Şimdi Ara

her izleyene altın dagıtan youtuber ss

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim aile bu define işleriyle çok uğraştı akrabalarım hele onlar daha fazla uğraştı ama hiç para kazanamadılar bir şey bulamadılar

• bu adam surekli buluyor cok zengin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube Türkiye kanalın diğer videolarını görmeme izin vermiyor abone olamıyorum. VPN ile girince diğer videolar açılıyor ilk defa böyle bir şey gördüm, ilginç.

• Adam kurgucunun önde gideni. Videonun altına bir de başka dilde yazıyor uyanık

"Внимание! Това видео е сценирано, всичко което се случва е измислица"

• meola147of kullanıcısına yanıt
    Hocam benim aile de öyle. Hatta böyle bir köşeye çekilip fısır fısır konuşurlar. Söylentiler varmış bizim evin altında gömü varmış vs. Sanki vatan kurtaracaklar. Evin altını da açtırdılar bir fesleğen tohumu çıkmadı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yav kulaklıkla izliyom aklım çıktı ayıp ya

• quote:

Orijinalden alıntı: abrooke139

Adam kurgucunun önde gideni. Videonun altına bir de başka dilde yazıyor uyanık

ben gerçek sanıyordum sahte olduğunu yeni öğrendim asla izlemem ne yapayım ben sahte kurgu olan defineciliği rezil herife bak ya

• quote:

Orijinalden alıntı: abrooke139

Adam kurgucunun önde gideni. Videonun altına bir de başka dilde yazıyor uyanık

Güzel abone kasmış :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Youtube Türkiye kanalın diğer videolarını görmeme izin vermiyor abone olamıyorum. VPN ile girince diğer videolar açılıyor ilk defa böyle bir şey gördüm, ilginç.

Uzun zamandır takip ettiğim kanal.Türkiyeden erişim engeli konuldu. Yurtdışından erişilebiliyor. Birileri şikayet etmiş galiba. Hangi videosu için ve ne gerekçeyle tam bilmiyorum. Detektorle Türkiyede yasal olmayan aramalar içindi galiba.

Yeni kanal açtı bunun için. Maceracı defineci yeni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tigertiger -- 23 Haziran 2021; 4:33:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.