8 pro 3g tableti Dun mediamarktan Aldım
    Tablet arama yapma yeri yok ve SMS yeride yok ama sim kartı tablete takıp telefondan tableti aradigimda numara çalıyor ama tablette herhangi bir hareket ses yok normal menü ekranında duruyor
    Bu bir sorun değil bilirsiniz
    Custom romla yada başka şekillerde yapiliyormu bilmiyorum ben nova launc yukledim arama ekranı geldi ama hala arama Yapmıyor yanı ise yaramadı
    Bu işi yapabilirmisiniz

En kısa zamanda sizi bilgilendirecegim

• efedemirci kullanıcısına yanıt
    Daha açık söyleyeyim cunki çok Karisik anlatmisim
    Bu 3g tableti telefon gibi kullanmak istiyorum arama yapsın mesaj atsin
    Samsung ve asus 3gli tabletler ROM değişikliğiyle Yapabiliyormus bu isi

• Evet kimi 3g li tabletlerde telefon özelliği kapalı oluyor ve firmware ile açılabiliyor ama sizdekinde bu varmı bilmiyorum araştırmak gerekiyor

• Merhaba yeriniz nerededir? Dün akşam köydeki akraba ziyaretinde yeğenimize okuldan verilen tablet şarj olmuyor ve power düğmesi sıkıntılı cevap bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mecnunumm

Merhaba yeriniz nerededir? Dün akşam köydeki akraba ziyaretinde yeğenimize okuldan verilen tablet şarj olmuyor ve power düğmesi sıkıntılı cevap bekliyorum.

özel mesaj ile cevaplandı
  • efedemirci kullanıcısına yanıt
    Chuwi v88 tablet var.Güç tuşuna basınca işlemci logosu çıkıp bırakınca kapanıyor.Şarja takılı halde açılıyor ve çalışıyor.Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHinferno

Chuwi v88 tablet var.Güç tuşuna basınca işlemci logosu çıkıp bırakınca kapanıyor.Şarja takılı halde açılıyor ve çalışıyor.Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?

Merhaba pilin omr7 dolmuş degisirseniz duzelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: efedemirci

quote:

Orijinalden alıntı: DHinferno

Merhaba pilin omr7 dolmuş degisirseniz duzelecektir.

Sağolun cevabınız için. 3 ay oldu pili değiştireli sizce tekrar mı gitti.

• evet sanırım. Aldığınız pilin amperi düşük olabilir orjinal pile yakın bir değerde almaya çalışın.
  • Selamlar.. Casper T4E-G tabletimiz var. Ufaklık ekranı filan kırmış , yetkili servis namına birşey bulamadım. Bir de şarj yerinin değişmesi gerekiyor sanırım.. Bu ne kadara malolur acaba..
  • SLM, elinize GENERAL MOBILE E-TAB 4G icin SARJ CIHAZI gelirse haber edebilirmisiniz, ARIZALI/FAAL onemli degil sadece uc konnektor kısmı lazım zira... Tesekkurler.

http://www.adapter.cc/products/ADP%252d30VH-A-Fujitsu-19V-1.58A-30W-AC-Adapter.html# (burdaki adaptor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SCORPION07 -- 24 Mart 2016; 13:49:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SCORPION07

SLM, elinize GENERAL MOBILE E-TAB 4G icin SARJ CIHAZI gelirse haber edebilirmisiniz, ARIZALI/FAAL onemli degil sadece uc konnektor kısmı lazım zira... Tesekkurler.

http://www.adapter.cc/products/ADP%252d30VH-A-Fujitsu-19V-1.58A-30W-AC-Adapter.html# (burdaki adaptor)

Tabi şimdilik yok ama elimize geçerse buradan size ulaşırım iyi günler

• ARKADAŞIM BENDE BU LİNKTEKİ TABLET VARhttp://forum.donanimhaber.com/m_87621874/tm.htm

EKRANI KIRIK TAMİR İMKANI VARMI VARSA FİYATI NE OLUR
  • quote:

Orijinalden alıntı: MM.M60

ARKADAŞIM BENDE BU LİNKTEKİ TABLET VARhttp://forum.donanimhaber.com/m_87621874/tm.htm

Merhaba kırılan dokunmatik mi yoksa iç LCd ekran mı? Her ikisindede tamir olanağı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: efedemirci

quote:

Orijinalden alıntı: MM.M60

ARKADAŞIM BENDE BU LİNKTEKİ TABLET VARhttp://forum.donanimhaber.com/m_87621874/tm.htm

Merhaba kırılan dokunmatik mi yoksa iç LCd ekran mı? Her ikisindede tamir olanağı var

Kategori : Vippad Dokunmatik
    Stok Kodu : GNC-8619
    Ürün Adı : Vippad Elegance VP-E700 7.85 Tablet Dokunmatik Ekran

BU KRIK

KAÇ PARA OLUR

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.