Şimdi Ara

Her Marka Aracın Kışlık Kontrolü Ücretsizdir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
4
Favori
630
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her Marka Aracın kışlık kontrolünü ücretsiz yapıyoruz
    Marka Ayırt etmiyoruz

Randevu için 0312 207 77 48

Şaşmaz Başayar Otomotiv
    Ankara

• Kışlık kontrolden kastiniz nedir? Birde dizel 2011 accent rutin bakımı ne kadar tutuyor bilgi verirseniz ona göre geleceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kontrolün içeriği nedir acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne var İstanbul'da böyle bir kampanya olsa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oraya gidince bir para çıkmasın da. Ya da o kadar baktık,3-5 bir şey atın der gibi bakılmasın da.
  • iskocya İ kullanıcısına yanıt
    Dh ölücüsü belli ediyor hemn kendini

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hazır bulmuşken clio 4 dizel bakım aralığı 10 bin mi 15 bin km mi hocam :)

• Ben bakımı yeni yaptırdım ama kontrole gelebilirim. Neleri içeriyor kontrol?

• fastforyou kullanıcısına yanıt
    Bende kiralama şirketinden aldığım clio 4 var sıfırdan beri bende. Araç 20 bin'de bir bakıma giriyor. Ama 20 bin'e kadar fren balataları bitmiş oluyor.
  • ender10000 E kullanıcısına yanıt
    100 tl den aşağı almazlar.

az önce motoru garanti kapsamında bakıma soktum 60 tl aldılar.

bakımda yağını değiştirdi kontrol etti o kadar.

garantisi olmasaydı yaptırmayacaktım.garantinin devam etmesi için mecbur verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mephısto_06

Bende kiralama şirketinden aldığım clio 4 var sıfırdan beri bende. Araç 20 bin'de bir bakıma giriyor. Ama 20 bin'e kadar fren balataları bitmiş oluyor.

20 bin çok değilmi hocam,normalde 10 binde yapıyordum zaman bulamadım aman bu defa 15 bin olsun dizellerde 15 bin diye biliyorum ama emın olamamıştım.

• Bir ara 30TL'ye lastik değiştiriyordunuz sitenizin yarısında bannerlar vardı bu şekilde, telefonla aradığımda "eski kampanya o, şuan 60TL" demiştiniz. Bu açıdan, ücretsiz olarak hiç bir hizmet sunulmayacağını düşünüyorum. Kışlık kontrol olarak ne yapıyorsunuz ve ücret istediğiniz kısım nedir, bilgi verirseniz seviniriz.
  • fastforyou kullanıcısına yanıt
    Aslında 20 bin km aralık fazla ama sizin mesajınızdan sonra servise sordum onlarda aynısını dedi ya senede 1 ya da 20 bin km'de hangisi önce gelirse diye bilgi verdiler.

Aslında en ideali sizin yaptığınız 10 bin'de çünkü arabanın fren balataları 10 bin'i geçince bitmeye başlıyor. 15 binde tamamen bittiğini hissediyorsunuz. kalan 5 bin de frenlerden ses gele gele gidiyor. Bunu servise dediğimde kullanılan balatalar çin'den geldiğini ve kolay aşındığını söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mephısto_06

Aslında 20 bin km aralık fazla ama sizin mesajınızdan sonra servise sordum onlarda aynısını dedi ya senede 1 ya da 20 bin km'de hangisi önce gelirse diye bilgi verdiler.

Aslında en ideali sizin yaptığınız 10 bin'de çünkü arabanın fren balataları 10 bin'i geçince bitmeye başlıyor. 15 binde tamamen bittiğini hissediyorsunuz. kalan 5 bin de frenlerden ses gele gele gidiyor. Bunu servise dediğimde kullanılan balatalar çin'den geldiğini ve kolay aşındığını söyledi.

Teşekkür ederim bilgiler için,normalde zaten 10 binde yaptırıyorum ama 15 bin olursa sıkıntı olurmu onu merak etmiştim tekrardan teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.