Şimdi Ara

Her düştüğünde all'dan drop diye karşıya sövenler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kanka maçtan 10 kişi düşünce ne yapalalım. sunucu hatası mı diyelim. tam dive atarken oyun gidip herkes düşünce ve 20 sn sonra geri gelince ölmüş olursan ne düşünürsün? veya nexus keserken oyun uçar ve geçmişte gözükmezse?

arkadaşım d2 serisindeydi 1 win 1 lose gidiyordu kazansa d1 olacak. 3 kere yendiği maçta drop yedi 4. yü kaybetti hani ağlanmayacak gibi değil halimiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Madcat v1

kanka maçtan 10 kişi düşünce ne yapalalım. sunucu hatası mı diyelim. tam dive atarken oyun gidip herkes düşünce ve 20 sn sonra geri gelince ölmüş olursan ne düşünürsün? veya nexus keserken oyun uçar ve geçmişte gözükmezse?

arkadaşım d2 serisindeydi 1 win 1 lose gidiyordu kazansa d1 olacak. 3 kere yendiği maçta drop yedi 4. yü kaybetti hani ağlanmayacak gibi değil halimiz.

Oyundan düştüğüm an interneti kontrol ederim. Bağlandığımda karşıya sövmek yerine herkeste oldu mu diye sorarım. Eğer hayır derler ise sorun bendedir. Eğer herkes düşerse zaten genelde yeniden bağlanamıyorsun.

Allah rızası için nerenizden okuyorsunuz şu konuyu? Drop yiyen insanları mı yadırgıyorum ben?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BONZAI OR FEED

quote:

Orijinalden alıntı: Judge Magister

42 ye 22 öndeyiz adamlar bize sövüyor drop diye.d

0/13 jinx

İlk eşya statikk hançer

Bana dropçu diye sövdü

normal her feedliyen bir bahane buluyor.d geçen varus ezildi mid de.adam varus başta ezilir bilmiyormusunuz diyor.d
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evil Chuck

Bir de oyunu devam ettirince dropçu oluyorsunuz ya bayılıyorum ona. Yok yere yemediğim küfür kalmadı.

aynen avni bey .d
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.