Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.994
Cevap
182
Favori
520.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1100 tl nin çok daha az bir şekilde üzerine çıkarsanız Huawei P9 Lite 2017 modeli tam size göre hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • remzi3 R kullanıcısına yanıt
    Hocam Casper General Mobile Vestel Vs. Bu tarz firmalardan telefon almayın başınız ağrır elinizde kalırsınız telefonla 1200 TL ye çok daha iyi telefonlar var

Asus Zenfone 3 Laser

Xioami Mi 5 ve Mİ 5S

Huawei P9 Lite 2017

• prlk kullanıcısına yanıt
    Alcatel idol 4 veya

Huawei 2017 P9 lite

tercih edilebilir.

Huawei işlemci daha güçlü, Alcatel ise wifi ac sayesinde online bağlantı performansı 3 kat daha fazla.

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/43928-74648/alcatel-onetouch-idol-4_huawei-p9-lite-2017/

• Öncelikle teşekkürler tavsiyeleriniz için.

Huawei şu an gözümde 1. seçenek, ama 3 şey takıldı kafama:

-2017 modelinin ne farkı var?
    -İşlemcisinin adını ilk defa duydum (Kirin 655) Bu kendini kanıtlamış bir model midir uzun vadede nasıl gider?
    -Bir de ROM çeşitliliği ne durumda bu telefon için? Garantisi bittikten sonra muhtemelen yazılım atacağım telefona. İnternette yaygınlığı nasıldır?
  • prlk kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG nasılki kendi işlemcisini kullanıyor ("Samsung Exynos"),
    Huawei de kendi ürettiği işlemcisini kullanıyor. ("HiSilicon Kirin" ).

"Qualcomm Snapdragon" kadar olmasalarda her ikisi de kendini kanıtlamış, kabul görmüş işlemcilerdir.

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/62194-74648/huawei-p9-lite-3gb_huawei-p9-lite-2017/farklari/
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    haklisiniz. vatandan s7 edge aldim. guzel telefon ama 1500 liralik telefona ek bir sey yapmiyorum

• Paint It Black P kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam iyi günlerde kullanın

• Selamlar. Arklar şöyle bir durum söz konusu. Babama telefon alacağız ama kendileri bizde iphone olduğu için iphone alınmasında ısrar ediyor. :)
    Yalnız küçük kardeşimizede telefon alınacağı için bir iphone parasına iki android telefon almak daha mantıklı geliyor. Babama 1500-1750 tl arası bir telefon , kardeşimede 1000 - 1250 tl arası telefon düşünüyorum. Bu durumda nasıl bir telefon almam gerekir yardımcı olurmusunuz.

Babaya alınacak telefonda oyun oynanmıyacak , internete girdiğinde sorun yaşamasın , kamerası iyi olmalı , şarjı dayanıklı olmalı ve uzun süre kullanabilmeli.

Kardeşe alınacak telefonda bol bol oyun oynancak , aklınıza gelebilecek hersey yapılacak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xquard42 -- 19 Haziran 2017; 16:9:1 >
  • kardeş bol bol oyun oynayacaksa xiaomi alınabilir. bi inceleyin. mi5 veya mi5s performans olarak canavarlar. dayanıklılık konusunda biraz geri kalabilirler, onun için de uygun bir kap alırsınız

@RdvnKrca teşekkürler
  • ekranı büyük bir telefon önerir misiniz? 6inch+ bütçe 1300 civarı
  • 5.5 " ekran f/p cihazı ne tavsiye edersiniz sıfır bütçemiz yok 2.el ne olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: xquard42

Selamlar. Arklar şöyle bir durum söz konusu. Babama telefon alacağız ama kendileri bizde iphone olduğu için iphone alınmasında ısrar ediyor. :)
    Yalnız küçük kardeşimizede telefon alınacağı için bir iphone parasına iki android telefon almak daha mantıklı geliyor. Babama 1500-1750 tl arası bir telefon , kardeşimede 1000 - 1250 tl arası telefon düşünüyorum. Bu durumda nasıl bir telefon almam gerekir yardımcı olurmusunuz.

Babaya alınacak telefonda oyun oynanmıyacak , internete girdiğinde sorun yaşamasın , kamerası iyi olmalı , şarjı dayanıklı olmalı ve uzun süre kullanabilmeli.

Kardeşe alınacak telefonda bol bol oyun oynancak , aklınıza gelebilecek hersey yapılacak :)

Babanıza muhakkak iphone alın.

2600 tl ip6s alınabilir.

• Batarya rahat 2 günü çıkarsın ve kamerası iyi olsun 1500 tl ye kadar önerir misiniz? Aklımda ilk olarak huawei gr5 2017, lenovo moto z play, zenfone 3 var. Siz hangisini önerirsiniz ve bunların dısında onerebılecegınız var mı ?

• Ctnkyx kullanıcısına yanıt
    Hocam bu zamanda ekranı büyük çok fazla telefon yok Xioami Mi Max ve Asus Zenfone 2 Laser 6.0 inç modellerine bakabilirsiniz.

• 800 TL ye Xioami Redmi Note 4X tek geçerim

• Asus Zenfone 3 iyidir hocam onun dışında

Huawei P9 Lite 2017

Huawei Nova

Sony X Compact veya X

Xioami Mi 5

Xioami Redmi Note 4X

Bütçe biraz daha arttırılarak Samsung C9 Pro alınabilir

• xquard42 X kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam eğer baba İphone istiyorsa iphone alın Android e bulaştırmayın derim İphone 6 32 GB ve SE 32 GB farklı sitelerde 1750-1800 tl civarına bulunabilir

Kardeşinize de oyun oynayacağı için kas gücü gerektiren bir telefon gerekli onada Xioami Mi 5 ve 5S öneririm 1250 tl ye kadar iki telefonuda bulabilirsiniz

• Merhaba.Su an Galaxy note edge modelini kullaniyorum.Fena da degil telefon ama yurtdisina gidicem 6 ayligina guzel kamerali bi telefon bakiyorum.Orda telefonlar turkiyeden pahali oldugu icin burdan alip gidicem.Bu telefonu da babama birakcagim icin bana 2000 lira civari bi telefon onerebilir misiniz?Bu telefonu aratmicak ama kamerasi cok daha iyi olcak

• Heroes To Us kullanıcısına yanıt
    Huawei P9 Leica lensleri ile çok iyi bir seçim olur

Sony XZ bakabilirsiniz tabi birazcık fotoğraf bilgisi ve manuel ayar yapmalısınız

• quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Huawei P9 Leica lensleri ile çok iyi bir seçim olur

Sony XZ bakabilirsiniz tabi birazcık fotoğraf bilgisi ve manuel ayar yapmalısınız

Hucam huaweiye hala guvenemiyorum nedense baska alinabilcek telefon var mi?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.