Şimdi Ara

Her Elde Bir iPhone Var... (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
1
Favori
6.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kendi telefonumdan başkasında görmek beni hiç rahatsız etmiyor. Ama bu iPhone olayı gerçekten abartı oldu. Bir arkadaş yazmıştı geçmiş mesajlarda interneti olmayanların %90 ı hava atmak için diye aynen katılıyorum hatta iPhone kullananların %90 ı hava atmak için alıyor bence.
  • Iphone'u severim ama ülkemizdeki fiyatını sevmiyorum. Galaxy S II'm ile mutluyum.
  • Olay şöyle;
    Telefondan anlamayan kişiler telefon alırken direk iPhone'a yöneliyorlar.
    Apple iyice ünlenmeye ve her kitleye seslenmeye başladı. Durum böyle olunca alacak kişi iPhone alırsam her istediğimi bulurum düşüncesiyle iPhone'ye yöneliyor. Ama iş ve gerçekten ihtiyacı olduğu içinde kullanan var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mygokhan

E o zaman bu mantıkla,lcwaikiki, defacto'dan da giyinmeyin! Sonuçta büyük cogunluk ordan giyiniyor.Piyasada bayagi bir Fiat punto/fiesta/corsa var, o markalarda araç almayın o zaman.Bunun gibi ornekler cogaltilabilir.

Şahsen koskoca Kadıköy'de bir pilavcıda LC'den aldığım montun aynısını giymiş bir elemanla pişti olmuşluğum var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imagerial

Olay şöyle;
    Apple iyice ünlenmeye ve her kitleye seslenmeye başladı. Durum böyle olunca alacak kişi iPhone alırsam her istediğimi bulurum düşüncesiyle iPhone'ye yöneliyor. Ama iş ve gerçekten ihtiyacı olduğu içinde kullanan var.

Aynen, iki tane BlackBerry kullanan arkadaşım, uygulama olmaması vs. sebeplerden dolayı iPhone alıcam diyorlar. Tabi bayan arkadaşların pek bir ilgisi yok bu telefon muhabbetlerine, dedim neden direk iPhone alıyorsun, Samsung Galaxy serisi, Sony Xperia serisi, HTC Sensation serisi gibi bir sürü güzel alternatif var biraz onlara da bak diye. Ama yok iPhone çok iyi telefon falan dediler, ben de kendi seçimleri sonuçta, çok kurcalamadım. Ama artık akıllı telefon denildiğinde, insaların aklına direk iPhone ya da BlackBerry geliyor (benim çevremde)

• quote:

Orijinalden alıntı: egemenpamukcu

quote:

Orijinalden alıntı: imagerial

Olay şöyle;

Aynen, iki tane BlackBerry kullanan arkadaşım, uygulama olmaması vs. sebeplerden dolayı iPhone alıcam diyorlar. Tabi bayan arkadaşların pek bir ilgisi yok bu telefon muhabbetlerine, dedim neden direk iPhone alıyorsun, Samsung Galaxy serisi, Sony Xperia serisi, HTC Sensation serisi gibi bir sürü güzel alternatif var biraz onlara da bak diye. Ama yok iPhone çok iyi telefon falan dediler, ben de kendi seçimleri sonuçta, çok kurcalamadım. Ama artık akıllı telefon denildiğinde, insaların aklına direk iPhone ya da BlackBerry geliyor (benim çevremde)

Aynı özelliklere sahip daha kaliteli telefonlar yada iPhone ile aynı fiyata daha üstün telefonlar bulunabilir.
    Samsung'u iPhone ile kıyaslayamayacağım fakat HTC ve Sony Ericsson fazlasıyla iyi ve yeni telefonlarının ekranları iPhone'unkinden çok daha iyi.

• iPhone candır.
  • Herkezin Elinde Nokia veya Samsung olunca sorun olmuyorda İphone olunca mı sorun oluyor hocam ? Eskiden Bazı kesimler hava atmak için alırdı ama şuan fiyatlar baya bi düştü herkezin elinde olması normal birşey.!!!
  • o telefonlar çin malı. 100 tl'ye bulabilirsin. orjinaline kim 2.700 TL verir ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

Kendi telefonumdan başkasında görmek beni hiç rahatsız etmiyor. Ama bu iPhone olayı gerçekten abartı oldu. Bir arkadaş yazmıştı geçmiş mesajlarda interneti olmayanların %90 ı hava atmak için diye aynen katılıyorum hatta iPhone kullananların %90 ı hava atmak için alıyor bence.

Saçma geldi bana bu düşüncen, Htc Hd2 (Windows Mobile + Android yüklü) kullanıyordum, bankacılık uygulamaları doğru düzgün çalışmıyor. Çalışsa bile android güvenliği garanti edemiyor. Windows mobile desen, çok az uygulama var. İyi tamam dedim her şeye rağmen samsung galaxy note almak istedim, bu seferde android de mobil tv çalışmıyor, ulen bir o çalışmıyor bir bu çalışmıyor. Diyeceksinki napacaksın tv yi, işim gereği haberleri takip etmem gerekiyor dışarda bile olsam. En sonunda kafamın tası attı gittim iphone aldım. O çalışmıyor bu çalışmıyor derdi yok, herşeyin uygulaması var. Yerim havasını gazını kardeşim! İşimi sadece bu görüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nopasstr -- 27 Şubat 2012; 23:01:26 >

• Mesela bende yok cunku cok pahali dolayisiyla alamiyorum.Bende Samsung S5830 var bi kotulugunu gormedim
  • Ayfonu bos verin... Ben PS VITA istiyom... Bide telefona sync olan WIMM marka saatlerden...
  • quote:

Orijinalden alıntı: karpuzcekirdegi2011

quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

Kendi telefonumdan başkasında görmek beni hiç rahatsız etmiyor. Ama bu iPhone olayı gerçekten abartı oldu. Bir arkadaş yazmıştı geçmiş mesajlarda interneti olmayanların %90 ı hava atmak için diye aynen katılıyorum hatta iPhone kullananların %90 ı hava atmak için alıyor bence.

Saçma geldi bana bu düşüncen, Htc Hd2 (Windows Mobile + Android yüklü) kullanıyordum, bankacılık uygulamaları doğru düzgün çalışmıyor. Çalışsa bile android güvenliği garanti edemiyor. Windows mobile dada çok az uygulama var. İyi tamam dedim her şeye rağmen samsung galaxy note almak istedim, bu seferde android de mobil tv çalışmıyor, ulen bir o çalışmıyor bir bu çalışmıyor. Diyeceksinki napacaksın tv yi, işim gereği haberleri takip etmem gerekiyor dışarda bile olsam. En sonunda kafamın tası attı gittim iphone aldım. O çalışmıyor bu çalışmıyor derdi yok, herşeyin uygulaması var. Yerim havasını gazını kardeşim! İşimi sadece bu görüyor.

birde şunu ekle hocam;

birkaç yıl sonra ios üzerinden bedava mesajlaşma her şeyin daha stabil hale geldiği ve uygulamaların daha da özelleştiği bir iphone dünyasını hayal et..

• sağudum valla soğudum
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.