Şimdi Ara

...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Litation -- 25 Mart 2024; 1:48:11 >

• Hakkediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10/0/0 giden Leblanc var orada yalnız ve suikastci bi şampiyon ne bekliyordunuz ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben şunu anlayamıyorum adc ler nasıl olsun istiyorsunuz mesela. TF de rakip takımın arasına girsin hepsini alsın çıksın mı mesela boyle bir oyun tarzimi olmalı. Maalesef öyle bir dünya yok bana sorarsanız oyun en dengeli dönemini yaşıyor arada bozuk champler yokmu evet var. Bu bozuk champleri oynamanızı engelleyen birşeyde yok ama madem o kadar op al sen oyna mesela... Neyse neden dengeli olduğunu düşündüğümü iletmek istiyorum . ADC oynuyorsan pozisyonunu doğru almak zorundasın eklediğin videoda bariz pozisyon hatası var. Takım olarak adc yi korumak zorundasınınz bunu yapabileceğiniz birsürü item var. Assasin oynuyorsan yine doğru pozisyon almalısın çünkü ya tek aticaksin yada tek yiyeceksin.

Mal gibi tuşlara basarak oyun oynayamadığınız için Riottan bir özür bekliyorsanız beklemeyin arkadaşlar. Beynini kullanarak oynamak zorunda olduğunuz bir oyun olma yolunda ilerliyor Riot çokta güzel yapmakta daha çok mekanik gerektiren herolar görmek dileği ile. Bu arada random tuşlara basarak oynanan oyunlar var meselaaa

https://www.clickerheroes.com/ çokta güzel oyundur sadece tuşa basiyorsun. Bunuda beceremezseniz başka oyunlarda tavsiye edebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rockko

Ben şunu anlayamıyorum adc ler nasıl olsun istiyorsunuz mesela. TF de rakip takımın arasına girsin hepsini alsın çıksın mı mesela boyle bir oyun tarzimi olmalı. Maalesef öyle bir dünya yok bana sorarsanız oyun en dengeli dönemini yaşıyor arada bozuk champler yokmu evet var. Bu bozuk champleri oynamanızı engelleyen birşeyde yok ama madem o kadar op al sen oyna mesela... Neyse neden dengeli olduğunu düşündüğümü iletmek istiyorum . ADC oynuyorsan pozisyonunu doğru almak zorundasın eklediğin videoda bariz pozisyon hatası var. Takım olarak adc yi korumak zorundasınınz bunu yapabileceğiniz birsürü item var. Assasin oynuyorsan yine doğru pozisyon almalısın çünkü ya tek aticaksin yada tek yiyeceksin.

Mal gibi tuşlara basarak oyun oynayamadığınız için Riottan bir özür bekliyorsanız beklemeyin arkadaşlar. Beynini kullanarak oynamak zorunda olduğunuz bir oyun olma yolunda ilerliyor Riot çokta güzel yapmakta daha çok mekanik gerektiren herolar görmek dileği ile. Bu arada random tuşlara basarak oynanan oyunlar var meselaaa

https://www.clickerheroes.com/ çokta güzel oyundur sadece tuşa basiyorsun. Bunuda beceremezseniz başka oyunlarda tavsiye edebilirim.

Zed R e atarak talon r basarak katarina q e yaparak leblanc bi e tutturarak adclere tek atmamalı. Bizim gocunduğumuz nokta bu. Counterplay olmalı oyunda.

• Boş konu.
  • şu mala uyuz oluyorum. her şeye whatttt diye bağırıyor. istiyor ki sadece o vursun sadece o ölmesin. 10-0 lb zinciri patlattığında da silerdi.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.