Şimdi Ara

Her Bütçeye İsteğe Uygun Telefon Önerileri 2018 Mayıs Ayı Tavsiyeleri #Konu Güncel# (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.736
Cevap
63
Favori
188.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mahtant

Sanırım Lenovo Moto E4 veya E4 Plus alıcam.
    alma hocam mediatek li cihaz alma alacaksan helio olsun oda pahalı aşağıda ki önerime bir bak internetten alacaksan gittigidiyor dan al memnun kalmazsan iade edebilirsiniz cihazı.
  • Xiaomi Redmi 5 Plus (64 GB)

veya

General Mobile GM 5 Plus (Çift Hat)

arkadaşlar 1000 tl civarı telefon düşünüyorum, gerekirse 1100 de olabilir

fiyat performans olarak bu iki telefondan hangisi olabilir

alternetiflere de açığım

cevaplayanlara şimdiden teşekkür ederim
  • İlk sayfa mayıs ayı için güncellendi. İlgililerine duyurulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, telefonun kamerası ve wifisi bozulduğundan dolayı telefon almam gerekiyor. Bütçem en fazla 1.600 tl. Ne önerirsiniz? Aklımda Mi Note 3 var. Ama işlemci yetersiz olur mu diye düşünüyorum. Bir de alacağım telefon yeni teknolojilere uyumlu olmalı (Type-c, Quickcharge 3.0 vs.). En az 3 sene götürmeli alacağım telefon. Yeni telefonları beklemeli miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limones -- 4 Mayıs 2018; 21:20:29 >
  • Merhaba,

Bütçem max 2000 tl.

Önceliğim Batarya,Hız,Kamera ve Kulaklık kalitesi.

Aklımdaki telefonlar Mix2,Zenfone 5, Honor 10.

Honor 10 daha piyasaya çıkmadı ama fiyat aralığı bu olacak gibi gözüküyor.

Hangisini tavsiye edersiniz hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackWondo -- 5 Mayıs 2018; 14:21:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şu modellerden hangisi alayım veya önerdikleriniz varsa başka..

Samsung Galaxy Note FE
    Asus ZenFone 5 (2018) teknosada gözüküyor Iphone X benziyor
    Nokia 8
  • Neil Patrick Harris kullanıcısına yanıt
    2000-2500 TL arası Samsung Note FE alınabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_akkuş

Arkadaşlar şu modellerden hangisi alayım veya önerdikleriniz varsa başka..

Samsung Galaxy Note FE
    Asus ZenFone 5 (2018) teknosada gözüküyor Iphone X benziyor
    Nokia 8
    Nokia 8 i önermem Snapdragon 835 kullansa da herşeyi google stok android. Hiçbir özelleştirme yok. Kamerası zaten Allah'a emanet bi uygulama. Ben Galaxy FE almayı düşünüyorum. Zenfone 5 ise pek bana hitap etmiyor çentik nedeniyle
  • Bütçe 1500 civarı sizce mi note 3 mü mate 10 lite mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xyzhide kullanıcısına yanıt
    zeis mercek kullanan modellere özel pro kamera uygulaması geliştiriyor nokia.

Gelecek telefonlar arasında bataryası iyi bir model var mı? Bilgisi olan var mı? Note 5 pro gelmişte hem pahalı hem özellikleri fiyatına göre iyi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 8 Mayıs 2018; 23:33:52 >
  • Bütçem en FAZLA 1250₺ olabilir.

Ekranı 5.5 inci gecmeyen, kamerası ve pili iyi olacak. Hafızası 32 den az olmasın, Birde en az 3-4 sene idare eden kasmayan cihaz olarak ne önerirsiniz. Telefonu ve interneti çok kullanıyorum, oyunla işim olmaz.

• Telefona bakmak için Teknoloji mağazalarına gitmeye korkuyorum. Her şubede ki eleman farklı bir telefonu övüp diğerlerini çöp şeklinde anlatıyor ve ısrar ediyorlar. Muhtemelen on cihazı satmaları karşılığında prim veriyorlar. Bunlardan kurtulmam ve gerçekten telefonun iyi olduğunu anlamam için hangi soruları sormalïyım.

Mesela işlemci adı ne? Tabi ben hangi işlemcinin iyi olduğunu da bilmiyorum... 🙈

• akadirarik A kullanıcısına yanıt
    Siz gerekli, önemli soruları sorsanız bile, satış personelinin doğru cevapları bilmeme ihtimali çok yüksek. Bilmediğini söylerse, işyeriyle sorun yaşar, ya geçiştirecek ya da "sallamasyon" bir cevap verecek.

Teknik özellikleri internetten yerli siteler, yabancı siteler, üretici sitesinden araştırıp, en son mağazaya gitmeniz sanırım en uygun çözüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yugurdisli

Bu mesaj silindi.
    İlk başta sevinip listeyi açar açmaz sinirlendim bu listeyi hazırlayana. Beni 2 yıldır can çekiştiren GM5 plus o yüzden telefon bakıyorum. Listenin 1. Sırasında General Mobile var. Bence insanlara bu listeyi paylaşmayın General Mobile bulaşan Beddua ediyor 🤧😪

• huawei p10 lite ile xiaomi red mi 5 plus arasında kaldım

arada 500 fark var değer mi acaba
  • anneme arka kamerası iyi olan, pili dayanıklı telefon alacağım. bütçe 900 tl civarı.

a101 de 900 tl ye Xiaomi Redmi Note 5A Prime var alınır mı sadece gördüğüm için söyledim telefon hakkında çok bilgim yok. bu fiyat bandında telefon önerir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leadwell -- 12 Mayıs 2018; 14:15:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leadwell

anneme arka kamerası iyi olan, pili dayanıklı telefon alacağım. bütçe 900 tl civarı.

a101 de 900 tl ye Xiaomi Redmi Note 5A Prime var alınır mı sadece gördüğüm için söyledim telefon hakkında çok bilgim yok. bu fiyat bandında telefon önerir misiniz?
    Redmi 5 Plus en iyi seçenektir fakat 100 TL daha arttırmanız lazım bütçenizi. Arada ki fark epey fazla özellik olarak, 5A almayın sakın.
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    6 inç büyük gelir en fazla 5.5 olsun 5 te olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: leadwell

6 inç büyük gelir en fazla 5.5 olsun 5 te olur
    Telefonun boyutu düşündüğünüz gibi büyük değil, ekran ölçeği 18:9 olduğu için 6" olarak adlandırılıyor, aslında 5.5" telefonlar ile aynı.
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    redmi 5 plus biraz bütçeyi aşıyor. başka konuda Redmi Note 4 önerdiler. carrefourda indirme girmiş. hazırda carrefour çeki vardı onu kullanacağımhttps://www.carrefoursa.com/tr/xiaomi-note-4-32-gb-gold-p-30189364 bu alınır mı sizce
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.