Şimdi Ara

Her Bütçeye İsteğe Uygun Telefon Önerileri 2018 Mayıs Ayı Tavsiyeleri #Konu Güncel# (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.736
Cevap
63
Favori
188.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2500-3000 civarında 5'5 " e kadar kamerası iyi bir telefon arayışındayım. fiyatın düşük olması da bir kriter.

htc u11 özellikleri sebebiyle tercih edilesi (kamera, ses) ancak çok sağlam olmadığı, kırılgan bir yapida olduguna dair yorumlar okudum. kilifla filan yine de bir adim onde gozukuyor. saglamlik ve garanti icin baska bir tercih yapabilirim. kamera etken olabilir.

baska alternatif olarak xperia xz1 mevcut. u11 onde gibi ama kamera konusunda farklar var mi?

bu fiyat segmentinde baska onerebileceginiz telefon var midir?

tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahliyka A kullanıcısına yanıt
    Nokia 8 bakabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahliyka A kullanıcısına yanıt
    2000-2500TL arası :

Huawei Mate 10

OnePlus 5T

HTC U11

sony xz1

2500-3000TL arası :

Huawei Mate 10 Pro

Samsung Galaxy S8

Apple iPhone 7

2000 tl altı:

samsung s7

• arkadaşlar konuyu açana ve tavsiyelerde bulunanlara çok teşekkürler insanlığa hizmet yani. 6 aydır p9 lite 2017 kullanıyorum telefon cebimde yamuldu, nasıl yamulduğunu bilmiyorum :)

Bende 16 gb hafıza yeter nasıl olsa hafıza kartı var diyerek aldananlardanım. Yamulma içinde mec.köydeki fix smarta pztesi götüreceğim.

son yorumları tavsiyeleri okudum. her ne kadar huawei kazık atsada 1500-1700 civarı en az 64 GB dahili hafıza telefon bakıyorum çünkü p9 lite uygulama sıkıntısı yaşıyorum. Malum taşıma probleminden dolayı.

huawei p10 lite 64 nasıl kullanan var mı yada eğilme bükülme oluyor mu ;)

xaomi note 3 le arasında kaldım tavsiyeler için teşekkür şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ümit2018 -- 14 Nisan 2018; 15:17:51 >

• ümit2018 kullanıcısına yanıt
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/81724-101589/xiaomi-mi-note-3_huawei-p10-lite-dual/

Şahsen mi note 3 tercih ederdim.

Eksi olarak gordugum band 20 destegi yokmus birde hafiza karti. Arkadaslar daha iyi bilirler. Ben mi A1 sipariş ettim.

• Teşekkürler hocam 64 GB dahili hafıza uygulama için yeterli olur bana oyun oynamamam. Mi 64 ü en uygun nereden alabilirim alanların tavsiyesi var mı?

• max 2000 TL'ye Dist. TR garantili ne önerirsiniz ?

HB'de huawi mate 10 lite 1740tl alınır mı sizce ?? bir de bu aralıkta a17 2017 var. ne önerirsiniz ?
  • ümit2018 kullanıcısına yanıt
    Sanirim n11 de Turuncumagaza da 1600 lira

• Arkadaşlar merhaba,

Şuan xperia z3 telefonum var bilen bilir özellikle az ses çıkma sorunu ve kaza sonucu kamera bozulduğu için yeni telefon arayışına girdim bütçe Max 1200tl üç telefon arasında kaldım telefon ile sadece sosyal medya internette sörf modu var kesinlikle oyun vs oynayan birisi değilim kamera iyi olsun istiyorum şarj olarak günü çıkartması yeterli

Xiaomi A1

Xiaomi Note 4x

Xiaomi mi Max 2

Bu üçü arasında özellikle kamerası üzmeyecek telefon önerisi istiyorum bu arada mi Max 2 ekran büyük olduğu için soğuk bakıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: forum_m

Arkadaşlar merhaba,

Şuan xperia z3 telefonum var bilen bilir özellikle az ses çıkma sorunu ve kaza sonucu kamera bozulduğu için yeni telefon arayışına girdim bütçe Max 1200tl üç telefon arasında kaldım telefon ile sadece sosyal medya internette sörf modu var kesinlikle oyun vs oynayan birisi değilim kamera iyi olsun istiyorum şarj olarak günü çıkartması yeterli

Xiaomi A1

Xiaomi Note 4x

Xiaomi mi Max 2

Bu üçü arasında özellikle kamerası üzmeyecek telefon önerisi istiyorum bu arada mi Max 2 ekran büyük olduğu için soğuk bakıyorum
    A1 kamera konusunda çok başarılı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 1200 tl maximum bütçem

pili bir günü çıkaran

kronik ağrızası olmayan

tr garantili

kamerası renkler olmasa da netlik konusunda iyi olan (bol bol döküman fotoğraflıyorum)

browserda performans problemi yaratmayacak

konuşmalarda yada zil sesinde kısık ses gibi problemler çıkarmayacak

bir cihaz arıyorum ne tavsiye edersiniz

• Merhaba uzun süredir iPhone kullanıyorum ana menüsü olmayan iOS benzeri android cihaz arıyorum ekran büyük sevmiyorum mi 5s mi6 fena gelmedi pil konusunda da iyiye benziyorlar başka bir cihaz tavsiyesi olan varmı acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • max 1400tl bütçem var.p70 kullanıcısı olduğumdan pil ömrü benim için önemli zehirlediler bikez 4000map le:D.özellikle gözüme çarpan

sony ixperia z5 dual fiyatı nıspeten ucuz kamera ve ses harika ama costum rom kullanarak max performans alınıyor nedense

xiaomi redmi note 4/4x kullanıcısından ithalat garantisi olmasına rağmen en az şikayet alan telefon 1000 1200 bandında geziyor

lenovo p2 muhteşem pil ve işlemci ama piyango resmen mikrofonu cronic sıkıntılı çıkabiliyor(karşıya sesin gitmemesiyada gelmemesi)

moto z play görüntüsü ile beni al diyor mod olayı extra avantaj kılıf yada mod almak istediğinizde herkez satmıyor bulduklarınız da zevkime uyarmı aynı konu

sizlerinde fikrini almak isterim

hangisini tercih etmeli
  • Ardaşlar 2000 lira bütçem var.(Bütçeyi arttıramıyorum. En kısa zamanda almam gerek.) 3 telefon arasında kaldım.

Xiaomi Mi 6 (64 GB / 6 GB RAM) 1900 TL
    OnePlus 3T (128 GB/ 6 GB RAM) 2000 TL
    Huawei P10 (64 GB/ 4 GB RAM) 2050 TL

Aradığım özellikler şu şekilde.

Kulaklık müzik kalitesi iyi olacak.
    Oyun oynamıyorum. Isınma vs problem değil.
    Kamera kalitesi iyi olacak.
    Batarya performansı da iyi olmalı.
    Kulaklık jak girişi.
    Ekran büyüklüğü max 5.5.
    Min 64 GB hafıza. 4 GB RAM.
    Resmi-distribütör garanti olayını boş verdim. Resmi garantili 2000 liraya aradığım kamera kalitesinde telefon yok.

Sizin tavsiyeniz ne yönde olur yardımcı olur musunuz ?

• Arkadaşlar mı note 3 den başka 1500 TL bandında kamerasında ois destekli telefonlar nelerdir?

• HRNclk777 kullanıcısına yanıt
    HTC U Ultra, HTC 10
  • quote:

Orijinalden alıntı: unifeel

Ardaşlar 2000 lira bütçem var.(Bütçeyi arttıramıyorum. En kısa zamanda almam gerek.) 3 telefon arasında kaldım.

Xiaomi Mi 6 (64 GB / 6 GB RAM) 1900 TL
    OnePlus 3T (128 GB/ 6 GB RAM) 2000 TL
    Huawei P10 (64 GB/ 4 GB RAM) 2050 TL

Aradığım özellikler şu şekilde.

Kulaklık müzik kalitesi iyi olacak.
    Oyun oynamıyorum. Isınma vs problem değil.
    Kamera kalitesi iyi olacak.
    Batarya performansı da iyi olmalı.
    Kulaklık jak girişi.
    Ekran büyüklüğü max 5.5.
    Min 64 GB hafıza. 4 GB RAM.
    Resmi-distribütör garanti olayını boş verdim. Resmi garantili 2000 liraya aradığım kamera kalitesinde telefon yok.

Sizin tavsiyeniz ne yönde olur yardımcı olur musunuz ?
    Tipini seversen xz1 tam aradığın özelliklerde.

• Redmi 5a xaomi

Önerir misiniz annem için

• s7 nin kamerası iyidir herhalde ama mor çizgi sorunu varmı araştır
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.