Şimdi Ara

Her Geçen Gün Atatürk'ün Değerini Daha İyi Anlamak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Keşke, Atatürk'ün değerlerini anlayarak da onun değerlerini aynı şekilde koruyabilseydik.
  • Ayrıca Atatürk rasyonalist bir asker ve devlet adamıydı, uzun gibi işin sonunu düşünmeden Avrupaya uzaktan sallamadi veya Davutoglu gibi Şamda namaz kılacağız fantezilerine girmedi.

Atatürkün zamaninda savaş meydanında ordusu ile imha ettikleri şimdi bize posta koyuyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 52 7 kullanıcısına yanıt
    Ne büyük şeref di mi o katiller, sömürücüler sürüsüne davet edilmek. Ve doğru tüm yasa ve kurallarını Avrupadan alanlar için oraya girmek de kesin olurdu sonuçta Hristiyan Birliği

• Onun değerini daha iyi anlayacağımız günler çok yakın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten Atatürk'ün kıymeti bilinmediği için bu haldeyiz. Atatürk akılcı bir şekilde ilerlemeyi istemiş ve ona göre sistem kurmuştu ama giderek o sistem yıkılma aşamasına geldi.

Böyle bir lider dünyada hiç bir devlete nasip olmamıştır. Dünyanın bir çok ülkesinde Atatürk büstü var, sokaklara caddelere ismi verilmiş. Onlar bile anlamış ne kadar kıymetli bir insan olduğunu ama bizim ülkemizde anlaşılamadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawkbjk

Zaten Atatürk'ün kıymeti bilinmediği için bu haldeyiz. Atatürk akılcı bir şekilde ilerlemeyi istemiş ve ona göre sistem kurmuştu ama giderek o sistem yıkılma aşamasına geldi.

Böyle bir lider dünyada hiç bir devlete nasip olmamıştır. Dünyanın bir çok ülkesinde Atatürk büstü var, sokaklara caddelere ismi verilmiş. Onlar bile anlamış ne kadar kıymetli bir insan olduğunu ama bizim ülkemizde anlaşılamadı.

evet hocam,şuan ne kadar atatürk ideolojilerinden uzaklaşılsa ,onun çizdiği yoldan sapılsa yüzümüzü tekrar doğuya çevirmeye çalışsalar da,atatürkçüler her yerden ihraç edilip uzaklaştırılsa bile gün gelicek tekrardan eski yerine kavuşacak vatan sevdalıları.Çünkü bütün partiler,kişiler,siyasiler gelip geçici hepsinin ömrü var ama atatürkçülük zihniyeti gençlerimiz olduğu sürece kalacak ve tekrardan hak ettiği yerleri görebileceğiz inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 23 Mart 2017; 10:43:58 >

• Atatürk'ü bende seviyorum ama sürekli bunu dile getirerek yukarıdaki arkadaşın dediği gibi prim kasmaya çalışıyorsun.

Ama haklısın şuan Suriye gibi değilsek Atatürk sayesinde

• quote:

Orijinalden alıntı: ProfessionalGamer333

Atatürk'ü bende seviyorum ama sürekli bunu dile getirerek yukarıdaki arkadaşın dediği gibi prim kasmaya çalışıyorsun.

Ama haklısın şuan Suriye gibi değilsek Atatürk sayesinde

burası sosyal medya mı kardeş prim kasmıyorum ama hadi diyelim ki öyle prim kasıyorum beni reelde tanıyon kim var sanki burada?Alt tarafı bir forum burası,gidip de miting yapmıyorum atatürk şöyle böyle diye.ne garip insanlar var ya
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.