Şimdi Ara

Her Malüm Günün Öncesi Ayrılıyoruz. Lütfen Yardım.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Eylülde başlayan yani 7 aylık bir ilişkim var ve son 3 ayda 3 kere ayrıldık kız arkadaşımın bana sunduğu ayrılık sebebi ise tam olarak ; karamsarlık, kararsızlık, bazı şeylerin içine sinmemesi(Benimle alakalı değilmiş) ve "aşka inanmıyorum hiçbir şeye olan sevgimde kalmadı" Gibi gibi ilişkimi istememe sebepleri...

Bu 3 ayrılık hep adet dönemi öncesine denk geliyor zaten beni uyarmıştı ben çok uçuyorum diye ama insan bir önceki gün evlilik düşündüğü ve planlar yaptığı bir adamla ertesi gün nasıl uzak kalma kararı alabilir? Bu kadar dengesiz ruh hali olabilirmi dostlarım?

Not 1 : Şimdi sizde herşeyi malum hastalığa bağlıyorsunuz diyeceksiniz ancak ruh hali hakkında başa çıkabilcekmisin gibisinden telkinlerde bulunmuştu..
    Not 2 : Yaşlarımız 25 ve aynı iş yerinde çalışıyoruz.
    Not 3 : Barışmak için yaptığım yöntem ona çok değer verdiğimi ve çok sevdiğimi anlamasını sağlamaktı.

• Abi simdi benim yorum yapmam ne kadar dogru bilmiyorum ama yirmi bes yasinda birinin on alti yasindaki kizlar gibi davranmasi pek hos gozukmuyor disaridan. Yasini basini almissin sen de. Nasıl katlaniyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harley-Davidson

Abi simdi benim yorum yapmam ne kadar dogru bilmiyorum ama yirmi bes yasinda birinin on alti yasindaki kizlar gibi davranmasi pek hos gozukmuyor disaridan. Yasini basini almissin sen de. Nasıl katlaniyorsun?

Aslında uzak dursak bi süre düzelebilir ama kafama çok takıyorum çok ezik biride sayılmam halbuki. Katlanmaktan ziyade bi daha olmucak bi daha olmucak dedik 3. oluverdi..
  • birader ''karamsarlık, kararsızlık, bazı şeylerin içine sinmemesi(Benimle alakalı değilmiş)'' ve "aşka inanmıyorum hiçbir şeye olan sevgimde kalmadı" moduna giren biri emin ol ki senden biraz daha iyi birisini bulduğu an sana tekmeyi basar.
    ayrıca 'bazı şeylerin içine sinmemesi(Benimle alakalı değilmiş)' lafına da çok inanma ben diyeyim.
  • adet bahane bence. tamam adet dönemi ne tarz duygular yaşıyorlar biz bilemeyiz belki hayal edemeyeceğimiz kadar sancılıdır. sürekli birinin bacak aramıza tekme attıgını düşünün mesela. bu yine de ayrılması ya da sana kötü davranması için geçerli bir sebep değil. eğer mesajlaşırken falan şarjım bitti de diyorsa bence bi daha düşün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andrew_

Merhabalar. Eylülde başlayan yani 7 aylık bir ilişkim var ve son 3 ayda 3 kere ayrıldık kız arkadaşımın bana sunduğu ayrılık sebebi ise tam olarak ; karamsarlık, kararsızlık, bazı şeylerin içine sinmemesi(Benimle alakalı değilmiş) ve "aşka inanmıyorum hiçbir şeye olan sevgimde kalmadı" Gibi gibi ilişkimi istememe sebepleri...

Bu 3 ayrılık hep adet dönemi öncesine denk geliyor zaten beni uyarmıştı ben çok uçuyorum diye ama insan bir önceki gün evlilik düşündüğü ve planlar yaptığı bir adamla ertesi gün nasıl uzak kalma kararı alabilir? Bu kadar dengesiz ruh hali olabilirmi dostlarım?

Not 1 : Şimdi sizde herşeyi malum hastalığa bağlıyorsunuz diyeceksiniz ancak ruh hali hakkında başa çıkabilcekmisin gibisinden telkinlerde bulunmuştu..
    Not 2 : Yaşlarımız 25 ve aynı iş yerinde çalışıyoruz.
    Not 3 : Barışmak için yaptığım yöntem ona çok değer verdiğimi ve çok sevdiğimi anlamasını sağlamaktı.

Başa çıkabilcek misin diye sana derken kendi triplerinin altında seni ezip egosunu tatmin ederken senin de hayatının içine etmeyi garantilemiş oluyor..

Ayrılmanı öneririm. Keyfi olarak öyle davrandığını düşünüyorum malesef.. Benzer bir şey yaşadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Iliskinin gelecegi yok dostum. Bak akli basinda adamsin, cocuk degilsin artik. Bunu senin de gorebiliyor olman lazim.

Bu kiz ayrilmaya devam edecek. Ve hayatimda hic ayril-baris yapmadim. Ya ben istemedim, ya kiz. Bir iliski bittiyse bitmistir. Barismak, sadece suredi biraz daha uzatmaktir

• Aynı iş yerinde olduğumuz için bu halini gözlemleyebiliyorum dostlarım yoksa kendimi ezdirmek vs gibi durum söz konusu değil şu an. Zaten bana sürekli lütfen benden vazgeç sürekli ruhsal değişimim söz konusu ve senin hayatını mahfetmek istemiyorum diyip duruyor. Ego şımarıklık gibi şeyler söz konusu olsa zaten böyle davranmaz ayrıca çok olgun ve yaşı başı olan birisi. Teşekkürler cevaplar için.
  • quote:

Aynı iş yerinde olduğumuz için bu halini gözlemleyebiliyorum dostlarım yoksa kendimi ezdirmek vs gibi durum söz konusu değil şu an. Zaten bana sürekli lütfen benden vazgeç sürekli ruhsal değişimim söz konusu ve senin hayatını mahfetmek istemiyorum diyip duruyor. Ego şımarıklık gibi şeyler söz konusu olsa zaten böyle davranmaz ayrıca çok olgun ve yaşı başı olan birisi. Teşekkürler cevaplar için.

Değerini bilse böyle davranır mıydı sence?
    Tamam eyvallah acı çekiyorlar belki yoğun duygular yaşıyorlat ama bir.bilemedin iki kez olur.Ayrıca sevgiye inanmıyorum falan da demiş.Yolver gitsin

Sanki kadınlardan sadece o adet görüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Opsss mademoiselle

quote:

Aynı iş yerinde olduğumuz için bu halini gözlemleyebiliyorum dostlarım yoksa kendimi ezdirmek vs gibi durum söz konusu değil şu an. Zaten bana sürekli lütfen benden vazgeç sürekli ruhsal değişimim söz konusu ve senin hayatını mahfetmek istemiyorum diyip duruyor. Ego şımarıklık gibi şeyler söz konusu olsa zaten böyle davranmaz ayrıca çok olgun ve yaşı başı olan birisi. Teşekkürler cevaplar için.

Değerini bilse böyle davranır mıydı sence?
    Tamam eyvallah acı çekiyorlar belki yoğun duygular yaşıyorlat ama bir.bilemedin iki kez olur.Ayrıca sevgiye inanmıyorum falan da demiş.Yolver gitsin

Sanki kadınlardan sadece o adet görüyor

.

• Bence kız karamsarlık içinde ve insan 7'sinde neyse 70'indede odur, düzeleceğini sanmıyorum ilerde gelecek kurmayı falan aklından çıkar yoksa sonuçları çok kötü olacak benden söylemesi
  • Bu vakitte fazla uzatmayacaksin kardesim. En cok 1 yil takilip ayrilacaksan ayril. Ayrilmayacaksan git evlenme teklifi et ki artik bu kiz senin elinden kacmis. Ayril bundan 1-2 aya geri donmesse yenisini bul erken davran. Sonra cocuklarin uzulmesin..

Edit;derken geç evlenirsen gec cocuk sahibi olursun dedelerine doyamazlar babalarina.. gerci bellide olmaz ama gec kalmamak lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-56E6BEA13 -- 12 Mart 2015; 2:29:31 >
  • Iliskinin ömrünün tukenmek üzere olduğunu herkes görür, ama gormemezlikten gelir, ben de gormemezlikten gelirdim. Suan iyi kotu duruyor ilerliyor iliskiniz ama kiz sana rakip olabilecek boyutta (sosyal acidan, tip acisindan, maddiyat acisindan vsvs) biri ile yakinlasirsa Üzgünüm ki senin vaden dolar. Kizlar her zaman yeniyi eskiye tercih eder. Sen suan namlunun ucundasin hocam, silah patladiginda caninin yanmamasi icin bunlari soyleme geregi duydum.

• Cevaplar için teşekkürler. Tek bir olumlu yorumda yok ya :))))
  • Evet beyler son durum bu. Hastalık bitti dertler gitti.. Değişik işler vesselam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.S.E. -- 14 Mart 2015; 21:35:27 >
  • psikolojik sorunlar olabilir bunu sen anlamazsın ama bu tarz belirtilerle evlendinde sorun yaratabilir. Şimdi takmazsın bi şekilde 3 - 5 günü atlatırsın. Evlendini düşün o günlerde kavga kaçınılmaz olur. Gerçi evlenme ihtimaliniz yüzde 1 durumunda görüyorum. Seven insan her gün aynı mesafede durur kararsızlık yaşıyorsa bu sevmek değil mecburiyet gibi bir şeydir. . .

• piskolog. bence kesin gitsin.
    ne kadar erken çözülürse o kadar iyi olur.
    sonra dönülmez akşamın ufku olmasın.
  • quote:

Evet beyler son durum bu. Hastalık bitti dertler gitti.. Değişik işler vesselam

Hocam bi türkü vardı yolun sonu görünmüyor diye sizin hikaye oraya gidiyor yavaştan kız psikolojik sıkıntılı belli yani

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.