Şimdi Ara

Her Detayıyla MSI GE620DX Bol FOTO (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
10
Favori
41.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İndirme linki var mı?
  • http://www.msi.com/support/nb/GE620.html#down-utility&Win7 64

ben burdan indirdim W7 bolumu ama W8.1de W7 nin ses surucusuyle calisiyor.
    baya ugrasmistim zamaninda calistirabilmek icin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben win8.1den win10pro ya yükselttim çalışmıyor. benim kulaklık jackı bozuk olduğu için uğraşmıyorum thx pro ile, usb ses kartı kullanıyorum onun da bu ay çıkacakmış driveri onunla idare edeceğim. yukarıdaki sürücüyü biliyorum ama onu, win10a kurmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadece Sürücü -- 7 Ağustos 2015; 0:32:41 >
  • arkadaşlar merhaba, laptop'u alalı artık 3.seneye giriyoruz. şuana kadar en ufak bir problem yaşatmadığı için ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bir kez daha anlıyoruz sanırım. yine de problem yaşatmamaya devam etmesini sağlamak adına sadece beklemek işe yaramaz diye düşünüyorum.

bu yüzden fan temizliği + termal macun değişimi + ssd takma aşamalarından oluşan bir bakım sürecine sokmaya karar verdim bilgisayarı.

tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum.

birde windows 10' kurdum muhteşem bir performans alıyorum fan artık stabil bilgisayar az ısınıyor. ama thx pro işlevsiz ne yapmamı önerirsiniz ?
  • joykill kullanıcısına yanıt
    urun sayfasindan w7 ses surucusunu kurup oyle deneyin
    thx w7 ses surucusuyle uyumlu ben 8.1 de bu sekilde calistiriyorum. calisti calismadi diye yazabilirseniz sevinirim ben de thx calisirsa gececegim

• w10 a geçtim THX çalışıyor gozukuyor ama sese etkisi yok malesef.

• w10da thx i çalıştırıp ses farkını alabilen var mı?
    cok sey denedim olmadı.

• Sadece Sürücü kullanıcısına yanıt
    üstad pcnin açma kapama tuşunda yanan mavi/ turuncu ışık bende sabit turuncu yanıyor nasıl halledebilirim bu sorunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: barracks58

Elindeki msi ge620dx bilgisayarın kasasını satmak isteyen arkadaşlar var mı? Blgisyarı kullanmıyorsa veya bilgisayar arızalı ise kasası alınır.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=107327275&p=1#107327275

Ben kendisinden pil almıştım sorun çıkmadı. Iletisime gecin isterseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • windows 10'da thx audio'u calistirabilen ve ses farkı alabilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: bartlebyandco

windows 10'da thx audio'u calistirabilen ve ses farkı alabilen var mı?

Olmuyor

• Merhaba arkadaşlar bende de msi ge620dx var satmayı düşünüyorum ama piyasasıni bilmiyorum kutusu vesaire herşeyi duruyor batarya hiç kullanılmadı hep fiste kullandım üzerindeki jelatinler felan duruyor hep çok temiz i5 işlemci 8 gb ram 750 gb hafıza full hd ekran ne kadar istemeliyim tecrübeli bilgili arkadaşlar PM atarsa sevinirim .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shunter

Merhaba arkadaşlar bende de msi ge620dx var satmayı düşünüyorum ama piyasasıni bilmiyorum kutusu vesaire herşeyi duruyor batarya hiç kullanılmadı hep fiste kullandım üzerindeki jelatinler felan duruyor hep çok temiz i5 işlemci 8 gb ram 750 gb hafıza full hd ekran ne kadar istemeliyim tecrübeli bilgili arkadaşlar PM atarsa sevinirim .

1500e kadar gidebilir doların durumunu goz onunde bulundurursak. 1500 ten baslayıp satılmazsa dusersiniz.
    ben dolar daha kucukken 1000 e aldım 2 sene önce ama 6gb ram 500 gb hdd.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shunter

Merhaba arkadaşlar bende de msi ge620dx var satmayı düşünüyorum ama piyasasıni bilmiyorum kutusu vesaire herşeyi duruyor batarya hiç kullanılmadı hep fiste kullandım üzerindeki jelatinler felan duruyor hep çok temiz i5 işlemci 8 gb ram 750 gb hafıza full hd ekran ne kadar istemeliyim tecrübeli bilgili arkadaşlar PM atarsa sevinirim .

1500e kadar gidebilir doların durumunu goz onunde bulundurursak. 1500 ten baslayıp satılmazsa dusersiniz.
    ben dolar daha kucukken 1000 e aldım 2 sene önce ama 6gb ram 500 gb hdd.

Teşekkür ederim hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • windows 10 da thx audio yu nihayet çalıştırdım.

https://www.technopat.net/sosyal/konu/msi-ge60-format-sonrasi-thx-trustudio-pro-calismama-sorunu.238149/

linkte bahsedilen kopyalama işlemini yapın.
    aygıt yöneticisinden ses sürücüsünü kaldırıp restart atın açılınca kendi bulsun oluyor.
    şu an thx çalışıyor ve ses farkı bariz.

• quote:

windows 10 da thx audio yu nihayet çalıştırdım.

https://www.technopat.net/sosyal/konu/msi-ge60-format-sonrasi-thx-trustudio-pro-calismama-sorunu.238149/

aygıt yöneticisinden ses sürücüsünü kaldırıp restart atın açılınca kendi bulsun oluyor.

Tesekkurler bilgi icin.

Haftasonu deneyecegim.

• quote:

teşekkürler peki win10da yüksek performanslı grafik işlemci nasıl çalışır ? yani power tuşu yanındaki ışık turunca nasıl döner?

• quote:

Orijinalden alıntı: sükût

quote:

teşekkürler peki win10da yüksek performanslı grafik işlemci nasıl çalışır ? yani power tuşu yanındaki ışık turunca nasıl döner?

intelin sitesinden hd3000 için olan driverı kurup, nvidia için de 359.06'yı kurarsanız gt555m oyunlar sırasında aktif olacaktır.

Win10 çıktığından beri bu şekilde kullanıyorum sorunsuz olarak.

• Sadece Sürücü kullanıcısına yanıt
    hd 3000 driverini kurarken bu sistem,yazılımı yükleme gereksinimlerini karşılamıyor diyor. direkt link rica edebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sükût

hd 3000 driverini kurarken bu sistem,yazılımı yükleme gereksinimlerini karşılamıyor diyor. direkt link rica edebilir miyim?

https://downloadcenter.intel.com/download/24971/Intel-HD-Graphics-Driver-for-Windows-7-8-64-bit?product=81502
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.