Şimdi Ara

Her dersin en iyi video anlatımı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
27
Favori
10.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: karneos

Up beyler.

Fizik ve biyoloji sağlam kaynak önerisi olan yok mu?

Palme fizik , Palme biyoloji

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x0mBx

quote:

Orijinalden alıntı: karneos

Up beyler.

Fizik ve biyoloji sağlam kaynak önerisi olan yok mu?

Palme fizik , Palme biyoloji

kimya fizik biyoloji palme düşünüyorum zaten de video anlatım kaynağını kastetmiştim.
  • ztv paralı videoları olan varsa pm den rica ediyorum
  • ztv den şifresi olan varsa hayrına atabilirmi çok ihtiyacım var beyler duacı olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: krayola

ztv den şifresi olan varsa hayrına atabilirmi çok ihtiyacım var beyler duacı olurum

tamam atarım şimdi :)
  • arkadaşlar ztv üyeliğimi paylaşabilirim gerçekten ihtiyacı olan pm atsın . her zaman giremiyorum dh ya cevap veremezsem bekleyin
  • Kimyada körfezvideo'yu tek geçerim usta. dersanedeki derslere girmeyip körfezvideo'dan izliyordum kimyayı. Neticesinde ygs'de kimya full. lysde de sadece şu yeni eklenen iç enerji falan sorusu boş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellboy062

Kimyada körfezvideo'yu tek geçerim usta. dersanedeki derslere girmeyip körfezvideo'dan izliyordum kimyayı. Neticesinde ygs'de kimya full. lysde de sadece şu yeni eklenen iç enerji falan sorusu boş.

körfez videoda kimyanın konular eksik değil mi bazılarına tıklıyorum bölüm1 yazacağına bölüm5 den başlıyor ? bu sorun sidzdede var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: suskun550

quote:

Orijinalden alıntı: hellboy062

Kimyada körfezvideo'yu tek geçerim usta. dersanedeki derslere girmeyip körfezvideo'dan izliyordum kimyayı. Neticesinde ygs'de kimya full. lysde de sadece şu yeni eklenen iç enerji falan sorusu boş.

körfez videoda kimyanın konular eksik değil mi bazılarına tıklıyorum bölüm1 yazacağına bölüm5 den başlıyor ? bu sorun sidzdede var mı ?

ben oradan asit-baz dengesi - Kç - Kd konularına baktım. bir de fizikte ışık teorileri - atom teorilerine falan baktım. bi sorun yoktu.
  • teknofemdeki fizik 1 i anlatan adamın anlatışını beğendim ben. Diksiyonu güzel ve iyi noktalar üzerinde duruyor.
  • Konu güncel arkadaşlarım
  • mutlak değer - behzat hoca derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayatın Anlamı

unidersite videolarını izlemek için aktivasyon kodu gerekiyormuş.Unidersite setini alınca içinden çıkıyormuş.Nereden alabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.