Şimdi Ara

Her gün işe gidiyorsun.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akşamları erken uyuyorsun. Ve bunun karşılığında aldığın tek şey koltuk takımı. Gerçekten acınası bir durumdasın.

@BenYoruldumHayat

-Fight club

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yıgıdo5858 -- 4 Aralık 2021; 2:56:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geç yat sende

• Koltuk takımı almadım nerenden uydurdun

Evet gidiyorum değersiz TL için

Ama arabam evim var

• Çalışmaya bakıyoruz her şeye rağmen, tecrübe edinip para kazanmak, geçinmek durumundayız, iş yapmamız gerekiyor, insan çalışınca iyi hissediyor. Bizim gibi ülkelerin sorunları derin, çözüm yolu da akıllanmak, tabii gerçekleşmesi kolay değil.

• İşe gitsem de gitmesem de aşşağı yukarı şekilde takılabiliyorum ( hergün alkol masası ) işe gitmenin artısı gündüz herkes işteyken ben evde olursam kafayı yiyorum gündüzden yapacak birşey istiyor canım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Rekabetten sıkıldım

• BenYoruldumHayat B kullanıcısına yanıt

Koltuk takımı birer örnek olayı direk anlamaman üzdü.

Replik fight clup'a ait.

Ayrıca sana ithafen değildi yazı sadece sende aynı fikirde ve muzdarip olduğunu belirttiğin için etiketledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yıgıdo5858 -- 4 Aralık 2021; 3:3:39 >
  • MgLadius kullanıcısına yanıt

Enteresan bir yaşam şekli hocam

• Blue Sky 77 kullanıcısına yanıt
    Mantıklı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasaba gibi biyerden bahçeli düzgün ev alıp, domates salatalık ekerek kendime yetecek kadar yaşamak istiyorum.

çalışmaktan, yaşayacağımız bilmem kaç seneyi sırf şirketlere fayda saglayacak diye istemediğimiz sevmediğimiz eğitimlere gidip sürekli kendimizi onların istediği şekilde gelişmeye zorlamaktan sıkıldım. ve bunu ömür boyu yapmak istemiyorum.

pasif gelir elde edeck bir yöntem bulsam, en fazla 5 6 sene daha çalışıp para biriktirip, bahçeli eve geçip yaşardım. hobilerimi yapardım, stressiz yaşardım.

• Her gün çekilen bu çileye değer bir şey satın alalım o zaman, koltuk takımı yerine? Var mı bildiğiniz satın almak için uğrunda çile çekmeye değer bir şey

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • White Death kullanıcısına yanıt

Ben de en çok bundan sıkıldım

• Modern kölelik

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Her gün işe gidiyorsun.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • deliratio kullanıcısına yanıt

Evet bence var. Bir hobi edinebilirsiniz eğer kazandığınız para ile o hobiyi daha da efektif kılacak ürünler alıp (tabi gerekiyorsa) devamında o hobide profesyonelleşip artık onun üzerinden para kazanılabilir. Örneğin ben müzik ile uğraşıyorum. Bir bas ve ekipmanlarını almak için para harcamam gerekti. Devamında midi klavye de aldım. Mikrofonuydu, düzgün bilgisayarıydı derken bayağı para harcamış oldum. Hobi olduktan sonra yaptığın uğraştan zevk alıyorsun zaten. İyice profesyonelleşip para kazanma yoluna gidilebilir.

Bu: enstrüman alıp müzik yapmak olabilir, grafik tablet alıp resim yapmak olabilir, kamera alıp içerik üretmek olabilir ya da el aletleri alıp mobilya üretmek de olabilir. Hepsi de o işe başlamak için para gerektiriyor. Kendi işinden memnun olduğun takdirde diğer uğraşlar sadece para harcadığın bir hobi oluyor. Ama kendi işinden çok bunalan biri illa ki hobisini paraya döndürecek kadar kendisini zorlayabilir.

• pcdaly kullanıcısına yanıt

Kesinlikle aynı fikir ve istekteyim.

• TL ile zor ve az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yıgıdo5858 -- 4 Aralık 2021; 15:56:40 >
  • Wacom Intuos kullanıcısına yanıt

bence insanlar calisinca iyi hissetmiyor. calismayinca kötü hissediyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.