Şimdi Ara

Her Gün ZEHİRLENİYORUZ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
38
Favori
52.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
278 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Böyle nüfusa böyle hizmet işte daha ne olacaktı.
    Ne zehirlenmesi abi,göm gitsin
    Coco starımı yiyom şu an ohhhh
    Şimdi birde bisküvi yerim ohhhh
  • Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Tursu, yani probiyotik etki gosteren tursu sirkesiz olmali zaten. Sirke probiyotikleri olduruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Some guy S kullanıcısına yanıt
    Biz de turşuyu sirkeyle yapıyorlar. Bilmiyordum bunu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağlıklı beslenme felan zengin işi.Bu devirde öyle tamamen sağlıklı beslenmek için her şeyin ev yapımı olması lazım.En fazla abur cuburu hayatından çıkarırsın.Onun dışında onu yeme bunu yeme aç kalırsın.

• SAKLI SEÇİLMİŞLER'i bir okusan ekmek yerken bile tedirgin olursun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • palm ve kanola yağı hepsınden zararlı ve tüm ürünlerde var
  • her üründe kanola yağı var. içindekilere bakın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • topraktan yetistirsek bile hicbirseyden emin olamiyoruz, toprak zehirli zaten, yetisen her seyde zehir var . uzerine ekstra atildimi al sana kokteyl . oh miss.
  • Gıda sektörü böyle. Bunu maliyeti düşürmek ya da gıda raf ömrünü uzatmak için yaparlar. Bu gördüklerinin bir kısmı. Komplo hipotezi üretmek istersen nasıl kobay edildiğimizi düşün.

Gıda raf ömrünün uzun olması avantaj. Ama barış zamanında değil. Çünkü insanlar çeşitli kimyasallar ile ömrü uzun olan gıdayı mı, yoksa taze ve steril olan gıdayı mı tercih eder? Biyolojik ve kimyasal savaşlar için önlem alındığı söylenmekte. O halde uzun ömürlü gıda üretmek, satın alım gücü ile ilişkili kalıyor. Rafların dolgun olması ve rekabetçiliğin malvarlığı ölçümüyle ilişkili ısrarı bu. Eğer fakirler daha zengin olsaydı şikayetiniz gıda ve tarım bakanlığı tarafından önceliklendirilirdi. Raf ömrünün daha sağlıklı nasıl uzatılacağı bilinmiyor.

Maliyeti düşürmek için kimyasal maddeler kullanmak isteyenler ya prestijli sahtekarlardır, ya da bu işi merdivenaltında yapıyor. Hammaddeyi sağlamayıp gıda kimyasalı kullanır ya da daha ucuza gıda kimyasalı sağlar. Evet söylediğiniz biçimde değil ama laboratuvar pisliği; bu da sağduyuya bağlı olaraktan tiksinti herkeste oluşturmuyor.

• biz zamanında bol miktarda radyasyonlu fındık yedik ,çay içtik
    şimdi ise neredeyse her ürün zararlı maddeler içeriyor

abur cubur denilen ürünleri zaten biliyoruz ,yeni öğrenenler daha önce nasıl bilmiyormuş hayret doğrusu

lakin diğer ürünlerde pek temiz sayılmaz (büyük çoğunluğu) ,kiminde hormon ,kiminde gdo ve tamamına yakınında zehirli ilaç kalıntıları var
    üstelik sadece gıda da değil ,özellikle şehir merkezlerinde oturanlar resmen egzoz zehrini soluyor
    hatta organik denilenlere dahi pek inanmıyorum ,tohum organik olmadıkça ,hava su organik olmadıkça ,acaba ne derece organik üretilebilir ?
  • Bi sey yiyip içmeden duramıyorum ben ne yapayım? (Zayıfım)

• Çocukluk arkadaşım pastane gibi yerlere çikolata üretimi yapmak için ufak çaplı üretim yeri açtı. İlk örnek çikolatalarını tattık ve harikaydı.

Babası 20 yılı aşkındır bu işteydi. Şuan melodi çikolatada üst düzey üretim müdürlerinden.

1. kalite ürünü melodiden 12 lira ucuza piyasaya sürecekler. Melodiyle kullandıkları ürünler aynı olacak üretimde.

Normalde tüketiciye hitap etmiyor ama sırf yakın çevresi için bir kaç ürün üretecek. Hatta sporla ilgilendiğim için bana şeker oranı çok çok düşük bitterler üretti tattırdı. Muazzamdı.

Artık dışarıdan çikolata almıyorum.

Bir de bu bahsedilen malzemelerden bahsetti. Gerçekten insan sağlıyla oynuyorlar. Üretimde 3-5 lira kâr etmek için. Yazık ki ne yazık.
  • Forumda bu zehirli ürünler üzerinden enflasyon hesaplayan insan dolu

• bildiğin bomba gibi patlayan süt var :)
    https://www.dailymotion.com/video/x6tpncm
  • namaste1968 kullanıcısına yanıt
    Denetim yok kardesim

Turkiye de paran varsa istedin gibi at kosturuyorsun

Bide sirketleri dusun

Leblebi tozuyla buyumus bi nesil var

• Boş yapma be üf hergün aynı konular

• Glukoz fruktoz bunlar kanserin ana ham maddeleridir ve asla.asla tuketmemelisiniz

• rafların neredeyse tamamı zehir. doğal olan gıdalar dışın da çok tüketmek ileride kalp,tansiyon,şeker ve benzeri bir çok hastalığa sebebiyet veriyor. İnanın yaşlanmakla alakası yok. Zamanın da tüketilen sağlıksız gıdalar sebebiyle meydana çıkıyor hepsi.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.