Şimdi Ara

her gün bi film izleyip buraya film değerlendirmesini yapacağım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • filmin nasıl olduğuna konusuna vs dair iyi bir tavsiye konusu olur

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• filmin açılmış konusuna da yapabilirsiniz her gün bi film izleyip buraya film değerlendirmesini yapacağım 

• Thomas Anderson kullanıcısına yanıt
    burada yapmam yasak mı acaba ? film tavsiyesi tarzı olacağı için yapmayı düşünüyordum

• highest in the room kullanıcısına yanıt

En Son İzlediğiniz Filmler ve Yorumlarınız konusu da zaten bahsettiğiniz mantığa ait hocam. Eğer kritikler üzerinden gideceğim, yönetmen değerlendirmeli konu açacağım diyorsanız tabii ki yapın. Ama film güncesinin ayrı konu üzerinden devam etmesine pek de gerek yok sanki. Bahsettiğim topicte tavsiyeleriniz daha çok kişiye ulaşır bence.

• highest in the room kullanıcısına yanıt

Yasak değil ama her önüne gelen kafasına göre konu açıp yok olup gideceği için forum çöplüğe dönüyor. Derli toplu, bilinmeyen, kıyıda köşede kalmış, fark edilmemiş güzel filmlerden bir rehber niteliğinde konu yapıp düzenli olarak eklemeler yapacaksan ne ala. Yoksa aynı filmleri önerip duranlar zaten oluyor. Daha önce böyle düzenli film eklemeleri yapıp yine bir süre sonra yok olanlar oldu.

Ya da rehber gibi değil de burada açılan film konuları gibi tavsiye niteliğinden filmin orijinal ismi, yılı, önemli başrol oyuncuları, konusu, fragmanı, posteri gibi konular açabilirsin tavsiye niteliğinde. Yorumunu da eklersin, gelen bakar ve izlryip izlemeyeceğine karar verir ve yorumlar. Bence bu daha da iyi olur. Öteki türlü Google'a "film tavsiyesi Donanım Haber" yazsan bile sadece DH ile ilgili 57387 tane konu ve linki çıkacaktır. Ayrık ayrık ve dağınık olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    yasak değilse ben başlıyorum buraya izlediğim her filmin değerlendirmesini yapacağım film arayanlar için faydalı olur her türden izliyorum çünkü genelde

• ilk film ile başlıyorum

The Pledge (2001)

başrolünde jack nicholson yer alıyor polisiye gizem tarzında bir yapıt bir dizi çocuk cinayeti oluyor ve bunu emekli olan polis dedektifi ( jack Nicholson) çözmeye çalışıyor basit ve genel olarak yazdım fazla ayrıntıya girmeyeceğim

film baya vasat senaryosu klişe ve sonu cok kötü jack Nicholson oyunculuğu için izlenir sadece fazla bir beklentiniz olmasın

• Konuyu açtığın mesajı düzenleyip eklemeler yaparsan daha iyi olur zira bir süre sonra sonra mesajlar arka sayfalara düşecektir. Kimse arka sayfalara bakmak istemez. İlk mesajda görürlerse güzel olur. Ekledikçe ilk mesaja da ekle derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 25 Kasım 2021; 19:10:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.