Şimdi Ara

Her Bütçeye İsteğe Uygun Telefon Önerileri 2018 Mayıs Ayı Tavsiyeleri #Konu Güncel# (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.736
Cevap
63
Favori
188.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • galaxy a7 2017 düşünüyorum bu telefonu kullanan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: airport34

galaxy a7 2017 düşünüyorum bu telefonu kullanan varmı ?

O paraya ortas eviye telefon alınmaz aynı laraya s7 var onu alın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: benkimim50

quote:

inceledim A7 nin S7 ye göre eksisi yok artısı var. Ve daha yeni bir telefon. S7 ler ayrıca sabıkalı diye biliyorum. patlama vs. geri çağrılan telefon değilmi S7 ?
  • Hocam verdiğiniz faydalı bilgiler için teşekkür ederim.
    İki telefon arasında kaldım,telefonu bugün almayı düşünüyorum...

1-ALCATEL ONETOUCH IDOL 3 (16 GB) CEP TELEFONU

2-GENERAL MOBILE GM5 DUAL SPACE GRAY AKILLI TELEFONU

Her iki telefonda 650-700 Tl arasında.

Tavsiyesinize göre alacağım...
  • quote:

quote:

quote:

inceledim A7 nin S7 ye göre eksisi yok artısı var. Ve daha yeni bir telefon. S7 ler ayrıca sabıkalı diye biliyorum. patlama vs. geri çağrılan telefon değilmi S7 ?

Kağıtlar kandırır s7 varken tercih etmek her halukarda olmaz orta sınıf ve üst seviye cihaz bir değildir detaya inin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: maviavukat

Hocam verdiğiniz faydalı bilgiler için teşekkür ederim.
    İki telefon arasında kaldım,telefonu bugün almayı düşünüyorum...

1-ALCATEL ONETOUCH IDOL 3 (16 GB) CEP TELEFONU

2-GENERAL MOBILE GM5 DUAL SPACE GRAY AKILLI TELEFONU

Her iki telefonda 650-700 Tl arasında.

Tavsiyesinize göre alacağım...

Alcatrl idol 3 5.5 her halukarda o gm ye göre çok daha iyi bir telefon :)

• Alcatel 699 tl General Mobile GM5 650 tl

50 TL fark var vermeye değer diyorsunuz yani :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviavukat

Alcatel 699 tl General Mobile GM5 650 tl

50 TL fark var vermeye değer diyorsunuz yani :)

Değer :)

• teşekkür ederim bilgi için,
    siparişi veriyorum.
  • Selam beyler.

Bütçem 2300 lira. Tabi bu paranın hepsini harcamak zorunda değilim. Hatta harcamazsam daha iyi olur, max değeri söyledim ben. Neyse, ve telefonlardan hiç anlamayan birisiyim. O yüzden aradığım özellikleri önem sırasına göre yazacağım belki siz yardımcı olabilirsiniz bana...

+Garip olcak belki ama telefonda aradığım en büyük özellik sanırım iyi müzik dinlenebilmesi. 1000 liralık bir kulaklığım var ve her gün saatlerce müzik dinleyen bir insanım. Bir telefon sesi ne kadar etkiler bilmiyorum fakat belki vardır müzik konusunda iddialı telefonlar da. Öyle bir şey varsa önerebilirsiniz.

+Hafıza kartı girişi olması gerekiyor

+Ekran ne kadar büyük olursa o kadar iyi.

+ön ve arka kamera kalitesi iyi olmalı

+Değişebilir batarya olması da iyi olur, keza batarya bozulursa hemen yenisini al-tak yapmak iyi olur

-hiç oyun oynamam bu da ek bilgi olarak bulunsun.

Evet beyler, ne önerirsiniz benim gibi birine:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epsilon -- 13 Mart 2017; 20:25:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

Selam beyler.

Bütçem 2300 lira. Tabi bu paranın hepsini harcamak zorunda değilim. Hatta harcamazsam daha iyi olur, max değeri söyledim ben. Neyse, ve telefonlardan hiç anlamayan birisiyim. O yüzden aradığım özellikleri önem sırasına göre yazacağım belki siz yardımcı olabilirsiniz bana...

+Garip olcak belki ama telefonda aradığım en büyük özellik sanırım iyi müzik dinlenebilmesi. 1000 liralık bir kulaklığım var ve her gün saatlerce müzik dinleyen bir insanım. Bir telefon sesi ne kadar etkiler bilmiyorum fakat belki vardır müzik konusunda iddialı telefonlar da. Öyle bir şey varsa önerebilirsiniz.

+Hafıza kartı girişi olması gerekiyor

+Ekran ne kadar büyük olursa o kadar iyi.

+ön ve arka kamera kalitesi iyi olmalı

+Değişebilir batarya olması da iyi olur, keza batarya bozulursa hemen yenisini al-tak yapmak iyi olur

-hiç oyun oynamam bu da ek bilgi olarak bulunsun.

Evet beyler, ne önerirsiniz benim gibi birine:)

Sony xperia xz ve zte axon 7 ye bakınız. Biraz artırırım bütçeyi derseniz htc 10 ada olabilir.

• Selam ;

Alcatel OneTouch Idol 3 5.5inç özellikleri bayağı iyi görünüyor. Garantisine kim bakıyor ? Yazılım desteği gelir mi ? Sar değeri abartılan kadar var mı ? 3 yıl idare eder mi ?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beocan -- 14 Mart 2017; 5:22:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Selam ;

Alcatel OneTouch Idol 3 5.5inç özellikleri bayağı iyi görünüyor. Garantisine kim bakıyor ? Yazılım desteği gelir mi ? Sar değeri abartılan kadar var mı ? 3 yıl idare eder mi ?

Teşekkürler.

Alcatel türkiye(genpa veya kvk) yani resmi garantili garantili.

Yazılım desteği ise sağlandı şuana kadar mesela bu cihaz android 5 ile çıkmıştı android 6 aldı.

Sar değeri ise yasal sınırların içerisinde sorun olmaz ama birçok cihaza göre yüksek.

3yıl götürür mü ise size kalmış birazda web sayfası açsın whatsapp ta güzelce yazsın derdindeyseniz başına bir kaza bela gelmeze beş yıl kullanırsınız :)

• merhaba 900 liraya kadar cihaz arıyorum oyun oynamam kamerası en azından gün ışığında iş görmeli pili günü çıkarmalı fiyat özellik olarak alcatel idol 3 kafama çok yattı ama sar değeri sebbeiyle karar veremedim almalı mıyım yada alternatifi ne olabilir var mı öneri
  • Merhaba,

Şu an GM discovery kullanıyorum ama deli edecek kadar ağırlaştı. RAM'ı yüksek, hafızası yüksek, sesi yüksek çıkan, kamerası iyi bir telefon arıyorum. Oyun oynamam, oynasan bile facebook oyunları oynarım. İnternet sık kullanırım. Bütçem 1000TL civarı. Ekranı büyük olsun, gün ışığında görülsün.

Önerilerinizi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeterisPariibus

merhaba 900 liraya kadar cihaz arıyorum oyun oynamam kamerası en azından gün ışığında iş görmeli pili günü çıkarmalı fiyat özellik olarak alcatel idol 3 kafama çok yattı ama sar değeri sebbeiyle karar veremedim almalı mıyım yada alternatifi ne olabilir var mı öneri

Sar değeri yasal sınırlar içinde bence pek kafaya takmayın asıl gün içinde bundan kat ve kat fazla radyasyon yayan şeylerden kaçmak lazım :)

Ayrıca bakabilirsiniz : lenovo moto g4 plus, lenovo k6, alcatel idol4

• quote:

Orijinalden alıntı: mrmataraci

Merhaba,

Şu an GM discovery kullanıyorum ama deli edecek kadar ağırlaştı. RAM'ı yüksek, hafızası yüksek, sesi yüksek çıkan, kamerası iyi bir telefon arıyorum. Oyun oynamam, oynasan bile facebook oyunları oynarım. İnternet sık kullanırım. Bütçem 1000TL civarı. Ekranı büyük olsun, gün ışığında görülsün.

Önerilerinizi bekliyorum

E son zamanda çok yazar oldum amaalcatel idol 3 5.5 inç e baktınız mı hep paranız cebinizde kalır hem isteklerinizi rahatça karşılayabilir diye düşünüyorum.

• selamlar hocam tekrardan,

hocam 300 lira ve o civarda bir telefonun uygun olması zor anladığım kadarıyla. peki 500 lira ve o civarda bütçe yaparsam telefon için. tanınmış marka şart değil. ama samsung asus gibi tanınmış markalardan da önerilerinize açığım. sizce ne önerirsiniz benim için? dediğim gibi telefonu whatsapp ve video dışında daha çok konuşma için kullanırsam ne önerirsiniz?

şimdiden cevabınız için teşekkür ederim. saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strongergo -- 14 Mart 2017; 19:34:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: strongergo

selamlar hocam tekrardan,

hocam 300 lira ve o civarda bir telefonun uygun olması zor anladığım kadarıyla. peki 500 lira ve o civarda bütçe yaparsam telefon için. tanınmış marka şart değil. ama samsung asus gibi tanınmış markalardan da önerilerinize açığım. sizce ne önerirsiniz benim için? dediğim gibi telefonu whatsapp ve video dışında daha çok konuşma için kullanırsam ne önerirsiniz?

500tl civarlarına şunlara bakabilirsin TP-LINK Neffos C5, Vestel 5040 2GB, Turkcell T60, ZTE Blade V6

O paralara samsung, asus vs. den kolay kolay alınabilir telefon çıkmaz :/

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: strongergo

selamlar hocam tekrardan,

500tl civarlarına şunlara bakabilirsin TP-LINK Neffos C5, Vestel 5040 2GB, Turkcell T60, ZTE Blade V6

O paralara samsung, asus vs. den kolay kolay alınabilir telefon çıkmaz :/

teşekkür ederim önerileriniz için. saygılar hocam.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.