Şimdi Ara

Her Elde Bir iPhone Var... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
1
Favori
6.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tek model olduğu için heryerde iphone görmen kadar normal birşey yok ki zaten

ona bakarsan her elde blackberry var... her elde htc var... her elde nokia var... hemde iphone'dan milyon kat falan daha fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 22 Aralık 2011; 20:01:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedat79

almazsın olur biter kkısa ve öz...

Gercekten sordugum sorunun tam olarak cevabi olmus tesekkurler. Kisa ve oz olmasi da ayri hosuma gitti...
  • Kıçına don alcak parası olmayanların alması beni rahatsız ediyor.3G almış 2.el bana uygulama yükleyemiyorum yardım et dedi.Bende baktım sürüm güncellemesi gerektiğini söyledim.O da bana aldığı adamın yurt dışından aldığı sürüm güncellerse kitleneceğini söyledi.Dedim kaç paraya aldın 300 dedi.Neyse tamam uygun alabilir bir şey demiyorum.Ama bu arkadaşlarıyla benim aldığım kıyafetleri ve harcamaları eleştirmeye başladı yok bir kazağa o kadar para verilir miymiş,20 liraya çok güzel elbiselere alırmış,yok spor ayakkabı için o kadar para fazlaymış.Bunu diyen kızda sürekli çakma şeylerle dolaşan,konuşmasını adabını bilmeyen,bakımsız(3-5 liralık dandik makyaj malzemeleri var ama kol kılları benim bacak kıllarımdan uzun gerisini siz düşünün), ve aşırı özenti.Ha devlet okulu okuduğumdan bunun gibi tipler görmem normal.Ama dershanede ve diğer takıldığım çevrede görmüyorum bunun gibileri.İşte bunların kullanmasından rahatsızım.Onun dışında istiyen istediğini kullanabilir.İnsanlar amaçlarına göre cihaz almalılar.Mesela ben gidip Macbook alabilirim.Hatta onu okula götürüp Macbook'um var diye havada atabilirim bu kız gibi.Ama işte onu alabilecek param olmasına rağmen bana hiç bir katkı sağlamadığından almıyorum.Neyi kullanmam gerektğini biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Kıçına don alcak parası olmayanların alması beni rahatsız ediyor.3G almış 2.el bana uygulama yükleyemiyorum yardım et dedi.Bende baktım sürüm güncellemesi gerektiğini söyledim.O da bana aldığı adamın yurt dışından aldığı sürüm güncellerse kitleneceğini söyledi.Dedim kaç paraya aldın 300 dedi.Neyse tamam uygun alabilir bir şey demiyorum.Ama bu arkadaşlarıyla benim aldığım kıyafetleri ve harcamaları eleştirmeye başladı yok bir kazağa o kadar para verilir miymiş,20 liraya çok güzel elbiselere alırmış,yok spor ayakkabı için o kadar para fazlaymış.Bunu diyen kızda sürekli çakma şeylerle dolaşan,konuşmasını adabını bilmeyen,bakımsız(3-5 liralık dandik makyaj malzemeleri var ama kol kılları benim bacak kıllarımdan uzun gerisini siz düşünün), ve aşırı özenti.Ha devlet okulu okuduğumdan bunun gibi tipler görmem normal.Ama dershanede ve diğer takıldığım çevrede görmüyorum bunun gibileri.İşte bunların kullanmasından rahatsızım.Onun dışında istiyen istediğini kullanabilir.İnsanlar amaçlarına göre cihaz almalılar.Mesela ben gidip Macbook alabilirim.Hatta onu okula götürüp Macbook'um var diye havada atabilirim bu kız gibi.Ama işte onu alabilecek param olmasına rağmen bana hiç bir katkı sağlamadığından almıyorum.Neyi kullanmam gerektğini biliyorum.

Öyle isanlar yüzünden ipadi dışarı çıkaramaz oldum...

• kim ne alıyorsa alsın iyi günlerde kullansın. borçlanan da onlar kullananlar da onlar. şahsen apple teknolojisinden de kalitesinden de memnunum, bu cihazları ne kadar çok kişi kullanırsa bu benim şahsi seçimimin de ne kadar isabetli olduğunu gösterir
  • iphone olduğu için senin dikkatini çekiyodur algıda seçicilik seninkisi yoksa baya nokia da samsung da kullanan var en azından benim izlenimim bu
  • Parası ile değil mı. İsteyen alır istemeyen almaz
  • Kesinlikle algıda seçicilik..Mesela ben de almayı düşünüyorum bu aralar nedense her elde olduğu hissiyatına kapılıyorum, çok fazla görüyorum gibime geliyor..Ya bi de enteresan be abi diyosun ya..Şöyle ki; geçen çekirdeğinden bir aile geldi, satış danışmanıyla konuşurken..Konu da aradığım ürünün ne zaman geleceğiydi..Baktım çocuğun ayakkabılar sorunlu, yırtıldı-yırtılacak türden..Diyeceksiniz ki ne baktın olum çocuğun ayakkabısına..O da şöyle, adam diyo ki aypon alacağım sizdekinin garantisi ne, bana kaç gb yeter falan da falan..iphone da 4s he..dedim helal olsun ya..Sözün bittiği yerdir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATAKAN2009

Herkesin elinde olması kullanması beni adıma hiç rahatsız etmiyor..Dün bir gsm operatörünün genel müdürü Denizli İl'inde yaptığı toplantıda Dünyada 7 milyar insanın 6 Milyarı telefon kullanıyor bunların çoğunun ayakkabısı yok diye bir ifade kullanmış bu çok çarpıcı bir ifade demek ki sadece bizim Ülkemızde her önüne gelen ımkanı olan olmıyan ayakkabısı olan olmıyan yıyecek ekmeği olan olmıyan vs olsada dünyada tek olmadığımız
    kanısına vardım..Globallaşen bir ekonomide gelışen bilim ve teknoloji sürecınde artık insanlar bir sekılde karınlarını doyuruyor ama böyle teknolojınınde nımetlerınden yararlanma yolunuda elden bırakmıyor...

Bende orda idim bi gsm sirketin ceosu idi anemon otelde yapildi toplanti
  • kimin ve hangi amaçla kullanıldığının benim için hiçbir önemi yok. benim bütün beklentilerime cevap verebilen bir işletim sistemi ve kamerası var. o yüzden kendi ihtiyaçlarımın giderilmesiyle ilgileniyorum daha çok :)

beni asıl rahatsız eden konu sadece "alo" demek için telefon kullananların iPhone alması
  • Bende iş çevremde sürekli görüyorum,patronlarımda asistanlarında,müşterilerde..sanki belli bir sosyal statüde olan herkes anlaşmış gibi.Orantılarsam %90 iPhone,%10 Blackberry..
    Valla ben öyle elma armut için değil,işime geldiği için kullanıyorum.Hem herhalde 3GS ile hava atma zamanı geçti..

Ama çok kullandığım için iPhone'u hep elimde,Samsung E2152'mi pantolon cebinde,GS2'mi ceketimin üst cebinde taşıyorum.
  • Kim ne derse desin android
  • Bence guzel bisey keske tum arkadaslarimda olsada facetime falan aksak oyss kış gecelerinde icimiz ısınırdı
  • Valla yalan yok bu durum beni rahatsız eder şahsen.

Aynı olayı her zaman yaşadım. K790, 5800 ve şimdide ip4s...

Herkeste olması rahatsız edici bi durum. Başkaları içinde ben herkesim aslında ama böyle bi durum işte napalım :)
  • niye apple sanamı üretti sadece telefonu
  • ben genelde rahatsız olmuyorum,öyle çok insanda da görmedim açıkçası.

ama insanların dış görünüşlerine bakarak bu tarz bir yorum yapmak yanlış olur.

ama küçüklerin elinde falan görünce garibime gitmiyor değil hani.
  • keşke herkeste olsa ama adam akıllı kullansalar uygulamalar filan tadından yenmez ozaman :)
  • herkes her aldığı şeyi tam verimle kullanmak zorunda diye bir şey yok ki. öyle olsaydı istanbulda hiç ferrari olmaması gerekirdi=)) yani demek istediğim kimilerini iphonela herşeyi yaparak mutlu olur kimileri sadece mesaj atarak alo diyerek.. önemli olan mutlu olmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan_bsy

herkes her aldığı şeyi tam verimle kullanmak zorunda diye bir şey yok ki. öyle olsaydı istanbulda hiç ferrari olmaması gerekirdi=)) yani demek istediğim kimilerini iphonela herşeyi yaparak mutlu olur kimileri sadece mesaj atarak alo diyerek.. önemli olan mutlu olmak

biz herşeyi yaparak mutlu olalım :)
  • Her eldeki iPhon'nun bana bir zararı yok.Ben bana olan faydasına bakarım kaç kişide olduğuna değil.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.